1

Temat: Hitler uciekł do Argentyny ?

Wodzowi III Rzeszy i jego żonie udała się ucieczka z oblężonego Berlina - brytyjscy historycy mają na to dowody

Adolf Hitler i jego żona Eva Braun sfingowali własne samobójstwa i uciekli z oblężonego Berlina do Argentyny, gdzie dożyli sędziwego wieku – twierdzą dwaj brytyjscy historycy w swojej książce "Szary Wilk: Ucieczka Adolfa Hitlera".

Jak to możliwe, że gdy przeważająca większość badaczy dowodzi, iż Hitler i jego żona zginęli w ostatnich dniach II wojny światowej, nagle pojawia się tak niesamowita teza? I na czym jest ona oparta? Gerrard WIlliams i Simon Dunstan twierdzą, że istnieją "przekonujące dowody" na ucieczkę Hitlera.

wiecej na :

http://www.fakt.pl/Tak-wygladal-Hitler- … 114,1.html

2

Odp: Hitler uciekł do Argentyny ?

De facto nie jest to nic odkrywczego. Samobójstwo w Berlinie i dalsze życie w Argentynie są tak samo prawdopodobne. Nikt nie przedstawił wystarczających dowodów, które by były w stanie potwierdzić jedną z wersji historii...

3

Otóz to, ale uwazam ze druga wersja jest bardziej prawdopodobna, poniewaz wiele faszystów uciekło za Ocean .
Hitler miał przynajmniej jednego sobowtóra.

4

Ja myślę, że on uciekł do Koziej Wólki, podobno uciekł z rolnikiem co wiózł kapustę na rynek przebrał się za Chaplina, hihihi

5

FBI ma ponoć dowody świadczące o tym, że rzeczywiście przetrwał w Argentynie. Podobnie zresztą z wieloma innymi członkami NSDAP.

6

A Elvis cały czas żyje, schował się w piwnicy u Kowalskiego wink

7

Robinie, dobrze by bylo gdybys ty sie tam tez schowal, hi hi hi

8

Dobrze byłoby jakby takich jak ty poddawali eutanazji mimo tego że jestem jej przeciwnikiem, ale czego nie  robi się dla wyjątków takich jak ty wink

9

Nie jest niczym szokującym teza o ucieczce Hitlera. Chłopina, który miał ścieżki wydeptane nawet na krańcach świata, mógłby się ukryć gdziekolwiek gdyby tylko chciał.

10

Robinie, rozumiem ze psychiatria jest ci obca, jedynym wyjsciem jest wszczepic Tobie implanty, hi hi hi.

11

Tobie widać nie pomogły więc pozostał ci jedynie biały kaftan wink

12

A Hitler żyje, tak tak, a jakże..... i Marsjanie jutro lądują u behe(nie)mota 2 wink

13

RobinHut napisał/a:

A Hitler żyje, tak tak, a jakże..... i Marsjanie jutro lądują u behe(nie)mota 2 wink

A Jahwe siedzi i zawija je w te sreberka... Hahaha...

14

Następny idiota, skąd wy się bierzecie ? Z in vitro ? wink

15

Na 40 mln obywateli mamy jednego NORMALNEGO /Robinhuta/

16

Normalni to są za wschodnią granicą a jak co niektórzy tu na forum drwią nawet z Boga to może niech cwaniaczki pojadą np do ISIS i tam ponabijają się z Allaha wink

17

RobinHut napisał/a:

Normalni to są za wschodnią granicą a jak co niektórzy tu na forum drwią nawet z Boga to może niech cwaniaczki pojadą np do ISIS i tam ponabijają się z Allaha wink

Sam sobie jedź do ISIS, tam jest wiecej takich typów jak ty. Ja nigdzie się nie ruszam. Jeśli ktoś tu nie pasuje to ty.

18

A takich typów jak ty tu jest mnóstwo - upośledzonych troli wink

19

Powiedział ten kto nabija licznik bezsensownymi postami wink Dobrze, ze chociaż z "hihihi" zrezygnowałeś

20

Sens twojego trolowania jest na pewno wiekszy wink

21

Jesteś po prostu fajną zabawna, groteskową postacią z biblią pod pachą i jakimś yahoo czy innym hooo wie kim nad sobą wink Ilu masz tu znajomych smile ? ciekawe ilu masz w życiu poza siecią? smile pewnie z domu nie wychodzisz bo gdyby się coś stało złego to niemożna było by ci przetoczyć krwi w sytuacji zagrożenia życia co? wink

22

Tobie powinni chyba przetoczyć bo w tobie tkwi dużo złej, typowo katolickiej krwii :0 ale starym tak jak ty to już się nie opłaca wink

23

Z ciekawości - co by było gdyby komuś w niewiedzy uzupełniono krew w sytuacji zagrożenia życia Byłby potępiony na wieki?

24

Moim zdaniem nie ale to nie ja decyduję o potępieniu wink

25

Ja tez wierze w Boga ( nie ma na imie Jahwe, ani Jehowa) , ale RobinHut  to jakis pajac, udający wierzącego . Ponoc zna  Biblie,i co z tego ? ja tez znam .  On jest   taki  złosliwy i pyszny, ze watpie ze jest chrzescijaninem .Musi nabrac rozumu i POKORY  . Zdziwi sie , jak skończy w piekle , bo "pycha chodzi przed upadkiem " a jemu jej nie brakuje .