1

Temat: firma do ogrodu

Witam
Czy może ktoś polecić firmę do zakładania ogrodów. Najlepiej z rejonu kartuskiego.

2

Odp: firma do ogrodu

Czy myśleli już Państwo o ogrodzie? Chwilę warto pomarzyć o pięknej zieleni za oknem, relaksie na tarasie i majówce z przyjaciółmi. Choć zima trwa w najlepsze i tyle spraw na głowie w ostatnim czasie, warto chwilę przystanąć i pomarzyć. O pięknej zieleni za oknem, relaksie na tarasie i majówce z przyjaciółmi smile Czy przestrzeń, w której żyjemy to tylko mieszkanie? Warto już teraz zaplanować, jak na wiosnę będzie wyglądał Państwa ogród. Z chęcią pomożemy stworzyć Państwu stylowe ogrody. Zapraszamy do kontaktu

3

Posiadam projekt ogrodu. Potrzebuję wykonawcy ....proszę o podanie informacji jak się z Państwem kontaktować.

4

Witamy. proszę o kontakt pod numer tel. 506427267 lub email zielolafala.gda@gmail.com

5

Może najpierw jakieś portfolio ?
projekt uwzględnia rośliny na jakim etapie wzrostu ?
czy spis roślin uwzględnia zaopatrzenie lokalnych punktów sprzedaży ? (czyli rośliny dostępne na rynku)
jak wygląda sprawa realizacji ?

6

Jeśli chodzi o portfolio zapraszamy na naszą stronę internetową www.zielonafala.wordpress.com.

Projekt uwzglednia dorosłe okazy, nie mniej na życzenie inwestora, możemy stworzyć rysunki przedstawiające różne etapy wrostu roślin.

W naszych projektach stosujemy jedynie rośliny dostepne na rynku, w innym przypadku projekt byłby bez sensu.

Jesteśmy w stanie zapewnić również realizację ogrodu. Wykonanie ogrodu przez naszą firmę nie jest jednak wymogiem. Jesteśmy w stanie zrozumieć jeśli Państwo wybierzecie inną firmę wykonawczą, dlatego na każdym etapie prac (projektowanie, wykonanie, pielegnacja) podpisujemy osobną umowę z inwestorem.

7

Wiem widziałem, już sobie przeanalizowałem smile link też podałem ale usunięto moją wypowiedzieć.

8

Jeśli będzie zainteresowanie z Pana/ Pani strony, chętnie umówimy się na niezobowiązujace spotkanie w terenie. Wizja terenowa jak i bezpośrednia rozmowa pozwoli nam przygotować indywidualną ofertę na zagospodarowanie ogrodu smile Zapraszamy do kontaktu

9

całkiem możliwe że się odezwiemy, decyzja nie należy do mnie.

10

Podpowiadamy ile prawdopodobnie będzie kosztował projekt ogrodu. Wystarczy uzupełnic naszą ankietę i wyślemy do Was sugerowaną cenę. Warto sprawdźić https://docs.google.com/forms/d/1pm3zOe … Y/viewform

11

proszę o kontakt

12

*** usunięte przez moderatora - reklama ***

13

my w firmie korzystaliśmy z usług tej firmy *** i mogę ją z czystym sumieniem polecić. Ale nie wiem jaki jest dokładny obszar ich działania. Ogrodzenia wykonują super!

14

Polecam firmę http://pesta.pl Rzetelni, robią naprawdę piękne projekty i realizacje. W projektach wykorzystują rosliny ze szkółki dzięki temu jest taniej. Miasto Starogard Gdański, więc blisko

15

Ja polecam profesjonalną wycinkę drzeew oferowaną przez doświadczoną firmę. Warto wybrać specjalistę, któremu polecimy pracę w naszym ogrodzie, bo wtedy mamy pewność, że nie zepsują nam naszego ogrodu i przeprowadzą prace ogrodnicze na wysokim poziomie.

16

Ja polecam profesjonalną [moderowane ] oferowaną przez doświadczoną firmę. Warto wybrać specjalistę, któremu polecimy pracę w naszym ogrodzie, bo wtedy mamy pewność, że nie zepsują nam naszego ogrodu i przeprowadzą prace ogrodnicze na wysokim poziomie.

17

Ja jestem za samodzielną aranżacją ogrodu. Istnieją strony, które nam w tym pomogą wink Np na [moderowane] możemy znaleźć wiele ciekawostek i porad dotyczących urządzenia nie tylko ogrodu, ale również pomieszczeń w mieszkaniu wink Jesli kogoś interesuje taka tematyka chociaż trochę, to polecam sobie poczytać w wolnej chwili artykuły wink