1

Odp: Czym sie rózni mózg meżczyzny od mózgu kobiety

http://www.search.ask.com/web?o=100000027&l=dis&tpr=7&gct=sb&q=yu+tube+pude%C5%82ko+nico%C5%9Bci

polecam...hi hi

http://www.youtube.com/watch?v=aZBhyPiyeOs

oo to to

Niebo mnie nie chce - piekło boi się, że nim zawładnę....

2

Honoratka napisał/a:

oo to to

http://i43.tinypic.com/fp89vr.jpghttp://i44.tinypic.com/nnl8it.jpg

3

Kto jak to ale Ty się Pani Honoratka na temat żadnych mózgów nie powinnaś wypowiadać tongue

https://www.youtube.com/watch?v=mxIqyG_IJ2I

4

dj napisał/a:

dj
    Zaawansowany

Niezłe ,niezłe ooo to i to wink

5

Honoratka napisał/a:

Niezłe ,niezłe ooo to i to

O tym właśnie piszę lol
Toć wać panna zamiast kresomózgowia żelatyną operuje tongue

6

Użytkownik Kandalis otrzymuje ostrzeżenie z warunkowym zakazem pisania na okres 3 m-cy w przypadku kolejnego naruszenia regulaminu w okresie 30 dni - za prowokacyjne zachowanie na forum co stanowi naruszenie pkt.10  Regulaminu forum

Pogodnego dzionka big_smile

7

Stefan a za co to ostrzeżenie?? czyś ty oczadział?? za długo na słońcu przebywałeś??
kurna jakby ta Twoja Pani takie coś napisała to  byś  sie pośmiał a teraz już sie nie masz czego czepiać??
za długo był spokój znowu zaczynasz szaleć??
te twoje ostrzeżenia za nic bawią mnie do łez...
wiem ze tobie by to pasowało ale czasy  totalitaryzmu już dawno by się skończyły tylko nie na tym forum widzę
Ave Stefan jo??
to ja sie wypisuje bo pisać jak Ty chcesz nie mam zamiaru, nie mam zamiaru też sie dostosować do twojego chorego widzimisię
bo to jest chore co ty wyprawiasz. nioby jest regulamin a panuje tu samowolka totalna
sobie wszystko dostosowujesz pod siebie
widocznie twój mózg sie serio różni od mózgu kobiet bo nie znam kobiety<poza Twoją Panią co by miała tak zdrowo poprzestawiane jak Ty.

ale w obronie innych - normalnych mężczyzn mogę dodać ze są też  normalni big_smile
wcale nie jest tak ze faceci myślą tylko o seksie tongue

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol
"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.."

8

Chyba niektórzy podchodzą do tego zbyt poważnie. Jest to kwestia humorystyczna. Wiadomo, że nie tak wyglądają mózgi kobiet jak i mężczyzn, może w niektórych momentach owszem, ale nie zawsze. Jest to po prostu śmianie się z ciągłego ukazywania różnić miedzy kobietą a mężczyzną. Ja to przynajmniej tak odebrałem. A co do bana, cóż, chyba nie chodzi o to, aby na forum się "pojeżdżać". Nie zamieniajmy się w hejterów.

biuro rachunkowe warszawa to stolica Polski.

9

Vitalijek napisał/a:

A co do bana, cóż, chyba nie chodzi o to, aby na forum się "pojeżdżać"

Wiesz ta pani samozwańcza swego czasu doprowadziła swoim prowokowaniem do zbanowania kilku mądrych i wartościowych użytkowników, co po czasie się wydało. Knuła z taką jedną pigwą i administratorem za plecami userów, Nie komentuj jeśli nie jesteś tej pani "ofiarą" lol

10

Vitalijek napisał/a:

A co do bana, cóż, chyba nie chodzi o to, aby na forum się "pojeżdżać". Nie zamieniajmy się w hejterów.

napisz coś przeciwko niej, albo Stefciowi i jak dostaniesz bana za nic się odzywaj.
jak dla mnie obydwoje nie mają nic w tych swoich główkach poza żądza szkodzenia innym... i tyle

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol
"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.."

11

Vitalijek napisał/a:

Jest to po prostu śmianie się z ciągłego ukazywania różnić miedzy kobietą a mężczyzną. Ja to przynajmniej tak odebrałem.

dokładnie, podobnie jak i większość czytających big_smile

Vitalijek napisał/a:

A co do bana, cóż, chyba nie chodzi o to, aby na forum się "pojeżdżać". Nie zamieniajmy się w hejterów.

no niestety, co poniektóre nie mają nic sensownego do powiedzenia, dlatego gdzie mogą prowokują i pomawiają wciskając kit mniej zorientowanym czytelnikom
obszar 'centrum kontroli plotek' jest dosyć duży big_smile

12

Vitalijek napisał/a:

Chyba niektórzy podchodzą do tego zbyt poważnie. Jest to kwestia humorystyczna. Wiadomo, że nie tak wyglądają mózgi kobiet jak i mężczyzn, może w niektórych momentach owszem, ale nie zawsze. Jest to po prostu śmianie się z ciągłego ukazywania różnić miedzy kobietą a mężczyzną. Ja to przynajmniej tak odebrałem. A co do bana, cóż, chyba nie chodzi o to, aby na forum się "pojeżdżać". Nie zamieniajmy się w hejterów.

Lubię to! wink

13

dj napisał/a:

Chyba niektórzy podchodzą do tego zbyt poważnie. Jest to kwestia humorystyczna

dj napisał/a:

Lubię to!

Własnie   smile

14

Karola napisał/a:

Karola

Kandalis napisał/a:

Kandalis

Moim zamiarem było odpowiedzieć cos tym paniom ,jednak widze ,że administracja juz zrobiła z tym porządek.

Nie do pomyslenia bowiem jest ,aby uzytkownik tak wyrazał sie do administracji i nie szanowal innych,którzy chca spokojnie popisać .

Powszechnie wiadomo,że mózg kobiety wazy mniej od meskiego ,jednak nie uwłaczam tu kobietom ,ponieważ ma on wiecej zakamarków inteligencji i umiejetności ,chociaż oba powyzsze porównania obrazowe ubawiły mnie do łez wink

15

deratyzator123 napisał/a:

Nie do pomyslenia bowiem jest ,aby uzytkownik tak wyrazał sie do administracji

Stefq, jak już będą te pomniki z brązu stawiać, to chyba trza będzie zgłosić twoją facjątę do tego projektu, boś ty na boga wyrósł wink

As-Salāmu `alaykum

16

z małej "boga" ? Myślę ,że administarator może mieć  problemy z psychiką ,nie przesądzam ale   mi Go żal . To życzliwośc z moje strony adminie ,nie atak.Trzymam za pana kciuki .

17

Ja również, życzę szybkiego powrotu do zdrowia panie stefanie smile

18

zafet123 napisał/a:

nie przesądzam ale   mi Go żal . To życzliwośc z moje strony adminie ,nie atak.Trzymam za pana kciuki

bezjaj napisał/a:

życzę szybkiego powrotu do zdrowia

z tego co mi wiadomo, obawy bezpodstawne big_smile ale dziękuję za życzenia tongue
uważajcie na kleszcze, zapalenie opon mózgowych może być tragiczne w skutkach wink

King Of Snake napisał/a:

to chyba trza będzie zgłosić twoją facjątę do tego projektu

o proszę, jakie 'miłe' słowa tongue
swoją drogą ciekawa kompozycja gdy u nóg wił by sie jakiś zaskroniec lol
czytałem, mózg węża przy swoich 2 500 neuronów rozumie tylko do 8 poleceń wink

19

stefan napisał/a:

jakie 'miłe' słowa

cieszę się, że na facjacie twej uśmiech zagościł

stefan napisał/a:

u nóg wił by sie jakiś zaskroniec

ino uważaj, co by jadowity nie był, bo po ukąszeniu kulasa stracisz

stefan napisał/a:

mózg węża przy swoich 2 500 neuronów rozumie tylko do 8 poleceń

czyli wystarczająco dużo aby wykonać rozkaz króla

bezjaj napisał/a:

najpierw umyć a następnie samemu się podnieść, bo ile można klękać przed...

a ffffffuuuuuuuuuuujjjjjjj lol:lol::lol:

As-Salāmu `alaykum

20

Proszę uprzejmie o trzymanie się tematu. Zaśmiecanie wątku postami nie na temat lub robienie bałaganu osobistymi przytykami do kogokolwiek, spowoduje usunięcie postu z danego wątku.

Przypominam jednocześnie, że zgodnie z Regulaminem Forum użytkownik zobowiązany jest do niepublikowania treści obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych oraz do wybierania właściwego forum, które najlepiej pasuje do jego wypowiedzi i nie publikowania postów o charakterze prowokacyjnym i obraźliwym w stosunku do innych użytkowników, nie publikowania wypowiedzi nie wnoszących do omawianego wątku niczego poza zaczepkami.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

21

"(...)Typowo kobiece zdolności(...)":P
"(...)Odmienna budowa i działanie mózgów obu płci powodują, że każda z nich posiada pewne unikalne umiejętności. W przypadku kobiet są to np. imponujące zdolności werbalne, umiejętność nawiązywania głębokich związków, talent do odczytywania cudzych emocji i stanu umysłu drugiego człowieka z wyrazu twarzy albo ton głosu i, wspomniana już wcześniej, umiejętność łagodzenia sporów.(...)";)

22

Och kobitki kobitki ,tak bardzo chcecie byc lepsze od mężczyzn.
Ale co prawda to prawda ,umiejetnośc nawiązywania głębokich związków a potem rozczarowania sa Wasza domeną.
Jednak ludzki rozum czy to Wasz ,czy inny zawsze potrafi spłatac figla.
Dlatego tez mówi sie o kobietach -płeć piekna  tongue,słaba płec a jednak... tongue

23

deratyzator123 napisał/a:

Och kobitki kobitki

Jaki z Ciebie Belmondo?

To dosyć miłe co piszesz i nawet widze znasz sie trochę na płci mózgu,no no. Szacun wink

24

Niedawno czytałam o nowym odkryciu naukowców. Fachowo Wam tego nie powtórzę, więc własnymi słowami spróbuję.
Otóż mężczyzna ma mózg większy, ale zawiera mniej zakończeń nerwowych i posiada pewną sferę pusta. Kobiecy mózg jest mniejszy ale ma mnóstwo zakończeń nerwowych, które powodują m.in. nieustanne myślenie. Badania wykazały, że kobiety mają kilka myśli jednocześnie, ich mózg pracuje nawet podczas snu. Natomiast u mężczyzny badania wykazały, ze potrafi siedzieć bezmyślnie kilka minut. Momentami czujniki nie wykazywały żadnego działania, jak u człowieka nieżyjącego.... zero reakcji. Tłumacza to tę pustą strefą.
Po przeczytaniu przypomniał mi się Korwin-Mikke, który kiedyś naśmiewał się z kobiet, że mają mniejsze mózgi. Teraz możemy w odwecie śmiać się, że mężczyźni mają większe, ale puste mózgi wink . Bez urazy panowie, to jest złośliwe odbicie piłeczki dla Pana Mikkiego wink . Osobiście nic do Waszych mózgów nie mam big_smile .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

25

Z tego co pamiętam to Mikke podkreślał fakt, że mężczyźni są wynalazcami, potrafią więcej... Skupiał się wtedy na typowych rzeczach jak choćby wynalezienie tamponów. Tyle z tego co pamiętam smile