1

Temat: Rosja i reszta świata

Co ci rosjanie wyrabiają?

2

Odp: Rosja i reszta świata

A co takiego wyrabiają ? Na twoim miejscu zastanowiłbym sie ile np Izrael zabija bezbronnych Palestyńczyków albo ile niewinnych ludzi "przez pomyłkę" cały czas zabijają amerykanie....Wszyscy myślący ludzie widzą ze to USA to najwięksi terroryści na świecie tylko że im wolno a np Putinowi nic nie wolno a on tylko dba o interesy Rosji.... Zacznij myśleć zamiast podniecać się proamerykańską propagandą w naszych mediach, hihihi

3

Niejaki pan Żyrynowski wyraził ostatnio pogląd  co Rosja powinna z nami zrobić... ponoć on mówi co kreml myśli.

4

Ty wiesz co myśli Kreml ? bo ja nie.... Tusk czy Sikorski czy może Kaczyński powiedział ci co myśli Kreml ? A może "demokratyczne" USA powiedziały ci ? hihihi

5

Jestem mały i mam 2 rogi kim jestem ? BICA

6

NATO planuje manewry wojskowe w Ukrainie. Dobre, więc jednak chcemy wojny z Rosją, hihihi
Ciekawe tylko kto będzie walczył dla debilnych polityków ? Bo ja na pewno nie, spird***am gdzie pieprz rośnie a tacy patrioci jak np stefanek niech giną na polach chwały hihihi

7

Kolejny "myślący" polaczek :
http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/ … komentarze

Mi od razu skojarzyło się to z Niemcami i napisami w stylu : " Żydom i Polakom wstęp wzbroniony", hihihi

8

Powoli zaczynają zakręcać kureczek z gazem, hihihi, dziękujemy wam nasi szanowni politycy !!!!!!!!!!
Mam nadzieję, że jutro wysyłamy nasze wojska na Rosję w odwecie, hihihi

9

Szanowny Putinie - uważaj bo Polaczki uzbrajają Ukraińców, hihihi

10

I znowu histeria Polaczków ogarnia bo źli Rosjanie chcą zaatakowac biednych Polaczków :
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat … 32892.html

Co to jest za chory kraj !!!!!!!!!!!! wink
Ja proponuję żeby nasi "przyjaciele" z ameryki może ogłosili wojnę z Putinem bo motocykle do nas jadą wink

11

Ja po części rozumiem, skąd ta "histeria", ale szkoda, że nikt nie myśli o tym, że może ta nienawiść zadziałać w drugą stronę. Co roku na teren Rosji wjeżdża Rajd Katyński.
Jeżeli przylejemy Nocnym Wilkom, jestem pewien, że oni przyleją motocyklistom z RK, kiedy tylko wyjadą poza teren zabudowany

As-Salāmu `alaykum

12

Eskalacja konfliktu nie ma sensu. Niech sobie jadą. Można ewentualnie fotoradary na trasie nastawiać. I jednocześnie chronić, aby nie było prowokacji.

Na wszelkich protestach również trzeba wyłapywać prowokatorów, którym zależy na tym, aby swoją agresją rozwalić protest, zadziałać przeciwko organizatorom protestu. Np. w przypadku Marszu Niepodległości głównym zadaniem organizatorów jest to, aby nie dopuścić do tego, aby ludzie nasłani zaczną rozróbę... Jeśli się komuś wydaje, że takie metody były stosowane tylko za komuny, to musi mieć świadomość tego, że nadal ci sami ludzie i te same schematy w tym kraju rządzą...

Pozdrawiam
Japco

13

Japco, to już dzisiaj powinni wtrącić do lochów niejakiego Pawła Kowala albo w biały kaftan go wink

Chętnie pojechałbym z Nocnymi Wilkami - do Berlina i z powrotem wink

14

Wspieramy banderowców ukraińskich a tymczasem banderowcy z UPA robią bohaterów narodowych, ciekawe kiedy Komorowski i PO podziękuje banderowcom za rzeź wołyńską ? wink
A Putin sie śmieje cały czas z idiotów wink
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gen-wald … ska/ce3pwd

15

A tu po raz kolejny popis dali najwięksi światowi terroryści , ponoć nasi "przyjaciele" ;
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,tit … aid=114b74

wink

16

- W ich mniemaniu mordercy i ich wspólnicy z Niemiec, Polski, Węgier i wielu, wielu innych miejsc nie zrobili czegoś złego. Przekonali siebie do tego, że uczynili to, co było słuszne, to, co musieli zrobić - dodał Comey.

A tak zwani szmalcownicy? Czy powyższa wypowiedź zawiera błędy? Jest niewygodna, ale nie kłamliwa.

Z drugiej strony równie dobrze można by było stwierdzić, że Żydzi pomagali w zagładzie Żydów. Chociażby w gettach była żydowska policja, a Hitler rozkręcił swoją działalność dzięki pożyczkom udzielonym przez amerykańskich Żydów... Z innej strony jest bezsprzeczny fakt, że władze USA wiedziały o tym, co się działo w obozach koncentracyjnych, a jednak nie reagowały...

Jest jeszcze inna ciekawa kwestia, którą można dostrzec w wielu miejscach (reportażach, opracowaniach). Do pewnego czasu jest rozpatrywana przez Niemców możliwość wywiezienia Żydów do jakiegoś odległego kraju, ale w pewnym momencie okazuje się, że nikt ich nie chce przyjąć. I wtedy pojawia się "ostateczne rozwiązanie". Zaznaczam, że nie wiem, czy ten wyjazd to była mrzonka, czy rzeczywiście próbowano to zorganizować.

Historia nie jest czarno-biała. Stalin był tak samo zły jak Hitler, ale zwycięzców się nie rozlicza. USA też miało swoje za uszami. Chociażby wspomina się o tym, że niemieccy lekarze przeprowadzali badania na ludziach, a jakoś zapomina się, że Amerykanie w czasie II wojny światowej np. testowali na mieszkańcach Ameryki Płd. przebieg chorób wenerycznych (zarażali ich!!!), bo się bali tego, co ich żołnierze przywleką z wojny, i chcieli być na to przygotowani.

Pozdrawiam
Japco

17

O bombach atomowych zrzuconych przez największych terrorystów na Japonie czy rzeźi wobec Indian nie wspomnę wink
Polaczki łykają wszystko, nawet obcym wojskom terrorystycznym z USA pozwoliły niedawno rajdowac po naszym teoretycznym państwie i kobitki selfi sobie robiły z nimi . niby kolejnymi naszymi "wybawcami" wink

18

Potomkowie Bandery już zaczynaja pluć na polaczków ;
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polskich- … 43250.html

19

no to teraz czekamy na tą obiecaną wojnę.

20

W polityce antyrosyjskiej ani Duda ani Komoruski nie mają mojego poparcia, tzn Komoruski na pewno nie miał a teraz będę czekał na ruchy Dudy w tym zakresie. ja cały czas uważam, że Polska powinna być krajem neutralnym a armię mieć tylko po to aby była zdolna do obrony naszego kraju zamiast atakowania Iraku czy Afganistanu czy może za chwile atakowania Rosji wspólnie z bandytami z USA wink

21

Brawo Putin !!!!!!!!!!!!
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/moskwa- … ych/h0ecmt

22

Straż Graniczna nie wpuściła "Nocnych Wilków". "Haniebna i głupia decyzja"
++++++++++
Przepraszam Was Rosjanie za tych naszych PiS-kretynów. Musimy jakoś dotrwać do końca ich kadencji a jak podaje Pismo zwane Świetym - upadek ich będzie wielki.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... lupia.html

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

23

W sprawie Nocnych Wilkow zarówno pełowcy jak i pisiory są równo idiotami, wszyscy politycy  z entuzjazmem witają teraz w naszym kraju naszych nowych okupantów czy amerykańskie wojska.....cały czas u władzy w Polsce siedzą równi idioci.....