1

Odp: meble na wymiar,poszukiwana solidna firma z polecenia:)

Witam forumowiczów.Chiałabym zrobić kuchnię pod wymiar.Poszukuję sprawdzonej,godnej polecenia firmy.
Pozdrawiam;)

Życie jest piękne:)

2

Polecam firmę Pana Radka, robią głównie zabudowy kuchenne na zamówienie. Z mebli jestem bardzo zadowolony, a nie ma co ukrywać, jestem również wybredny smile. Nie ma co tutaj lać wody, najlepiej spotkać się i obejrzeć wykonane do tej pory realizacje. Tel. 605524182

3

Potwierdzam, zamówiłem u nich stół i solidną szafkę pod akwarium.
Realizacja wzorowa, termin dostawy zgodny z umówionym i bardzo miła obsługa.

4

haloon napisał:
nie ma co ukrywać, jestem również wybredny

dobrze że nazywasz rzeczy po imieniu tongue ,to sie nie da ukryć gorzej jak baba tongue

a teraz do rzeczy, hmm...  Radosław

to fakt nie ma co ukrywać Radosław robi zaj..ste mebelki czy to kuchnie czy szafy,komody itp. pod zabudowe
chłop konkretny,rzeczowy i sumienny, pomorze i doradzi

e-mail: skorowski1@wp.pl a telefon taki jak podał wyżej forum-owy kolega haloon

5

polecam DARAYA VAHU
jest od niedawna na rynku ale godny polecenia  tani solidny no i termin dostawy zgodny z umówionym
www.meblebrzeski.pl

6

może jeszcze jakies propzycje:)

7

kornicze_k napisał/a:

może jeszcze jakies propzycje:)

Sprawdzony u nas w firmie jak i w domu (wszystko pod wymiar wnęk  i korytarza), którego polecam, bo u mnie spisał się wzorowo- z Borowa

8

Ja miałem robione meble na wymiar przez pana Romana z Somonina i naprawdę ładnie w miarę tanio i szybko a pół roku temu szafę na wymiar i też jestem zadowolony. Ma też stronę internetową chyba meblezielke.pl
Polecam.
Tel. kom. 698-328-691
Tel./Fax 058-684-12-90
e-mail: romanzielke@onet.pl

9

Znalazłam firmę,meble zamówione,będą za parę dni.Zobaczymy co z tego wyniknie:)

10

I jak tam meble wyszły czy firma solidna czy zrobiła dobrze i bez spóźnień jeżeli tak to można firmę pochwalić.

11

mebelki będą w środę:)czekam niecierpliwie:)

12

Melduję,że kuchnia zrobiona:)Firma jaknajbardziej godna polecenia  P.K.SYSTEM.Jestem zadowolona:)

13

napisz za rok czy sie zawiasy nie popsuły, drzwiczki nie odpadają itp smile

14

okucia mam blumm,więc gwarancja dożywotnia:)Zadowolona jestem z usługi ogółem i wykonania,a co będzie za rok...zobaczymy hehe.Mam nadzieję,ze mi kolor z mebli nie spadnie:)Pozdrawiam

15

Ile moga kosztowac meble na wymiar do malutkiej kuchni (~5m^2)? Orientuje sie ktos w jakim zakresie mozna sie zmiescic przy tanszych ale dobrych meblach?

16

Najlepiej zadzwoń najlepiej do kilku wtedy będziesz wiedział. Nawet możesz się umówić się ze stolarzem i On na miejscu jak widzi i wie czego chcesz to może dokładnie powiedzieć ile to będzie kosztować. Te wizyty są bezpłatne nawet jeżeli nie skorzystasz z ich oferty.

17

W meblach kuchennych i nie tylko specjalizuje się firma Pracownia Stolarska Jawor. Meble są ciekawie wykonane z oświetleniem LED. Nieźle się prezentują. Gotowe takie trudno mi było znaleźć. Wielu ludzi im zaufało ponad 20 lat już działają.

18

fajne meble na wymiar robią oni meblestefanski.pl/

19

Piękne meble są w culise w Kościerzynie, można je zamówić przez internet. Na terenie 3miasta mają dowóz za darmo więc domyślam się, że w Kościerzynie też smile

20

Ja korzystałem z tej property-in-poland.pl. Może i ty coś znajdziesz. Tak z ciekawości, jak dużą masz kuchnię?

21

Meble na wymiar i to zarówno kuchenne, jak i szafy wnękowe można zamówić w salonie Mebel Perfekt w Chojnicach. Cala oferta jest kompleksowa i obejmuje zarówno pomiar, jak i projekt mebli, ich wycenę, produkcję oraz oczywiście montaż u klienta.

22

Piękne meble kuchenne z opcją na wymiar znajdziesz tutaj kuchniewarszawa.com.pl. Moim marzeniem jest taka elegancka aranżacja, jak na zdjęciach folderowych tej firmy, ponieważ bardzo lubię kuchnię bez zbędnych bibelotów, kiedy wszystko jest poukładane na swoim miejscu. Zachwyca mnie też mnogość szafek i schowków.

23

Polecam Konar Meble - kreatywne stolarstwo - świetna firma od zadań specjalnych. Bazują na drewnie dębowym - mam od nich kuchnie, sypialnie i drzwi wewnętrzne. Polecam