1

Temat: Samochód - toyota yaris

Szukam samochodu d, coś niedrogiego i w miarę pewnego i z łatwo dostępnymi częściami. Co myślicie o tym :
http://moto.gratka.pl/tresc/toyota-yari … 84180f97,2

2

Odp: Samochód - toyota yaris

Byle nie od handlarza  zawsze od osoby prywatnej. Całkiem niedawno sprzedałem samochód tel. pełno ale niestety sami pośrednicy po obejrzeniu z ich strony to złom ,to padaczką , jakaś baba przez telefon wciska mi że napewno jest skorodowany /nawet go nie widziała/ jasnowidze ! No i po jakimś czasie znalazł nabywce tzw/ pośrednik/ kupił pojechał . Po tygodniu znajduje ogłoszenie że ten złom jest już idealny 100% sprawny i z magicznym przebiegiem 189000km a miał 300 000 przejechane ! Kupujemy tylko od faktycznych właścicieli  ,nie na umowę w połowie wypełnioną czy od gościa co go posiada od miesiąca czasu.

3

Tu masz interesującą ofertę na Yariska
http://olx.pl/oferta/yaris-1-0-5-drzwi- … 7ECyZ.html

4

Tyle, że autor ogłoszenia pisze, że : "Jestem pierwszym właścicielem w kraju"
Wnioskuję z tego, że auto było sprowadzone z zagranicy. Plusem faktycznie jest to że prawdopodobnie sprzedaje go właściciel a nie handlarz bo żaden handlarz nie da ci drugiego kompletu kół.

5

Poza tym ja uważam, że jeśli ktoś szuka autka na co najmniej kilka lat to lepiej wziąć z salonu nowe autko, np taka skoda city go kosztuje poniżej 40 tys zł. Po co kupować 14-letni złom i pakować w niego co chwile kasę, to lepiej kupić nowe z salonu.

6

Dzięki wam za wszystkie odpowiedzi. Sama niezbyt się na tym znam i jeszcze zakupu nie dokonałam na szczęście. Najlepiej żeby samochód nie palił jak smok (oczywiście każdy tak chce) i miał automatyczną skrzynię biegów.  Jeśli chodzi o sam koszt samochodu myślę, że dam rade zapłacić max. 18 tysięcy. Samochód będzie mi służył głównie w dojazdach około 25-30km od mojego domu . Jeżeli chodzi o kupowanie od handlarzy to widziałam na forach że przestrzegają, tylko fajne oferty yatris trudno znaleźć .  Co myślicie o tym?: http://moto.gratka.pl/tresc/toyota-yari … 3c234525,1

7

@RobinHut nie wszystkich stać na wydatek rzędu 40tys zł poza tym ten samochód który proponujesz jest w najtańszym pakiecie a nie każdy taki chce... Poza tym samochód za taką kwotę chyba nie wie co to dynamiczna jazda...

Ale tak naprawdę wszystko zależy od sposobu myślenia danego osobnika. ;]

Co do handlarzy to może nie każdy jest uczciwy ale można znaleźć tam samochody w lepszym bądź gorszym stanie więc nie zrażałbym się tylko jeździł bym je oglądać...

8

Ja mam  pojazd za 2 tyś. zł i też jeżdżę

9

Obecnie szukam autka do 8 tyś zł. Jest tego sporo na rynku i jak ze wszystkim trzeba na dobry egzemplarz trafić. A drobne usterki to znajdą się i w aucie za 2 tyś zł i w tym za 20 tyś zł.

Czy znacie kogoś kto produkuje karty plastikowe dal domu i firm?

10

A co powiecie na Mercedesa W168 1.7 cdi z 2002 roku za 9 tysięcy?

11

yariski są fajne jak się nie chce mieć problemów. jedynie części na pewno nie będą tak tanie jak u fiata