1

Temat: Zasięg internet w Play.

Witam, chciałbym się zapytać czy ktoś w Dzierżążnie ma internet w play i czy ma dobry zasięg. Ja mam umowę bez limitu LTE na początku miałem 60mb później 20 a teraz mam tylko 2 ;( czy ktoś ma podobny problem w tej miejscowości lub jakieś innej czy to u ja mam może coś z tym modemem lub w ustawieniach coś mi się zepsuło dzięki za wizytę. Pozdrawiam.

2

Odp: Zasięg internet w Play.

Witam, chciałbym się zapytać czy ktoś w Dzierżążnie ma internet w play i czy ma dobry zasięg. Ja mam umowę bez limitu LTE na początku miałem 60mb później 20 a teraz mam tylko 2 ;( czy ktoś ma podobny problem w tej miejscowości lub jakieś innej czy to u ja mam może coś z tym modemem lub w ustawieniach coś mi się zepsuło dzięki za wizytę. Pozdrawiam.

3

Odp: Zasięg internet w Play.

MuziiX napisał/a:

chciałbym się zapytać

No właśnie chciałbym sie zapytać, czy tak wielki to problem wstawić nowy temat do właściwego tematycznie działu ?
Nawet po przeniesieniu pierwszej wiadomości, 30 minut później ponownie nowy temat z taką samą treścią lokujesz w nie właściwym tematycznie dziale ..... czyżby jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem ?
Wystarczy napisać do jakiegokolwiek moderatora i wskaże właściwy dział ....

Pogodnego dzionka big_smile