1

Temat: Odsprzedam termin

Witam może ktoś poszukuję terminu sali ślubnej w okolicy Kartuz. Mam do odsprzedania termin 01.08.2015 na sali weselnej ,,U Iwonki ,, i bardzo fajnej orkiestry.Jeśli ktoś chętny to proszę o kontakt 662 790 541.

2

Odp: Odsprzedam termin

A ty co ? Wolna będziesz ? wink

3

tak w życiu czasami bywa ze trzeba się rozstać.

4

basia, nie obraź się, ale nie mogę się powstrzymać i wstawię tutaj tekst, który usłyszałem jakiś czas temu od pewnego znajomego:

"Żenię się za 2 lata. Muszę tylko znaleźć dwóch świadków, salę i pannę młodą." big_smile

5

Basia, to wszystkiego najlepszego na całkiem nowej drodze życia wink

6

Żartujemy z poważnego tematu, ale z drugiej strony przy okazji Basi robimy reklamę big_smile

Teraz z salami nie ma takiego problemu jak kilka lat temu. Brat będzie miał wesele kilka tygodni później, a jeszcze 3 miesiące temu przebierał w salach... Jednak nie zaszkodzi przypomnienie ogłoszenia. Próbować zawsze warto:

basia napisał/a:

Witam może ktoś poszukuję terminu sali ślubnej w okolicy Kartuz. Mam do odsprzedania termin 01.08.2015 na sali weselnej ,,U Iwonki ,, i bardzo fajnej orkiestry.Jeśli ktoś chętny to proszę o kontakt 662 790 541.

7

mam do odsprzedania termin na wesele , Sala weselna złote klony 17,10,2015 PUZDROWO (na pytania odpowiadam zanetka163@wp.pl)

8

smile

9

Witam

Odsprzedam termin weselny 19.08.2017 w Hotelu pod Orłem .
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres e-mail martyna8521@interia.pl lub kontakt telefoniczny 781-603-887 , 723-178-764

10

Witam. Odsprzedam rezerwację na 15.10.2016 salę Krzywy Róg w Garczu oraz Orkiestrę .
Zainteresowanych proszę o kontakt na adres wiola1170@op.pl .

11

Witam. Odsprzedam rezerwację na 15.10.2016 salę Krzywy Róg w Garczu

12

Witam. Odsprzedam rezerwację na 15.10.2016 salę Krzywy Róg w Garczu