1

Odp: LEGARZ OGÓLNY -WYBICKIEGO i inne

Czy ktos moze cokolwiek powiedziec na temat dr.januszko z Wybickiego.?
na Wybiku jest 2 lekarzy i zastanawiam sie nad przepisaniem do w.w lekarza bo z pani D jestem niezadowolona?
Prosze o opinie.

2

odradzala bym tego lekarza dosc dlugo u niego bylam pacjetka maz rowniez przepisuje leki bez badania , jak przepisze to trzeba znow do niego isc by dal inne bo okazuje sie ze tych niemozna bylo brac pojdziesz z gardlem bedzie leczyl zolondek pozdrowionka

3

kiedy Wy się nauczycie że w kartuzach nie ma lekarzy

4

Sa lekarze.
Przychodnia Sw.Lukasza na Msciwoja ma dobrych lekarzy i tam sie przepisuje smile

5

Na temat dr. Januszko znam opinie mega-pozytywną i mega-negatywna.  Oprócz tego, osobiście byłam świadkiem awantury na korytarzu przychodni. Jakis starszy pan krzyczał, że dr. Janoszko regularnie wychodzi wcześniej ... mimo, ze miał jeszcze karty pacjentów i nie skończyły się godziny pracy. Oprócz tego miałam do czynienia z tym lekarzem, na stopie...., że tak powiem.... zawodowej. Nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Chociaż przyznam, że kiedyś trafiłam na niego w czasie dyżuru świątecznego i nie miałam zastrzeżeń. Tak wiec chyba wszystko zależy od nastroju wink .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

6

Pewnie miał okres:lol::lol::lol:i zły humor z tego powodu:lol:

7

Jestem jego pacjentem, zdecydowanie kompetentny lekarz, stara się wytłumaczyć w prosty i logiczny sposób reakcje organizmu, ja akurat to sobie cenię. Nie lubi jak jego zalecenia nie docieraja do pacjenta (stąd może grupa niezadowolonych)  Kiedys byłem u dr Szczepankiewicza, bardzo słaby diagnosta, innych porównań nie mam.

kaz

8

Byłam jego pacjentką i odradzam! Przepisałam się do jednego z lekarzy na Deptaku i w końcu zostałam po ludzku potraktowana.

9

asiara73 napisał/a:

Czy ktos moze cokolwiek powiedziec na temat dr.januszko z Wybickiego.?

niedokładny, nie daje zwolnień jak są potrzebne (choroba), trzeba iść do innego. Ogólnie odradzam.

violka1 napisał/a:

tarszy pan krzyczał, że dr. Janoszko regularnie wychodzi wcześnie

oprócz tego przychodzi później wink