1

Odp: Sala weselna Orfeusz Kłosowo

Witam. Niedługo odbędzie się moje wesele i w związku z tym mierzę się z wyborem sali.
Jedną z sal na które zwróciłem uwagę jest Orfeusz w Kłosowie.
Jest do niej co prawda kawałek ode mnie, więc nie chce próbować jej w ciemno.

Macie jakieś doświadczenia z tą salą? Ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie tongue

Pozdrawiam

2

Byłam na weselu (nie własnym) na tej sali i powiem, że było pięknie. Nie było zbyt gorąco i duszno, obsługa fajna. Jedzenie też smaczne ale pewnie też dlatego, że młodzi mogli ingerować w menu i wszystkiego dobrze dopilnowali. Cennika nie znam ale znalazłam ich dwie strony, jedna wygląda na mniej aktualną klosowo.pl i druga bardziej aktualna klosowo.com

3

A orientuje się jak to wygląda cenowo? Może być info na pw

Zaopatrz w apteczkę

4

Byłam w Orfeuszu jako gość i wspomnienia mam dość pozytywne, jedzenie było smaczne, nie było duszno, miejsca też nie brakowało. Jednak nie wiem za bardzo jak to wygląda od strony organizacyjnej.

5

hej to ja wiem trochę więcej wszystko ustala młoda para najpierw wybiera salę bo są dwie na110 os. i nawet 200 os. potem menu wystrój wszystko można dopiąć na ostatni guzik decydujący głos ma młoda para bo to w końcu ich bal

6

już wkrótce kuzyn organizuje tam wesele. Rozmawiałem z nim czemu akurat to miejsce i mówi, że był tam niejednokrotnie z narzeczoną i nigdy za każdym razem wracali zadowoleni.

interesowałeś się czym jest Kreon ?

7

Ładne miejsce potwierdzam. Moja kuzynka tam miała jedną małą imprezkę i naprawdę sie udało.

8

Ja też mogę wystawić im pozytywną opinię. zasłużyli

Idealna na prezent pościel haftowana w różnych wariantach i niskich cenach

9

Raz byłam na weselu na dużej sali i 2 razy na imprezie na małej sali obie są śliczne i wszystko odbywa się zgodnie z zaleceniami osób wyprawiających tam swe uroczystości. Palarnie przy obu salach są zamknięte tak jakby oddzielone nic na sali nie śmierdzi i goście nie stoją na akord przed wejściem.

lol   lol   lol   lol   lol
COFNIJ SIĘ, COFNIJ O CZASIE ZDRADZIECKI I CHOĆ NA CHWILĘ NIECH ZNÓW BĘDĘ DZIECKIEM