1

Odp: Rodacy!! Ojczyzna gore!!

Polskie placówki dyplomatyczne otrzymały polecenie promowania publikacji, która przedstawia Polaków jako szmalcowników - donosi "Rzeczpospolita".

Ministerstwo Spraw Zagranicznych nakazało naszym placówkom dyplomatycznym promowanie anglojęzycznej książki "Inferno of Choices"(Piekło wyborów). Dominującym tematem opracowania jest nasz antysemityzm, a bohaterami - szmalcownicy i Polacy szabrujący żydowskie majątki.

MSZ broni książki. "To wybór tekstów znakomitych polskich historyków, a także materiałów i dokumentów Polskiego Państwa Podziemnego przedstawiających kontekst historyczny, w jakim dokonywała się zagłada Żydów na terenach okupowanej przez Niemcy Polski" - tłumaczy Marcin Bosacki, rzecznik MSZ.

Faktycznie, w książce znalazły się pozycje wybitnych autorów, m.in. wyciąg z książki prof. Władysława Bartoszewskiego czy opracowanie Marcina Urynowicza pokazujące polską martyrologię i okupacyjne realia. Jednak na siedem kluczowych opracowań pięć mówi o polskich szabrownikach, o tym, jak Polacy pomagali Żydom za pieniądze, o antysemityzmie czy kolaboracji z Niemcami.

Nie ma chyba na świecie kraju, którego by karty historii były zupełnie białe. Nie ma także chyba kraju na świecie, który tak jak my szkalowałby sam siebie. Ciekawi by to wyglądało, gdyby rząd Niemiec poprzez swoje MSW promował książkę o szwadronach SS, Rosji o NKWD, Ukrainy o UPA, czy USA o Marines w Wietnamie.

Pan Bartoszewski - profesor samomianowany - wybitnym autorytetem?? Heloł!! W obozach niemieckich nie zwalniali za dobre sprawowanie a schorowanych wypuszczali przez komin.

Kim jest szef MSW?? Kim jest premier??? Kim jest prezydent???? Nie słyszałem, żeby za ich zgodą czy dekretem wydano jakąkolwiek publikację na temat zupełnie zapomnianych bohaterów obu wojen światowych, okresu między wojennego czy walki z rodzącym się komunizmem tuż po IIWŚ.

Ciekawe, czy znajdzie się w Ojczyźnie przywódca, za którym pójdą tysiące w obronie godności i pamięci?? Pewnie zaraz go odstrzelą w majestacie prawa z łatką terrorysta. No w końcu po to zmieniali w trybie pilnym ustawę o zgromadzeniach masowych

As-Salāmu `alaykum

2

sad Parę słów na temat obecnie panującej sytuacji.

Sytuacja na ryku pracy zdecydowanie się pogorszyła ,spożywka drożeje, często coraz więcej rodzin ma kłopoty z przetrwaniem do kolejnej wypłaty. Pytanie jak na taką sytuację zareaguje rząd? - a tak, że planuje podwyżkę vat-u z 23 na 25 %. Ok., może to i jakiś sposób na ratowanie się przed kryzysem, ale chyba nie od tego należy zacząć. "Szara strefa"tylko czeka ta to posunięcie. Niektórzy już zacierają ręce wiedząc, że ludzie będą chętniej szukali zakupów bez faktury. Dobitnym przykładem na to już dziś jest rynek materiałów budowlanych. Przekonałem się o tym na własnej skórze, dzwoniąc do jednej, czy drugiej hurtowni. Właściwie na telefon można było zamówić materiały " bez faktury". Oczywiście nie skorzystałem z tego, gdyż zwrot podatku otrzymałem z Urzędu Skarbowego. Na tym przykładzie doskonale widać jak nieskuteczne działania podejmują nasze słurzby-gdzi jest policja skarbowa? Wniosek nasuwa się sam - podwyżka vat-u spowoduje, że szara strefa będzie się bogacić, a ucierpią na tym uczciwi ludzie.

3

King Of Snake napisał/a:

Ciekawe, czy znajdzie się w Ojczyźnie przywódca, za którym pójdą tysiące w obronie godności i pamięci?? Pewnie zaraz go odstrzelą w majestacie prawa z łatką terrorysta. No w końcu po to zmieniali w trybie pilnym ustawę o zgromadzeniach masowych

Przecież u nas niewygodni popełniają samobójstwo. Taka polska zasada.

Ostatnio generała z BOR uniewinnili, bo ... najprawdopodobniej za dużo wie na temat Smoleńska. Czy pozbędą się go, gdy nadarzy się okazja? Czy są na tyle pewni tego człowieka, że dożyje późnej starości, korzystając z wielu przywilejów? Stawiam na to pierwsze. Ewentualnie muszą mieć niezłego haka - szantażyk, który sprawi, że pary nie puści z gęby.

Tak na marginesie, już chyba pół wieku temu CIA wydała instrukcję odnośnie tego, jak zabić człowieka w sposób, dzięki któremu będzie można uznać "zdarzenie" za samobójstwo.

King Of Snake, punkt dla Ciebie za tekst o Bartoszewskim. Kiedyś identycznie wypowiedziałem się na temat jego osoby. Muszę jednak poszukać kiedyś jakichś konkretnych danych, dzięki którym z czystym sumieniem będę mógł stracić resztę szacunku do osoby, która chyba zawsze umiała się ustawić, niezależnie od tego, co się wokół niej działo. To chyba o czymś świadczy.

Pozdrawiam
Japco

4

kuba napisał/a:

planuje podwyżkę vat-u z 23 na 25 %

nie z 23 ale z 7 - wiedzą o tym doskonale rodzice, którzy do niedawna kupowali choćby ubranka właśnie z 7% VATem - także gadanie że VAT zwiększy się o 1 pkt procentowy to można między bajki włożyć

Japco napisał/a:

pół wieku temu CIA wydała instrukcję odnośnie tego, jak zabić człowieka w sposób, dzięki któremu będzie można uznać "zdarzenie" za samobójstwo.

no ukryć się nie da, że są mistrzami w tej dziedzinie

Japco napisał/a:

u nas niewygodni popełniają samobójstwo

Pan Generał musiał strzelić samobója - był tym człowiekiem, za którym poszłaby najgroźniejsza nieumundurowana armia w Polsce - kibole. On w nich wierzył. Wierzył, że to są ludzie, którzy dla Ojczyzny, Flagi i Prawdy pójdą w dym jeżeli będą mieli dobrego przewodnika. A wówczas to chyba wszystkie służby mundurowe w qpie nie dałyby rady takiej armii

As-Salāmu `alaykum

5

Cos mi sie wydaje,ze ten caly bajzel bez wielkiego BUUM!! sie nie skonczy.Juz raz''ostateczne rozwiązanie"było tylko sie nie udało, moze musi przyjsc jeszcze raz.Swoja droga durny rzad to efekt durnego narodu a durnie o swoje prawa i chonor nie walczą tylko usmiechaja sie jak wszyscy wokoł w 4litery ich kopią.Wiec nie mniejmy pretesji ze ten(i inne z ostatnich 20lat) niby polskie rzady nie walcza o swoj narod i dobre ich imie skoro ten narod sam siebie uszanowac nie potrafi i durnieje z roku na rok.TAK!!POLACY DURNIEJA!! taka niestety jest prawda.

----------Kupujmy Polskie Produkty,Zwalczajmy Antypolonizm i globalizacje a któregoś dnia przestaniemy narzekać------------------

6

w całości zgadzam się z poprzednikiem.POLACY DURNIEJĄ!!

7

Czytam panowie wasze przemyślenia i mam jakby wrażenia że gdzieś już je czytałem , gdzieś już je słyszałem. Prosto tutaj dostrzec w wypowiedziach Japco prawicowy nurt "Najwyższego Czasu" czy "Gazety Polskiej Codziennie" mam tu na myśli wątek samobójczy czy instrukcję CIA. W większości zgodzę się z waszymi poglądami , ale nie widzę jakiejkolwiek alternatywy na obecny stan. Każdy Rząd był najgorszy od upadku systemu socjalistycznego. (sprawdź numery "Najwyższego Czasu" w latach rządów np lewicowych) Wydaje mi się że powinniśmy zmienić system polityczny a nie partię. Proponowałbym wprowadzenie Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, proporcjonalny przelicznik wyborczy zamieniłbym na większościowy. A Wolny Mandat wyborczy zamieniłbym Mandatem Imperatywnym w którym moglibyśmy weryfikować obietnice naszego przedstawiciela narodu. Samym gadaniem/narzekaniem Polski nie zmienimy...

http://alisonhmade.blogspot.com/

8

W Polsce ma sie w najlepsze promowanie antypolskosci i wysmiewanie patriotyzmu(W tvn,polsat itp) jest to zasluga Ze wiekszosc Polakow jest systematycznie oglupiana od 1989r za rzadow ostatnich 23 lat okraglostolowej bandy czyli solidarnosc,sld(lid),pis,psl,po. Wszyscy oni to banda oszustow i sprzedawczykow.ZERO glosow dostana w nastepnych wyborach.Ludzie nie widzicie ze jestescie niewolnikami we wlasnym kraju?????Chyba  az tak nie zdurnieliscie.

----------Kupujmy Polskie Produkty,Zwalczajmy Antypolonizm i globalizacje a któregoś dnia przestaniemy narzekać------------------

9

społecznik napisał/a:

Czytam panowie wasze przemyślenia i mam jakby wrażenia że gdzieś już je czytałem , gdzieś już je słyszałem. Prosto tutaj dostrzec w wypowiedziach Japco prawicowy nurt "Najwyższego Czasu" czy "Gazety Polskiej Codziennie" mam tu na myśli wątek samobójczy czy instrukcję CIA.

Nie trzeba czytać tych konkretnych gazet, aby dostrzegać pewne prawidłowości. Odnośnie "instrukcji" słyszałem na Discovery. Odnośnie samobójstw - wystarczy poczytać komentarze pod artykułami. Nawet tymi przekłamanymi. Zawsze można znaleźć nawet pod "propagandowym artykułem" opinię ciekawą. Wszystkich "niewłaściwych" opinii nie udaje się usunąć moderatorom, gdy sporo ludzi się wypowiada tongue

Jak to ludzie piszą? Seryjny samobójca grasuje po kraju przez weekendem. Wtedy nagle się okazuje, że prokurator może się zająć sprawą dopiero w poniedziałek. Śmierdząca sprawa, zważywszy na to, że w przypadku wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym blokowane jest miejsce zdarzenia i CZEKA się na prokuratora, który zjawia się w krótkim czasie. Czy tak jest, czy ja to sobie ubzdurałem?

Podejrzenia są takie, że seryjny samobójca przychodzi przed weekendem, a prokuratora dopiero się wysyła na miejsce zdarzenia po weekendzie, bo ma upłynąć pewien czas... Czyżby chodziło o to, że jakiś środek się przez te dwie doby ulotni? Skoro ofiary nie mają na ciele śladów walki, to najpewniej muszą dostawać jakiś środek zwiotczający.

No, ale to nie ja na takie coś wpadłem tongue

Pozdrawiam
Japco

10

King Of Snake napisał/a:

Nie ma chyba na świecie kraju, którego by karty historii były zupełnie białe. Nie ma także chyba kraju na świecie, który tak jak my szkalowałby sam siebie. Ciekawi by to wyglądało, gdyby rząd Niemiec poprzez swoje MSW promował książkę o szwadronach SS, Rosji o NKWD, Ukrainy o UPA, czy USA o Marines w Wietnamie.

W 100% się zgodzę, zwłaszcza że to my mamy najwięcej drzew (o ile pamiętam 6 tyś).

King Of Snake napisał/a:

Kim jest szef MSW?? Kim jest premier??? Kim jest prezydent???? Nie słyszałem, żeby za ich zgodą czy dekretem wydano jakąkolwiek publikację na temat zupełnie zapomnianych bohaterów obu wojen światowych, okresu między wojennego czy walki z rodzącym się komunizmem tuż po IIWŚ.

I nie usłyszysz... odpowiadając pytaniem na pytanie... zarządem komisarycznym ? dla Polski nie robią nic, dla sowieta i szkopa wszystko, jeśli ktoś się zapyta o dowody to niech przeanalizuje sobie ostanie 5 lat uzależnienia od rosji i oddania resztek produkcji dojczom. Nawet autostrady budujemy dla ich potrzeb (nie włosianych).

danka0115 napisał/a:

w całości zgadzam się z poprzednikiem.POLACY DURNIEJĄ!!

zgadzam się w 100%, podobnie jak z wypowiedziami Japco.  Bardzo mnie martwi takie zjawisko i niewrażliwość na wciskany kit przez media Smoleńsk, Brunon K, amber gold, 11 listopada i masę innych o których wogle nie wspominają (bo ważniejszy jest opis celi bronka), jak nagle wyjdzie że media perfidnie kłamały to tematu nie ma, cisza... 

społecznik napisał/a:

Czytam panowie wasze przemyślenia i mam jakby wrażenia że gdzieś już je czytałem , gdzieś już je słyszałem. Prosto tutaj dostrzec w wypowiedziach Japco prawicowy nurt "Najwyższego Czasu" czy "Gazety Polskiej Codziennie" mam tu na myśli wątek samobójczy czy instrukcję CIA. .

Nie trzeba czytać, wystarczy myśleć..... na to i na durnotę najlepszym przykładem jest Smoleńsk przy czym mam na myśli oficjalne dane / raporty, zwłaszcza że prawie każdy mądry ma maturę a co za tym idzie w szkole średniej zaliczył fizykę i matematykę.

11

W Belwederze z udziałem prezydenta Bronisława Komorowskiego odbyła się uroczystość zapalenia świec chanukowych

Tak niektóre środowiska swego czasu darły japę, żeby krzyż wypirzyć z sejmu, a tu mamy nową (nie)świecką tradycję, czyli szerzenie religii żydowskiej
Nie mam nic do żydów, ale tak się drą że ksiadz z pokropkiem na byle szlajfie, a tu co się wyrabia??

As-Salāmu `alaykum

12

King, obawiam się. że Żydzi już przestali się przejmować motłochem polskim, którym zarządzają. Niedawno wyszła sprawa ambasadora w USA, który nie chciał się zgodzić na udostępnienie sal na spotkanie bożonarodzeniowe. I to mimo tego, że naród katolicki zapłacił kupę milionów, aby on grzał tyłek w pięknej siedzibie.

Można o tym chociażby tutaj przeczytać:

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-konsul-zalagodzi-wpadke-ambasadora-przelom-ws-wigilii-polski,nId,725275

Co ciekawe, czy tylko ja nie mogę znaleźć nazwiska ambasadora w tym artykule? Jeśli rzeczywiście nie podano jego, to ja się, k%^$^, pytam, w czyich rękach jest RMF?

Tutaj można znaleźć bardziej konkretne informacje:

http://www.sfora.pl/Skandal-Polski-ambasador-zamknal-drzwi-przed-dziecmi--a50335

Ambasador się nazywa Ryszard Schnepf. Poza tym napisano, że:

"Stało się tak, chociaż kilkanaście dni temu z gościny polskich dyplomatów korzystała Anna Applebaum (żona szefa polskiej dyplomacji Radosława Sikorskiego) i promowała tam swoje książki."

I teraz pojawia się pytanie, kiedy rodzina "Radosława Sikorskiego" przybrała obecne nazwisko. Najpewniej uznano, że ono się dobrze kojarzy... Prawdziwa Żydówka nie wyszłaby za goja...

Pozdrawiam.

13

ja sie tylko zastanawiam kiedy to wszystko pieprznie. powinno juz dawno,ale my chyba lubimy zyc pod dyktatura.

14

Najważniejsze że Komorowski rozda 10 tysięcy koszulek z okazji 25 rocznicy "odzyskania niepodległości", koszulki wyprodukowano w ....Bangladeszu....DOBRE !!!!!!!!!!!
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, … aid=112d75

15

Niniejszym chciałam wyrazić głębokie oburzenie medialną nagonką, wymierzoną w Pana Prezesa Profesora Marka Belkę oraz Pana Ministra Bartłomieja Sienkiewicza. Dawno nie słyszałam dwóch polityków tak mądrze i głęboko zaangażowanych w dobro państwa.

Dziennikarze zachłystują się cytatami: że trzeba „jeszcze bardziej okraść” Jakubasa, albo że MSW kleci sobie instrument do „gier z tłustymi misiami”. Coś Wam powiem: to jest dokładnie to, co chciałabym usłyszeć od ministra spraw wewnętrznych rządu RP, choć wolałabym, żeby powiedział to minister rządu lewicowego.
Przez ostatnie ćwierć wieku państwo polskie zachowywało się wobec tłustych misiów w sposób, delikatnie mówiąc, służalczy. I zachowuje się tak nadal.
Najlepszym dowodem jest inna z odbytych w „Sowie” rozmów: ta, w której prezes Kulczyk wezwał sobie do knajpy prezesa NIK, żeby – jak rozumiem – ochrzanić go za to, że różne instytucje państwa robią mu wbrew, a NIK nie reaguje. Bo na co innego Kulczyk mógł skarżyć się szefowi naczelnego organu kontroli państwowej? Zgodnie z oświadczeniem rzecznika NIK Pawła Biedziaka Kulczyk mówił Kwiatkowskiemu, że „ma do przekazania informacje o różnych nieprawidłowościach”, ale tak naprawdę chodziło o „domniemania i subiektywne obawy”.
Pytanie: po jaką cholerę prezes Najwyższej Izby Kontroli zapieprza do knajpy na wezwanie prywatnego przedsiębiorcy, żeby wysłuchiwać jego domniemań, zamiast zaproponować mu spotkanie w swoim gabinecie, albo – jeszcze lepiej – polecić, żeby prawnicy Kulczyka wystosowali oficjalne pismo? Czy Kwiatkowski sporządził z tego spotkania notatkę, którą przekazał marszałkowi Sejmu, czyli organu nadzorującego izbę? I nie jest to, jak pamiętamy, pierwszy raz gdy Kulczyk wzywa sobie kogoś z najwyższych urzędników państwowych, żeby go ochrzanić. Swojego czasu u premiera Millera gospodarz i prezydent Kwaśniewski obradowali, jak zrobić dobrze biznesmenowi.
Gdy France Telecom kupował Telekomunikację Polską i dr Kulczyk nie był zadowolony z postawy ministra Szyszki, zadzwonił do premiera Buzka, który stawił się niezwłocznie, aby osobiście wytłumaczyć ministrowi, że ma być tak jak mówi pan doktor.
Galop Kwiatkowskiego – swego czasu członka najbliższego kręgu Tuska – do „Sowy” na we-zwanie Kulczyka dowodzi, że wiele się nie zmieniło.
I fakt, iż minister Sienkiewicz buduje „narzędzie do gier z takimi tłustymi misiami, którzy uważali, że są kompletnie bezkarni” – narzędzie oparte na współpracy CBŚ, UKS i wywiadu skarbowego – jest, moim zdaniem, dobrą wiadomością. Dobrą dla państwa, w którym lokalni tytani biznesu – taktownie nienazywani oligarchami – mogą, w mojej opinii, zdecydowanie za dużo. O ile skarbówka czy ZUS potrafią być bezwzględne wobec drobnych geszefciarzy, pardon, przedstawicieli małego i średniego biznesu, o tyle wielcy, tacy jak Kulczyk czy wspomniany w rozmowie Belki z Sienkiewiczem Jakubas, pozostają nietykalni.
Agnieszka Wołk-Łaniewska NIE

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

16

Na tych taśmach znalazło się sporo prawd, których nie można powiedzieć głośno. Cieszę się, że np. "władza" zdaje sobie sprawę z tego, że "robimy laskę" Amerykanom i na tym tracimy. Cieszę się, że Rostowski został usunięty za kasę z NBP, która ratowała budżet. Znalazłoby się na pewno jeszcze sporo "pozytywnych rozmów". Pytanie tylko, czy świadomość pewnych rzeczy jakoś została przez "władzę" wykorzystana...

17

Te taśmy dotyczą tylko jednej strony politycznej?

18

Na razie tylko jednej partii. Dzisiaj głosowanie czy mafia ma pozostać przy władzy. I tak dziwię się, że premier na mównicy sejmowej nie powiedział w stylu Sienkiewicza, że " i tak mamy większość sejmową i hooya nam zrobicie", hihihi

19

Polecam książkę "Gomorra" - o mafii neapolitańskiej. Można tam znaleźć m.in. takie ciekawe teksty, które każdy świadomy człowiek powinien przeczytać dziesięciokrotnie, aby wręcz wyryć sobie je w pamięci:

Jedna z opinii o sycylijskich mafiosach, które najbardziej mnie zaskoczyły, została wyrażona przez Carmine Schiavone, "skruszonego" kamorystę z klanu Casalesi, podczas wywiadu przeprowadzonego w 2005 roku. Mówił o cosa nostrze jak o organizacji wysługującej się politykom, która nie potrafi rozumować w kategoriach opłacalności, co z kolei było zawsze mocną stroną kamorystów z okolic Caserty. Zdaniem Schiavone sycylijska mafia chciała odgrywać rolę antypaństwa, a to stało w sprzeczności z filozofią przedsiębiorczości. Nie istnieje paradygmat państwo-antypaństwo. Istnieje tylko obszar, na którym robi się interesy. Z państwem, wykorzystując państwo albo bez państwa.
My współżyliśmy z państwem. Dla nas państwo musiało istnieć i musiało to być właśnie takie państwo, w jakim przyszło nam działać. Tylko że my wyznawaliśmy inną filozofię niż Sycylijczycy. Podczas gdy sposób myślenia Riiny, ukształtowany na wyspie odizolowanej od świata, w niedostępnych górach, przypominał - co tu dużo mówić - mentalność wiejskiego pastucha, my mieliśmy ten etap już dawno za sobą. My chcieliśmy współżyć z państwem. Jeżeli jakiś element aparatu państwa stawiał nam opór, znajdowaliśmy inny, który okazywał nam przychylność. Jeżeli był to polityk, nie głosowaliśmy na niego, jeżeli to była jakaś instytucja, zawsze znajdowaliśmy sposób, żeby ją oszukać.

Gdyby "Gomorra" (mowa o książce - przypisek) wyszła w nakładzie 5 tysięcy egzemplarzy, jak planowałem na początku, nie potrzebowałbym ochrony policji. Pogróżki zaczęły przychodzić do mnie po sprzedaniu stutysięcznego egzemplarza. Tego nie mogli mi wybaczyć. Bo mafia obawia się zainteresowania, prosperuje najlepiej, gdy otacza ją milczenie i obojętność. (...) Organizacje przestępcze nie boją się, że ktoś o nich napisze, ale że ktoś o nich przeczyta, a to duża różnica. Kiedy słowa krążą wśród ludzi, mogą zmienić ich myślenie i skłonić do reakcji. I wtedy może się okazać, że pisarz stanowi dla przestępców większe niebezpieczeństwo niż policja i prokuratorzy.

Pozdrawiam
Japco

20

Złodzieje i oszuści z jedynej słusznej partii jaka jest PO twardo bronią się. Dzisiaj w tvn niejaki Neuman powiedzial, że KAŻDY Z NAS w prywatnych rozmowach tak rozmawia. Dziękuję złodziejom z PO , że tak myślą o wszystkich polaczkach. Ja niestety tak nie rozmawiam nawet w prywatnych rozmowach ale widać że oszuści z PO swoją miarą oceniają polaczków. Najlepsze jest to, że ciemnogórd znowu poprze tych złodziejów w wyborach, hihihi

21

a po co oglądasz TVN ? przecież Radek powiedział że to stacja dla debili smile Co do prywatnych rozmów też bym polemizował bo stanowiska są sprzeczne, pewne jest tylko jedno złamano wszystkie standardy w efekcie czego certyfikaty powinny zostać cofnięte.

Taśmy już są pozamiatane, przecież nic się nie stało, cisza w radiu, Tv i prasie.. normalna rzecz.

Ja tylko przypomnę że to co wyszło nie jest żadną nowością a Ci ludzie sami się nie wybrali. Ja rozumiem, można się nie orientować czy też poddać reklamie, ale drugi ? tego już nie rozumiem...

22

Oglądam czasami tvn bo przecież muszę wiedzieć czym debile karmią debili , hihihi

23

google : NWO, Globalizm , masoneria, iluminaci

24

Laguna, chyba za dużo wkładasz sobie w głowę tych internetowych sensacji, po prostu światem rządzi zło i tyle, ludzie u wladzy zawsze byli oszustami, chciwi i wykorzystywali lud jako swoich niewolników, tak było jest i może jeszcze trochę bedzie. Na szczęście i tak wszyscy trafiają do piachu w końcu , hihihi

25

wiadomo, ja mam na mysli tajne organizacje , ktore za tym stoja .https://www.youtube.com/watch?v=2yC62lLbR3U ,
chca Nowego Porzadku  Swiata-NWO New World Order , papiez JP II i B16 tez go zapowiadali
https://www.youtube.com/watch?v=UMU5gimF5hE