26

Odp: Rodacy!! Ojczyzna gore!!

Kolejne twoje idiotyzmy, a ja słyszałem że wszystkiemu winne są zielone ludziki, a są na pewno tylko jeszcze nikt ich nie widział, hihihi

27

Rozmowa z toba, to strata czasu .

28

Dla mnie też rozmowy w wyznawcami bałwanów na niewiele zdają się, hihihi

29

RobinHut napisał/a:

Dla mnie też rozmowy w wyznawcami bałwanów na niewiele zdają się, hihihi

jakie bałwany masz na mysli ? moim Bogiem jest Jezus Chrystus, czy wg ciebie to bałwan ? odpowiedz !

30

Skoro dla ciebie Jezus to bóg to czcisz bałwana jak cały kościół katolicki i inne religie Wielkiego Babilonu, hihihi
Ale pamiętaj, że nawet szatan podaje się za anioła światłości , może jeszcze kiedyś zmądrzejesz ale czytając twoje posty mniemam że jesteś słabo myślącą kobietą, może gofry zacznij piec zamiast zajmować się rzeczami które cię przerastają, hihihi

31

cyt:"Skoro dla ciebie Jezus to bóg to czcisz bałwana" o własnie, to chciałam wiedziec, nie mam wiecej pytań. Sam na siebie wydajesz wyrok.

Uwazasz sie za madrego a jestes napradwe głupi . Prze Panem Jezusem ZEGNIE SIE KAZDE KOLANO i tak nakazał Bóg, a ponoc nie odda swojej czci nikomu. Uzyj swoich szarych komórek, poki jeszcze jakies masz .
Syn Bozy : Emmanuel ( Bóg z nami) ,  (Iz 7, 14), Przedziwny Doradca, Bóg Mocny, Odwieczny Ojciec, Książę Pokoju (Iz 9, 6).

32

Użytkownik RobinHut otrzymuje zakaz pisania na forum na okres 1 m-c zgodnie z pkt. 9, 10, 11 Regulaminu Forum

9.W trakcie publikowania wypowiedzi Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania obowiązującego w Polsce prawa, a w szczególności niepublikowania :
- treści propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp.
10.W trakcie publikowania wypowiedzi Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania zasad publikowania tekstów, a w szczególności:
- nie publikowania postów o charakterze prowokacyjnym i obraźliwym w stosunku do innych użytkowników,
- nie publikowania wypowiedzi nie wnoszących do omawianego wątku niczego poza zaczepkami,
- przestrzegania zasad netykiety,

Pogodnego dzionka big_smile

33

lol smile

34

Czy ktoś jest w stanie powstrzymać chorych polskich polityków, którzy wspólnie z terrorystami z USA prą do III wojny światowej ????? Przypomnijcie sobie dlaczego to Bush walnął w Irak, pamietacie ? Bo ponoć Saddam miał broń masowego rażenia, hihihi....Broni oczywiście nie było a USA zaatakowały tylko dlatego, żeby miec kontrole nad ropą. Dzisiaj mielą nam mózgi proamerykańskim bełkotem jak za komuny tyle że wtedy Moskwa była cacy a imperialiści z USA źli a dzisiaj jest odwrotnie, hihihi, dzisiaj stonkę wysyła Putin ...co za cyrk...

35

http://z1.demoty.pl/c81991aa2302dc1bfd6 … 0/polityka

36

Nie zaśmiecaj forum, napisz cos sensownego wreszcie, hihihi

37

Kiedyś chorzy psychicznie widzieli białe myszki, dzisiaj te same osoby widzą białe ciężarówki, hihihi, tymczasem Ukraińcy podobno sprawdzają konwój humanitarny z Rosji i.....i nie ma w nim żadnej broni....Sikorskie, Komorowskie, Tuskowate, Kaczyńskie, Kowalowe i inne wariaty machające szabelkami no chyba nie wytrzymają tego i pewnie podrzucą coś do tego konwoju...kolejna porażka polskich politykierów ....Tymczasem i Słowacy i Austria powoli zaczynają potępiać idiotyczne sankcje antyRosyjskie....Jak dla mnie PUTIN to jest gość !!!!!!!!!!!!!!!

38

Konwój prawdopodobnie wjedzie na Ukrainę , Rosja chce z Zachodem rozmawiać o Ukrainie ale jest jeden warunek -  BEZ GŁUPICH POLACZKÓW, OT Putin to jest GOŚĆ  !!!!!!!!!!!!

39

I wywalili słynnego Radosława vel Radka z salonów, czyżby "dożynanie watahy" zaczęło się ?????????, hihihi

40

Pamiętajcie głosując w nadchodzących wyborach.
To proroctwo prawicowych oszołomów (PiS-dzielcow i ich koalicjantów) na szczęście Polacy olali.
Czas tych politycznych szkodników odsunąć od koryta.
http://fotozrzut.pl/zdjecia/9d03227f8a.jpg

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

41

lepiej na nich glosowac niz np na twoich partnerow tj biedronia czy kszysia grodzką, hihihi

42

o Onufry napisał/a:

Pamiętajcie głosując w nadchodzących wyborach.
To proroctwo prawicowych oszołomów (PiS-dzielcow i ich koalicjantów) na szczęście Polacy olali.
Czas tych politycznych szkodników odsunąć od koryta.

Kolego od wielu lat przy korycie jest PO i PSL, jakbyś tych literek nie przetrawiał PiS Tobie nie wyjdzie. Rozumiem że nowy premier przedłużył Tobie umowę o pracę ? (którą na forum tak nieudolnie wykonujesz)

43

o Onufry, Liga Polskich Rodzin będzie startowała, że ich reklamujesz? Przecież oni przewidzieli przyszłość, jeśli rzeczywiście ta "ulotka" nie jest fake'em.

cukier - w pewnym momencie był po 3,70 zł
chleb - coraz mniejsze bochenki i coraz droższy
jaja - skok był gwałtowny, teraz trochę zeszło
papierosy - cena cały czas w górę; 55%; chyba niedoszacowane;
paliwa - kilka lat temu płaciłem 2 zł mniej za litr, więc nie 30%, a 50%
materiały budowlane - np. ceny kruszyw poszybowały w związku z budową autostrad; ogólnie w Niemczech te same materiały kosztowały mniej niż w Polsce; nawet ze Stanów opłacało się sprowadzić, tak u nas łojono klientów...

PiS popełnił kilka błędów w ciągu 2 lat. Przegrali, bo była na nich nagonka. Tyle samo "błędów" PO popełnia w ciągu jednego miesiąca swoich rządów...

Japco

44

Jest raport amerykańskiego senatu dotyczący torturowania niewinnych ludzi przez "amerykańskich patriotów" z CIA. Podobno tortury były cięższe niż sądzono do tej pory. Również m in i w Polsce - największy sojusznik "demokratycznej" USA- torturował więźniów. Tak więc demokratyczne USA wraz z sojusznikami takimi jak np Polska najechały kraju takie jak Irak czy Afganistan , potem cały czas torturowały ich obywateli a teraz dziwią się, że co niektórym ich obywatelom spadają głowy na pustyni ? hihihi

45

Ad vocem dzisiejszych marszów KOD , rzekomo w obronie demokracji :
Kwiczą świnie rozpasane
Od koryta odrywane
Kiedy słucham ich narracji
O gwałceniu demokracji
Która w owej chwili ginie
Kiedy władzę tracą świnie
To mnie taka myśl nachodzi
Nie o WOLNOŚĆ tutaj chodzi
Pełen fałszu jest ten kwik
Bo to o koryto krzyk
Zawłaszczone, rozkradane
Słusznie świniom odbierane.

46

http://fotozrzut.pl/zdjecia/67664ae7e7.jpg

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

47

Onucka, widzę, że ty też jesteś typową KODowską świnią co kwiczy na co się da ale nie masz żadnych argumentów. Jak widziałem te ryje na tych marszach to naprawdę rzygać mi się na nie chciało, jeszcze ośmiorniczek i szampanów tam zabrakło oczywiście na koszt tzw społeczeństwa czyli z naszych podatków wink

48

Bardzo ciekawe :
http://wyborcza.pl/1,75478,19390147,ali … a-kod.html

Facet zalega  na ok 84.000 zł z alimentami, zazwyczaj nigdzie nie pracuje a tu nagle wielki obrońca praworządności, niezły gość....ciekawe kto go sponsoruje ? wink

49

alimenciarz to dno człowieka, nie wyobrażam sobie jakby moja córka czekała co miesiąc  na alimenty ode mnie.  Albo to jest lepszy przekręt!

-- // --

50

Kijowski jako alimenciarz doskonale pasuje do tych którzy wychodza na ulice czyli zwolennicy Partii Oszustów, bankiera Petru , spadkobierców komunistów czyli SLD i PSL a o innych śmieciach czyli m in  pedalstwie nie chce mi się już pisać wink