1

Odp: Korwin kontra reżimowa telewizja(mocne)

Witam zapraszam do obejzenia wywiadu(w najostrzejszych mometach niestety wycieto dzwiek) ale całosc jest ciekawa.
Kliknij w link       http://www.youtube.com/watch?v=ldf6JVrIXQo

----------Kupujmy Polskie Produkty,Zwalczajmy Antypolonizm i globalizacje a któregoś dnia przestaniemy narzekać------------------

2

Ale jej dowalał big_smile:D

3

No taka prawda,prowadzaca robi z siebie głupsza niz jest.Bo w rzeczywistosci napewno jest osobą inteligęntną a tu robi z siebie idiotke w imie rezimowej władzy i mediów

----------Kupujmy Polskie Produkty,Zwalczajmy Antypolonizm i globalizacje a któregoś dnia przestaniemy narzekać------------------

4

Witam ponownie,znów znalezione w sieci materiały jakich Państwo w tv przynajmniej na razie nie zobaczycie.

Część1   http://www.youtube.com/watch?v=w35T5vW1By4
Część2   http://www.youtube.com/watch?v=mWU5HnLd9M0
Cześć3   http://www.youtube.com/watch?v=0O9yMKoDEO8
Część4   http://www.youtube.com/watch?v=NlAubSkDCD8

5

Dokad zmierzamy ? Co bedzie pierwsze? Czy Polska sie obudzi,czy moze nastepny rozbiór?
Ciekawa rozmowa w linku ponizej
    http://www.youtube.com/watch?v=pnUao8JcXps

6

JKM wypowiedzi i poglądy na tematy rózne
http://www.youtube.com/watch?v=YqANI0_zt4g

7

Festiwal Eurowizji wygrała jakas austriacka Kiełbasa (Wurst) czyli babo-chłop propagujące to to oczywiście zboczeńców. Niestety w Polsce tylko jeszcze JKM ma odwagę mówić wprost że ze zboczeńcami trzeba walczyć. Ja poszedłbym dalej - trzeba zakazać propagowania tej zarazy tak jak robi to Wielki Putin !!!!!!!!!!!

8

Niewątpliwie Eurowizja pokazała, że "zachodnia cywilizacja" sięgnęła dna. Chyba nawet Izrael głosował na Austrię! Liczyłem, że chociaż ten kraj nie podda się trendowi nawołującemu do poprawności politycznej, a w rzeczywistości stawiającego na piedestale wszelką odmienność, przy jednoczesnym potępianiu normalności.

Pozdrawiam
Japco

9

Izrael ? Chłopie, dla żydków cały czas bogiem jest tylko mamona a poprawność moralną zawsze mieli w poważaniu co doskonale widać czytając Biblię, dzisiaj Izrael też w promowaniu np zboczeń jest w światowej czołówce wbrew pozorom, hihihi

10

No niestety. I to jest przykre że upada nasza cywilizacja.

11

Kongres Nowej Prawicy, tej fali juz nikt nie powstrzyma.Nastepne wybory beda jeszcze lepsze.TVhieny moga se osmieszac korwina jak tylko chca a i tak bedzie zdobywal glosy.Ludzie juz wiedza ze tylko sila lub przy urnach mozna odebrac wladze obecnym oligarchom.Jesli nie zgadzasz sie z opresyjna polityka IIIRP wymierzona we wlasnych obywateli nie siedz bezczynnie idz na wybory.PO PIS PSL SLD i inne ''palikoty'' same nie odejda!!

12

Tak jest Ryszardzie, JKM wymiata cały czas jak np dzisiaj w TVP Info, hihihi

13

http://wybory.gazeta.pl/ParlamentEurope … lyn_boczny

Ja z tym zachwytem mimo wszystko bym uważał.

14

Info, ty uważasz, że Gazeta Wyborcza czyli de facto reżimowa gazeta Partii Oszustów będzie wspierała JKM ? Może jeszcze TVN zacznie wspierać JKM ?  Obudź się człowieku ,hihihi

15

na jakiej podstawie takie wnioski ?

Jak rozumiem nie zauważyłeś co tak ważnego JKM powiedział w tym wywiadzie, ale zauważyłeś gazetę, on krzyczy ale i coś przekazuje Ty tylko krzyczysz i z tego co widzę coraz bardziej upodabniasz się do tych których krytykujesz.

Nie wiem czy powrót do ery kamienia łupanego jest czymś na miarę człowieka który się "obudził". Jeśli ponowny podział na chłopa pańszczyźnianego i pana który będzie go łoił się wam tak podobna to proszę bardzo, tylko żeby potem mi się nikt nie skarżył, zwłaszcza że wielu z nas będzie raczej nisko jak nie najniżej w hierarchii.

Likwidacje nie rozwiąże żadnych problemów, a wprowadzi potężny chaos a co gorsza znowu doprowadzi do rozwarstwienia społecznego. System jest zły ale konieczny, trudno obiektywnie na niego patrzeć skoro od wielu lat a zwłaszcza ostanie kilka rząd robi wszystko by zniszczyć Polskę i gnębić polaka.

To co jest obecnie jest najgorsze co może być, złodziej i karierowicz premier nie wyrządzi takich szkód jak niemiecki polak + minister będący ręką grupy bilderberga. Przypominam że podczas II wojny światowej to Polacy dla polaków byli najbardziej okrutni.

I mała uwaga "obudź się człowieku" nie oznacza nic, fajnie by było gdybyś w końcu umiał cokolwiek uzasadnić...

16

A czy teraz nie ma już rozwarstwienia w społeczeństwie ???????????? A czy obecnie nie ma w takim kraju jak Polska niewolniczej pracy ?????????? Naprawdę obudź się człowieku albo zamilknij ze swoimi bzdurami, hihihi
Kto chce wracać do ery kamienia łupanego ? A może ty już w małpę zmieniasz się czyli wracasz do darwinowskich porzeni, hihihi

17

Obecnie jest bardziej zaawansowana forma niewolnictwa, kredyty, poziom życia, praca i inne.  Nigdy nie było czegoś takiego jak wolność i nigdy nie będzie, jest to pojęcie w 100% złudne. Jest jednak zasadnicza różnica między tym a nierównym, możliwe że nawet brakiem dostępu do opieki medycznej czy możliwości kształcenia nawet w formie podstawowej.

Każesz się innym obudzić gdy sam nie rozumiesz podstawowych rzeczy, popierasz osobę nie wiedzą nawet jakie głosi poglądy a sam nie mając argumentów umiesz tylko obrażać innych. Jeśli kręci Cie to rechotanie i rozmowa (bo to nawet nie dyskusja) na poziomie przedszkola to realizuj się dalej a na pewno zajedziesz "wysoko".

BTW: lubisz tak "budzić" ludzi to przypomnij JKM że nie ładnie jest spać w TV. Przypomnij mu że po raz pierwszy od ponad 15 lat ktoś go zauważył.

18

Info, "nieładnie" piszemy łącznie, w tak samo znasz gramatykę jak i politykę czyli i tu i tu popełniasz błędy, szukaj głupszego od siebie , hihihi

19

O ile zwrócenie uwagi na pisownię to słuszna uwaga to nie wnosi ona nic do tematu.

Rozmawiamy w 2 wątkach w żadnym nie przestawiłeś nawet jednego argumentu, za to za każdym razem strasz się mnie obrazić, piszę że popełniam błędy itd.. ok a jakieś konkretny ? wybacz ale w danej chwili nie różnisz się niczym od tych którymi gardzisz (o czym już pisałem).

Jeśli nie umiesz rozmawiać o polityce to możemy pogadać o gramatyce, na pewno wygrasz smile ja mam na to papiery.

20

przedstawiłeś*

21

i piszesz* // sory po 5 borwcach jestem.

22

info, Twoje argumenty nie są jasne. Dałeś link do Wyborczej, ale co tam było takiego, co można zarzucić JKM? Całkiem fajna wypowiedź wyszła. Powiedział to, co wie sporo Polaków: skoro "media oszukańcze" coś twierdzą, to trzeba na to brać sporą poprawkę.

Pozdrawiam
Japco

23

Nie lubie zwracania uwagi odnosnie pisowni .To Bardzo prostacka postawa.Nie wnoszaca nic do rozmowy a tylko znizajaca ja do wzajemnego i bezsesownego opluwania sie nawzajem.Sory ale wlasnie przez takie bzdety Polska dzis wyglada jak wyglada.Politycy nie rozmawiaja ze soba tylko walcza o bzdety.Mozna by to nazwac ''polaczkowym piekielkiem'' Slowa ''polaczki'' nie mylic ze slowem Polacy bo to zupelnie dwa odmienne rodzaje mieszkancow Polski.

24

JKM jasno prezentuje swoje poglądy, w każdym wystąpieniu w tv. I mówi jasno, że dobry czerwony to martwy czerwony i bandę złodziejów przynajmniej w Brukseli trzeba wsadzić za kratki.
A co do pisowni - jak ktoś ma na to "papiery" to pewnie i na głowę też ma jakieś papiery ale "żółte", hihihi

25

JKM jasno prezentuje swoje poglądy, w każdym wystąpieniu w tv. I mówi jasno, że dobry czerwony to martwy czerwony i bandę złodziejów przynajmniej w Brukseli trzeba wsadzić za kratki.

Brawo...

info, Twoje argumenty nie są jasne

bo są bardzo ogólne, nie bez powodu (jesteś bardzo długo na forum, zapewne wiesz dlaczego)

Powiedział to, co wie sporo Polaków: skoro "media oszukańcze" coś twierdzą, to trzeba na to brać sporą poprawkę.

bardziej chodziło mi o stwierdzenie które przytoczył "RobinHut". Co do mediów to nie tyle co kłamią co traktują widza jak ostatniego debila, TVN'n nie oglądam od 3 może 4 lat i jakąś się lepiej żyje ;]