1

Odp: Fotograf Karol Puzdrowski.

zastanawiamy sie nad podpisaniem umowy z fotografem Karolem Puzdrowskim i z kamerzysta z produkcji filmowej Victory. Prosze o opinie. To bardzo wazne dla nas.

2

marzenaigosia napisał/a:

zastanawiamy sie nad podpisaniem umowy z fotografem Karolem Puzdrowskim i z kamerzysta z produkcji filmowej Victory. Prosze o opinie. To bardzo wazne dla nas.

Jeżeli chodzi o Victory to polecam, fajny treściwy film i ładne, nie przesadnie udziwione fotki, najbardziej podobałi mi sięto że mają własne oryginalne pomysły, dobry kontakt. Pozdrawiam

3

Potwierdzam!
Cała firma jest w pełni profesjonalna. Nasz film jest dynamiczny i ciekawy. Ogląda się go z przyjemnością. Zdecydowanie różni się od oklepanych "filmów weselnych". Oprawa fotograficzna była również taka jak powinna być, zdjęcia były robione z każdej perspektywy, Pan fotograf był niewidoczny, poświęcał w głównej mierze czas młodej parze, ale skupiał się również na gościach, z czego byli bardzo zadowoleni. Wszystko jest oczywiście kwestią gustu, ale z pełną odpowiedzialnością mogę zagwarantować, że będzie się podobać każdemu. Sama jestem wybredna i czepiająca się każdego szczegółu, ale w tym wypadku nie ma do czego. Do tego cena jest rozsądna, a kontakt z firmą zawsze był błyskawiczny. (zobaczycie z doświadczenia, że to ważne). Szczerze Polecam wszystkim Parą Młodym, którzy chcą mieć wspaniałą pamiątkę do końca życia.
Jeszcze raz dzięki Victory!!!