26

Odp: Wymiana gniazda zasilania laptop hp

ciekawa dyskusja o kondycji producentów laptopów i całym rynku, zgadzam się, że Acer i Asus to nie ta sama pólka co np. Dell, ale sytuacja jest dynamiczna. Jeszcze kilka lat temu kupienie notebooka jednej z tych firm to był prawie obciach, ale dzisiaj jest już zupełnie inaczej. Obie firmy popracowały nad wizerunkiem, jakością komponentów i konfiguracji, wypuściły na rynek dużo laptopów dla aspirujących użytkowników. Z drugiej strony jak spojrzysz na użytkowników biznesowych to większość sklepów koncentruje się jednak na takich markach jak Dell, Toshiba, Fujitsu czy Lenovo (tutaj przykład: http://www.kuzniewski.pl/k100,lenovo-ibm.html) i to właśnie dlatego, że firmy dobrze wiedzą, gdzie jest największa wartość. Ale tak jak mówie, sytuacja jest dynamiczna i coraz mniej warto kierować się stereotypami przy zakupie sprzętu

27

Odp: Wymiana gniazda zasilania laptop hp

Myślę, że każdy facet znający podstawy elektroniki da radę. To nic takiego, wymienić gniazdo ładowania. Polecam zaopatrzyć się w topnik lutowniczy, oraz akcesoria, które przydadzą się do takiej precyzyjnej pracy.

28

Odp: Wymiana gniazda zasilania laptop hp

Tak naprawdę sam sprzęt elektroniczny jest na pewno bardzo ważny i nie wiem czy kiedykolwiek zastanawialiście się również nad tym w jaki sposób należy go właściwie przechowywać? Moim zdaniem bardzo dobrze na ten temat właśnie napisano w https://mojetychy.pl/is,jak-przechowywa … 14442.html więc tak naprawdę zachęcam każdego do sprawdzenia tego materiału.