1

Odp: TSA w Kartuzach

http://img407.imageshack.us/img407/8453/l72d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

11.11.2013, dokładnie dwa lata po poprzedniej wizycie w naszym mieście ponownie będziemy mieli okazję posłuchać legendy polskiego rocka.
TSA - tym razem w innej odsłonie, akustycznej!!!!

Na swojej oficjalnej stronie internetowej muzycy o tym projekcie mówią tak:
Niedawno powstały nowe, akustyczne wersje naszych piosenek
Jak to zwykle bywa, żeby się tym zająć musiał zadecydować przypadek. Któregoś dnia podczas próby wysiadł prąd, a my wyciągnęliśmy gitary akustyczne i graliśmy dalej. Zrobił się fajny klimat, więc postanowiliśmy wrócić następnego dnia do tematu. I tak w trakcie prób powstały akustyczne wersje 20 piosenek, które zabrzmią zupełnie inaczej niż ich pierwotne, elektryczne wersje. I ciągle powstają nowe.

Trudno powiedzieć czy coś by z tego wyszło gdyby nie konkretna propozycja rzucona we właściwym czasie. Chcemy trochę pograć spokojnie, żeby nie było wrzasku i hałasu, tylko sama muzyka. Robimy rewolucyjne wersje naszych starych przebojów oraz utworów z ostatniej płyty. To nie jest tak, że bierzemy akustyczne instrumenty i gramy to samo, co graliśmy elektrycznie. To są inne wersje, zupełnie inne utwory. Mamy inne spojrzenie.

Latem gramy naprawdę dużo elektrycznych koncertów, więc taka odmiana dobrze wszystkim zrobi. Mamy tyle dowcipnych pomysłów, że to się może nawet komuś spodobać.

Planujemy też wydanie płyty z akustycznym materiałem. Teraz chcemy to ograć na koncertach. Do studia wejdziemy, kiedy uznamy, że jesteśmy gotowi.

Tak więc zapraszamy 11.11.2013 roku o godzinie 19.00 do Klubu Strych w Kartuzach przy ulicy Jeziornej 7b.
Bilety do nabycia od jutra w Szynk Tabaka w cenie 40zł. Niestety ilość miejsc ograniczona, także kto pierwszy ten lepszy.

2

nie wiem czy jest potrzeba zachęcania kogokolwiek do przybycia na ten koncert, ale myślę że jak ktoś wysłucha tej wersji akustycznej 51 to juz na 100% nie będzie się zastanawiał!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=wEYU_CGi1t0

3

TSA to legenda, która trwa!
Bądźcie świadkami tego wydarzenia!!!

bluesman napisał/a:

http://img407.imageshack.us/img407/8453/l72d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

11.11.2013, dokładnie dwa lata po poprzedniej wizycie w naszym mieście ponownie będziemy mieli okazję posłuchać legendy polskiego rocka.
TSA - tym razem w innej odsłonie, akustycznej!!!!

Na swojej oficjalnej stronie internetowej muzycy o tym projekcie mówią tak:
Niedawno powstały nowe, akustyczne wersje naszych piosenek
Jak to zwykle bywa, żeby się tym zająć musiał zadecydować przypadek. Któregoś dnia podczas próby wysiadł prąd, a my wyciągnęliśmy gitary akustyczne i graliśmy dalej. Zrobił się fajny klimat, więc postanowiliśmy wrócić następnego dnia do tematu. I tak w trakcie prób powstały akustyczne wersje 20 piosenek, które zabrzmią zupełnie inaczej niż ich pierwotne, elektryczne wersje. I ciągle powstają nowe.

Trudno powiedzieć czy coś by z tego wyszło gdyby nie konkretna propozycja rzucona we właściwym czasie. Chcemy trochę pograć spokojnie, żeby nie było wrzasku i hałasu, tylko sama muzyka. Robimy rewolucyjne wersje naszych starych przebojów oraz utworów z ostatniej płyty. To nie jest tak, że bierzemy akustyczne instrumenty i gramy to samo, co graliśmy elektrycznie. To są inne wersje, zupełnie inne utwory. Mamy inne spojrzenie.

Latem gramy naprawdę dużo elektrycznych koncertów, więc taka odmiana dobrze wszystkim zrobi. Mamy tyle dowcipnych pomysłów, że to się może nawet komuś spodobać.

Planujemy też wydanie płyty z akustycznym materiałem. Teraz chcemy to ograć na koncertach. Do studia wejdziemy, kiedy uznamy, że jesteśmy gotowi.

Tak więc zapraszamy 11.11.2013 roku o godzinie 19.00 do Klubu Strych w Kartuzach przy ulicy Jeziornej 7b.
Bilety do nabycia od jutra w Szynk Tabaka w cenie 40zł. Niestety ilość miejsc ograniczona, także kto pierwszy ten lepszy.

4

Przypominam o wcześniejszej rezerwacji biletów w Tabace, niestety ilość miejsc ograniczona !!!!!

5

W związku z faktem iż bilety na jutrzejszy koncert rozeszły się błyskawicznie postanowiliśmy iż tuż przed rozpoczęciem koncertu rozprowadzili jeszcze kilkanaście sztuk dla tych którzy nie zdążyli dokonać zakupu smile

6

Ufam iż Ci co spędzili wczorajszy wieczór na Strychu na koncercie TSA nie czyują niedosytu. Mega dwie godziny niesamowitej dawki znanych piosenek w nowej akustycznej aranżacji nie mogło pozostać obojętne dla miłośników muzyki. Dodatkowo pokoncertowe spotkania z muzykami - bezcenne.
Dzięki że byliście !!!!!

7

Bluesman jak koncerty będą na takim poziomie to bilety zawsze się wyprzedadzą:D
macie jakies zdjęcia zeby powstawiać i powspomianać?:D

8

Słuchaj hipol, koncerty które organizujemy zawsze są na wysokim poziomie, niestety nie każdy zespół może sie nazywać TSA!!!!!!
W Kartuzach staramy sie pokazać wszystkie warte wysluchania kapele, oczywiscie te z kręgu bluesa i szeroko pojętego rock- bluesa.
Niestety nasze społeczeństwo ocenia wykonawcę po ilości wejść na YouTube oraz przez pryzmat występów w mediach. To przykre.

9

wiem o czym mówisz bluesman.. ale mam dla Ciebie dobrą propozycje ;] co Ty na to zeby w Kartuzach Śląska Grupa Bluesowa zagrała? chyba w naszym miasteczku jeszcze nie zagościli... na zachęte http://www.youtube.com/watch?v=_MeznBd9Fug

10

Mi zachęty nie trzeba, znam doskonale ŚGB, wielokrotnie bawiłem sie swietnie na ich koncertach. Dodam że mieliśmy to szczęście gościć ich w 2010 roku podczas Bluesa w Leśniczòwce, w momencie gdy na perkusji grał z nimi legendarny perkusista Michał Gier Giercuszkiewicz.
Problemem nie jest to żeby artyści zagrali u nas, problemem jest (i będę to powtarzał do znudzenia) frekwencja. Właśnie wróciłem z doskonałego festiwalu bluesowego gdzie zagrały wielkie zagraniczne gwiazdy i ciekaw jestem jakby było z frekwencją np w Kartuzach gdybym ogłosił że wystapi grupa Planet of The Abts ?
Przy okazji, polecam ich koncert w Sopocie już w środę  !!!!!!!

11

a to że byli w Mirachowie to wiem ;] a Michał Gier gra z nimi caly czas chyba..
za frekwencje nic nie poradzimy, mozemy tylko organizować i zapraszać..;/ na TSA drzwi się ledwo domknęły..pięknie było widzieć pełną knajpe zadowolonych ludzi ;]