1

Odp: Biura Rachunkowe W Kartuzach- Opinie.

Witam
Utworzyłam wątek na temat Biur Rachunkowych w Kartuzach. Macie może jakieś opinie bądź ciekawe wskazówki ?
Piszcie.
Pozdrawiam.

2

Witam,
Co prawda w Kartuzach zaistniało wiele Biur Rachunkowych w ostatnim czasie, ale każde ma swój urok i każda firma ma ulubioną księgową. wink
Z mojego doświadczenia, a też posiadam działalność i rozliczam się w biurze.... najlepsze są małe Biura Rachunkowe. Wtedy można nastawiać się na dokładność ze strony usług. smile

3

Generalnie zgodze się z

białe winogrona napisał/a:

bardzo dużo biur i niewiadomo które wybrać. Z mojej str moge polecić te, które istnieją jakiś dłuższy czas na rynku, i mają dobrą opinię. Wiadomo takie usługi są droższe niż u mniejszych oddziałów ale wtedy mamy pewność, że to co robią robią odpowiedzialnie i mają pojęcie o przepisach. Mogę podpowiedzieć, że jest w Kartuzach biuro prowadzone przez byłego pracownika US- tylko jest w "cenie" porównując do mniejszych oddziałów wink

4

Tak to prawda, Biuro o którym piszesz ma dość dobrą opinię. smile
Zna ktoś może jednak takie z którym nie warto nawiązywać współpracy ??
Miłego dnia smile

5

Teraz sobie porozmawiają właściciele biur, wzajemnie się po adorują, rozreklamują, nawtykają konkurencji big_smile . Fajny wątek cool .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

6

ale też jakaś informacja dla nas jest wink

7

Informacja niewiarygodna, bo każdy swoje biuro zachwali, że niby to nie jego biuro.... tylko tam go rozliczali..... ktoś słyszał itp.

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

8

Witam,

kogo polecacie do prowadzenia dokumentacji firmy?

9

Kto ma firmę i jego dokumentacje prowadzi zatrudniona księgowa lub biuro rachunkowe?.

10

Ja jak miałem jeszcze działalność korzystałem z arbiterkartuzy.pl, przez te kilka lat nie było żadnych problemów, zawsze była wyrozumiałość i czas by wszystko wyklarować.

Ceną się nie przejmowałem było to pierwsze biuro do jakiego poszedłem i tak zostało. Nie wiem jak jest teraz ale widzę że nie jeden znajomy płaci za mniejszą ilość dokumentów często dwuipółkrotnie więcej.

Co do wyboru, ja bym szedł tam gdzie jest w miarę tanio i można pogadać, czy ktoś jest dobry czy nie.... to on ponosi odpowiedzialność za błędy (i to powinno być w umowie)

11

jest trochę tych biur...
dobrze jest trafić na "obcykaną" księgową, która wie jak obchodzić "niektóre opłaty";)
Jest tyle kruczków prawnych, które można wykorzystać, ale to zależy już od księgowej i jej dobrej woli.

12

Albo od księgowej i tego jak wpłyniemy na jej nastrój. Nawet nie wiecie jak bombonierka w prezencie pozytywnie wpływa na księgowe smile

Zgodnie z zamierzeniem nieświadomości, często bariery drogowe zapominamy, iż zapominanie zawsze umożliwia nam konstruowanie wnioskowania co do ukrytych skłonności zapominalskiej osoby.

13

grandepunto napisał/a:

Albo od księgowej i tego jak wpłyniemy na jej nastrój. Nawet nie wiecie jak bombonierka w prezencie pozytywnie wpływa na księgowe smile

Radziłabym się najpierw dowiedzieć, czy księgowa nie jest na diecie. Wtedy czekoladki przyniosą odwrotny skutek wink .

Miłego dnia smile

14

Witam,
Ostatnio zauważyłam w drodze do pracy nowo powstałe Biuro Rachunkowe na ul. Ceynowy. Moja znajoma rozliczała tam Pit roczny. Mówiła, że dość tanio ją rozliczyli i że to całkiem przyjemne Biuro. Potem też widziałam ogłoszenia na kartuzy.info. Może warto tam zajrzeć ? Myślę, że jeżeli to nowe Biuro to i ceny mogą być konkurencyjne.

Pozdrawiam serdecznie.
Ewcia.

moderowany

15

ewcia_45 napisał/a:

Ostatnio zauważyłam w drodze do pracy nowo powstałe Biuro Rachunkowe

I aż musiałaś się z nami tym podzielic w pierwszym poście !

ewcia_45 napisał/a:

Skopiowałam zakres usług i dane:

No porządna obywatelka ! lol:lol::lol::lol::lol::lol:

https://www.youtube.com/watch?v=mxIqyG_IJ2I

16

ewcia_45 napisał/a:

Może warto tam zajrzeć ? Myślę, że jeżeli to nowe Biuro to i ceny mogą być konkurencyjne.

Czy to Twoje biuro?

Niebo mnie nie chce - piekło boi się, że nim zawładnę....

17

Tak naprawdę, to nie ma ideałów, na to nie liczcie. W każdym biurze (jak i w sklepie, przychodni, u fryzjera...) są milsze i mniej miłe osoby, są kompetentne i te niedouczone, są obrotne i te z łaski. Takie życie. Najlepiej przekonać się na własnej skórze.

Miłego dnia smile

18

violka1 napisał/a:
violka1 napisał/a:

Witam,
Nie to nie moje biuro. Powstały w/w pytania więc chciałam pomóc... Zgadzam się z violka1  NAJLEPIEJ PRZEKONAĆ SIĘ NA WŁASNEJ SKÓRZE. Więc gdzie traficie tam będziecie rozliczani.
Pozdrawiam.

19

róża napisał/a:

Witam
Utworzyłam wątek na temat Biur Rachunkowych w Kartuzach. Macie może jakieś opinie bądź ciekawe wskazówki ?
Piszcie.
Pozdrawiam.

Szukałem sam biura rachunkowego dla swojej firmy, ale i tak się zdecydowałem na biuro w Sierakowicach które mi polecali znajomi. I nie zawiodłem się na biurze również wam polecam Panią Mirosławę

20

Zakładam firmę (powiat kartuski) szukam dobrej księgowej z okolicy Kartuz, żukowa która poprowadzi moje "papierki" czy znacie kogoś godnego zaufania kto nie oskubie mnie za bardzo z pieniążków?? smile

21

Taką która ma/pracuje w biurze rachunkowym... Nie mam u siebie miejsca na dodatkowe biurko.... A dla mnie to czaarna magia sad

22

Dobra księgowa musi kosztować. Ja korzystam z biura oddalonego o prawie 100 km smile

23

A taka, która nie oskubie... znaczy ile miałaby zarobić? Retorycznie pytam oczywiście, bo znam takich co chcieliby zapłacić 100 zł za obsługę księgową, zusową i kadrową łącznie i jeszcze  mieć księgowa do dyspozycji 24h.
A jeśli komuś zależy na tanich usługach, to je z pewnością znajdzie, jak podzwoni po wszystkich okolicznych biurach i podowiaduje się cen. Tylko czy jakość usług będzie zadowalająca, to nie gwarantuję.

Miłego dnia smile

24

Polecam firmę księgową Epok. Główny punkt mieści się w Warszawie jednak Epok umożliwia prowadzenie internetowej księgowości. Firma jest solidna i profesjonalna. Oddając swoje finanse w ich ręce nie musisz się niczego obawiać. Zachęcam do zapoznania się z ofertą i cennikiem, które są zamieszczone na stronie http://www.e-pok.pl/

25

bardzo dobre biuro jest w Garczu na kaszubskiej  H-d sp zoo
ceny ok i kobieta zna się na rzeczy
polecam