1

Odp: Siłowanie na rękę

...temat: siłowanie na reke!moze jakies zawody?szkoda, ze ten temat praktycznie w Kartuzach nie istnieje:(sa chetni?

2

...przydałyby sie w kartuzach zawody w siłowaniu na rękę, chętnych na pewno by nie brakowało, co nie?moze w jakimś pubie?jakieś pomysły?

3

jakas kategoria dla kobiet? bo nie chcialabym sie silowac z panami

nigdy nie zmienie  nazwiska

4

ania.nowacka89 napisał/a:

jakas kategoria dla kobiet? bo nie chcialabym sie silowac z panami

Myślisz, że były by jakieś kobiety tym zainteresowane oprócz Ciebie?

okna pcv, ciepłe okna

5

@up oj zdziwiłbyś się ile kobieta potrafi mieć pary w rękach...

Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę...
Simen

6

armwrestling nie jest niestety w Polsce zbyt popularny

Specjaliści od PR agencja marketingowa

7

Jest popularny, ale w centralnej Polsce. Mój kuzyn uprawia ten sport więc coniecno wiem na ten temat smile

Zrób swojej pociesze niespodziankę

8

Że ze zwykłej zabawy zrobili taki sport...

Zaopatrz w apteczkę

9

heheh, ja bardzo się zmierzę na rękę i was pokonam tongue

10

Hmm... przypomniał mi się właśnie film z 1987 roku "Mucha". Tam nawet kości pękały tongue

11

joroszy napisał/a:

zobaczymy wink

12

W sumie co w tym atrakcyjnego? Ani to jakoś medialne nie jest, popularne prawie wcale, chyba tylko raz widziałem to w telewizji, gdzieś późno w nocy i nie wiem czym się zachwycać. Rekreacyjnie się można siłować, ale żeby od razu zawody to nie...

Widzieliście stronę http://www.lima-mlawa.pl/? Muszę powiedzieć, że jest niezła.

13

Siłowanie na rękę nie jest popularną dyscypliną sportową. A szkoda.. Z chęcią zobaczyłbym na żywo jakiś turniej na rękę.

14

Nie no jak jest konkretny pomysł to może np fanpage złożyć i zapisy na tego typu imprezę kto byłby chętny a potem ustalić na jakiś zasadach ma to działać i dopiąć na ostatni guzik bo może akurat np kilka Pań się zgłosi i rzeczywiście będzie można zrobić kategorię dla kobiet ; )

Polecam ! dachy przesuwane warto

15

łapka86 napisał/a:

szkoda, ze ten temat praktycznie w Kartuzach

ogólnie mało znany i powszechny to sport w Polsce i myślę ze warto u nas coś takiego zrobić może być to szansa na jakaś promocje naszego regionu ; )

16

Fajna sprawa, sama chętnie bym spróbowała swoich sił:)