1

Odp: szukam dobrego i w miare taniego informatyka

zna ktoś takową osobę tongue Najlepiej z Kartuz bo chciałabym żeby w miarę możliwości zrobił komo chybputer u mnie w domu na że będzie jakaś grubsza awaria to niech go zabiera byleby naprawił. Może być osoba prywatna bo wiadomo że mniejszy koszt będzie... Przynajmniej mam taką nadzieje.
SPRAWA MEGA PILNA

2

Jakie sa objawy?Gdzie podjechac?;) amor22@wp.pl, 888-48-77-20

3

Znam dobrego informatyka wink info na priv.

"Tyle galaktyk jest w przestrzeni a nikt tak jak ja ich nie ceni... tyle gwiazd jest w kosmosie a ja jeszcze jedna wzniose. Bedzie lśniła bardzo jasno tak ze inne nagle zdasna bo tą gwiazdą bedziesz Ty  by ocierac ludzkie łzy"

4

Również szukam dobrego informatyka, z naciskiem na "dobrego", bo jeden już u mnie był i nie poradził sobie. Mam problem z oprogramowaniem komputera.

5

haloon napisał/a:

Mam problem z oprogramowaniem komputera.

a co tam masz Panie znowu napsute tongue

haloon napisał/a:

bo jeden już u mnie był i nie poradził sobie.

cuż to za problem że taki informatyk sobie z nim nie poradził? pewnie jak zobaczył twoją maszynerje to zwątpił wink

6

ja chętnie pomogę w miarę możliwości czasowych zarówno dla domowych komputerków jak i serwerów to mój chleb powszedni

masz prawo do wyrażania swojej opinii - żyjemy w wolnym kraju...

7

haloon napisał/a:

Również szukam dobrego informatyka, z naciskiem na "dobrego", bo jeden już u mnie był i nie poradził sobie. Mam problem z oprogramowaniem komputera.

sama wczoraj sprawdziłąm bardzo konkretny pan smile
u góry masz nr  do Amora

8

Również jestem informatykiem,
gdyby coś proszę dzwonić 514-752-532
lub pisać neo1083@wp.pl

9

meff napisał/a:

ja chętnie pomogę w miarę możliwości czasowych zarówno dla domowych komputerków jak i serwerów to mój chleb powszedni

Wysłałem PW, ale pewnie nie doszło..? Może skrzynka jest zapchana? mieści tylko 20 wiadomości...

10

Albo pracujesz na innej warstwie, albo faktycznie obszar jest pusty lol

11

Albo pracujesz na innej warstwie, albo faktycznie obszar jest pusty

A no twierdzę że Twój obszar jest zdecydowanie null lol

12

mzetka3 napisał/a:

A no twierdzę że Twój obszar jest zdecydowanie null lol

Powinienem sie obrazic , ale wytlumacze sad
Moj post wbrew pozorom nie jest skierowany do Ciebie , tylko do innego uzytkownika(nie pamietam nicka), ktorego post  stefan usunal(bo obrazal widac jego bohatera  -Tuska ). mojego niestety nie usunal i wyszlo jak wyszlo.wiec nie stresujmy sie...

13

wanq napisał/a:

Witaj, jeśli nadal szukasz osoby znającej Joomla napisz na priv adres strony i co chciałbyś z nią zrobić. Tworzę strony w CMS Joomla (i nie tylko Joomla) od 2 lat (kompleksowa obsługa - stworzenie grafiki i całej strony, modyfikacje na stronie, ulepszenia, rozbudowa, przenoszenie, aktualizacja). Jestem co prawda z Żukowa, ale to nie powinno przeszkadzać - większość rzeczy można zrobić zdalnie, a jak trzeba to podjadę do klienta :]

to to mi wygląda na jakiś sklep/serwis komputerowy

a wnioskuje to po tym :

kompleksowa obsługa

u domorosłego informatyka jest o raczej rzadko spotykane słownictwo,być może sie myle roll no ale mnie to podchodzi pod jakąś działalność, pisałem do gościa ale nie odpisał ,no ale mniejsza z tym

aktualnie chodzi mi o instalacje dodatków do joomli

dodatki to :

AllVideos Reloaded

docman

fw gallery

serwer ma włączoną opcje ''safe mode on''

więcej na temat opcji http://www.za.pl/

14

amor22 napisał/a:

Powinienem sie obrazic , ale wytlumacze sad

Luz przepraszam wink myślałem że do mnie pisałeś wink

15

mzetka3 napisał/a:

Luz przepraszam wink myślałem że do mnie pisałeś wink

ok. szacun.

wampir napisał/a:

serwer ma włączoną opcje ''safe mode on''

Z tego co pamietam podczas instalacji joomla na serwerze w kroku 2 instalacji w ustawieniu trzeba wylaczyc  tryb safe on. rozumiem , ze przez to nie mozesz zainstalowac zadnego komponentu ani tez szablonu. Wiec daleko nie zaszedles  smile Postaw od poczatku joomla i zmien opcje na safe mode off.

16

amor22 napisał/a:

zmien opcje na safe mode off.

to już dostawca tego hostingu ma włączoną taką opcje,pewnie na stałe i pod czas instalacji nie widziałem żeby można sobie samemu to wyłączyć

17

wampir napisał/a:
amor22 napisał/a:

zmien opcje na safe mode off.

to już dostawca tego hostingu ma włączoną taką opcje,pewnie na stałe i pod czas instalacji nie widziałem żeby można sobie samemu to wyłączyć

No to zle pamietam. Pozostaje kontakt z adminem-pewnie bezskuteczny. ale skonczy sie pewnie na przeniesieniu hostingu. Mam kilka stron na cba.pl , wszystko fajnie lata, ale wstawiaja kosmiczny baner z reklamami.

Podobno byla jakas lata wylaczajaca tryb, ale dzialala z pierwszymi wersjami joomla.
http://wiki.joomla.pl/Wymagania_instala … bezpieczny

18

Chyba innej opcji jak zmiana dostawcy z safemode off nie ma:
http://forum.joomla.pl/showthread.php?93-Darmowy-hosting/page14&highlight=safe+mode

19

mzetka3 napisał/a:

http://wiki.joomla.pl/Wymagania_instala … bezpieczny

przeczytałem z grubsza ten art. i w sumie na wyłączenie nie ma za wielkich szans u admina hostingu/serwera
jest możliwość ręcznej instalki tych komponentów ale to już mnie przerasta roll w sumie to nie ma być jakaś mega strona
to ma być raczej stronka na której będe jakieś tam swoje mateiały umieszczał, także bez szału na spokojnie, no ale te wymienione dodatki by mi ułatwiły prace

i raczej stawiam na coś darmowego

mam stronke na tym hostingu http://www.za.pl/

20

Poszukuję namiary na informatyka z Chmielna.Zgubiłam numer.Ogłaszał się w dziale usługi,teraz niestety go nie ma.Jeśli ktoś miałby namiary to ładnie się uśmiecham i prosże namiary na pw:)Pan naprawiał już nam kompa i chcielibyśmy ponownie skorzystać z jego usług.Pozdrawiam

Życie jest piękne:)

21

kornicze_k napisał/a:

Poszukuję namiary na informatyka z Chmielna.Zgubiłam numer.Ogłaszał się w dziale usługi,teraz niestety go nie ma.Jeśli ktoś miałby namiary to ładnie się uśmiecham i prosże namiary na pw:)Pan naprawiał już nam kompa i chcielibyśmy ponownie skorzystać z jego usług.Pozdrawiam

Ja chetnie podejme sie naprawy smile
szybko, sprawnie smile

880-543-486

- Komputer - Telefon - Laptop -
- Serwisuje ---------------------> PW   smile

22

polecam google, serio - wbrew pozorom można tam znaleźć sporo przydatnych namiarów wink

Żyć, znaczy mieć siłę - Paolo Coelho

23

To ja mam pytanie do informatyka.
Od pewnego czasu mam problemy z ustawieniem daty i godziny w moim kompie. Co nastawie, to przy ponownym uruchomieniu komputera, wyświetla się okno z errorem i mogę ominąć błąd.... ale mam wtedy 01.01.2006 (zawszę tę sama datę) i jakaś magiczna godzinę, albo wejść w dos-a i tam przestawić (mąż coś tam grzebał).... ale to tez nic nie daje.  Do tego nie mogę wejść na niektóre strony, bo mnie pyta o jakiś certyfikat google roll . Dodaje ten certyfikat wg instrukcji, ale gdy ponownie uruchomię komp.... jest dokładnie to samo, jakby nie zapamiętał moich zmian. Stale to samo, każdego dnia muszę od nowa wszystko robić.
Co się stało i czy mogę to sama nastawić.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

24

Czas zmienic komputer na nowszy;) ale powaznie to prawdopodobnie bateria podtrzymujaca ustawienia biusu jest na wyczerpaniu. mozna zaryzykowac 5 zl i wymienic. Odkrecic obudowe komputera(oczywiscie ma byc wylaczony) pokukac na plyte glowna(najwieksza w komputerze) i znalezc na niej baterie. wyjac , wziac ze soba np do Miru albo zegarmistrza, wybulic piecioka i wstawic nowa.

certyfikat widzi prawdopodobnie zla date w systemie i dlatego mowi ze jest za stary. powodzenia.

25

amor22 napisał/a:

Czas zmienic komputer na nowszy;) ale powaznie to prawdopodobnie bateria podtrzymujaca ustawienia biusu jest na wyczerpaniu. mozna zaryzykowac 5 zl i wymienic. Odkrecic obudowe komputera(oczywiscie ma byc wylaczony) pokukac na plyte glowna(najwieksza w komputerze) i znalezc na niej baterie. wyjac , wziac ze soba np do Miru albo zegarmistrza, wybulic piecioka i wstawic nowa.

certyfikat widzi prawdopodobnie zla date w systemie i dlatego mowi ze jest za stary. powodzenia.

Serdecznie dziękuję, przekażę mężowi, niech się głowi.... a, że komputer trzeba wymienić to ja wiem i bez informatyka wink .
Pozdr.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile