1

Odp: Tyson umiera?

Słyszeliście jego wyznanie? Że niby ma problem z alkoholem i ćpaniem. Ciekawe jak to jest faktycznie i po co ta szopka.

I co się zastanawiasz? Jeśli ktoś daje Ci kredyt zaufania - wykorzystaj to!

2

skoro twierdzi że ma, widocznie ma problem

Pogodnego dzionka big_smile

3

Musiał mieć sporo dowagi, jest tak samo odważny jak angelina jolie

4

A mi się wydaje, że on to zrobił pod publiczkę.

Kłopoty są sitem, przez które przesiewamy naszych znajomych. Ci, którzy są za duzi, żeby przejść przez to sito, są naszymi przyjaciółmi. Arlene Francis

5

Możliwe. Publiczka musi mieć jakąś sensację smile

6

Szczerze? Żal mi go i nie wydaje m się, żeby to było pod publiczkę, no bo po co? Z całym szacunkiem, ale trzeba mieć sporą odwagę, żeby przyznać się do swojej słabości na oczach kamer.

7

dokładnie. zgadzam się z Matiim ! miejmy nadzieję, że jakoś się z tego wygrzebie !

8

Tyson jak dla mnie jest ostatnią ikoną wielkich lat wagi ciężkiej. trzymam za niego kciuki, bo jest takim pozytywnym świrem. może wpadł w tarapaty i chałturzy ostatnimi czasami, ale nie da sięgo nie lubić

9

To fakt ale z jeśli ktoś wpadł w alkoholizm i ćpanie to jest już źle. Nie ma co się oszukiwać.

10

No niestety... z tym się nie wygra.

11

No tego sie można było domyśleć jednak.. Szkoda człowieka ale sam sobie winny..

12

Gdzie tam umiera. Jeszcze nas wszystkich przeżyje. Ja ostatnio słyszałem, że będzie walczył z Gołotą w walce pokazowej na koniec kariery Andrzeja.

---------------------

13

Można mu wiele zarzucić ale co jak co,walczyc potrafi.

14

Tyson podobno ma duże problemy z narkotykami i ze spłatą długów, do tego dochodzą problemy z jazdą po pijanemu.

Skorzystałem z GFPTrans z szybkiej wysyłki, http://taniewysylanie.co.uk/?strona=oferta

15

Legendarny Mike Tyson wciąż zmaga się z kłopotami osobistymi. Najmłodszy w historii mistrz świata wagi ciężkiej ociera się o śmierć z powodu uzależnienia od alkoholu i narkotyków.
W piątek "Żelazny" zadebiutował w roli bokserskiego promotora. Na zorganizowanej po gali konferencji prasowej Amerykanin wyznał, że z jego zdrowiem jest bardzo źle i grozi mu śmierć. Jak się okazuje, 47-latek nie uwolnił się od problemów z przeszłości.

--------------------------------------
okayo - 32 wersji językowych

16

Kękę też miał i wyszedł