1

Temat: Ulica Bielińskiego

Czy ktoś zauważył, że wyjazd z ulicy Bielińskiego jest dość niebezpieczny ze względu na kierowców którzy zamiast jechać jednym wyznaczonym pasem ruchu robią sobie skrót i przejeżdżają przez pas wyłączony z ruchu. Drodzy kierowcy proszę o ostrożność.

2

Odp: Ulica Bielińskiego

Zauważyłem, sam tak sobie jeżdżę i nie jest niebezpiecznie.

3

W godzinach popołudniowego szczytu komunikacyjnego to skrzyżowanie to totalna porażka, jeden chcący skręcić z Bielińskiego w lewo, skutecznie blokuje ruch na całej długości tej ulicy. Więc jeżeli jest to już możliwe, robię to samo co Predator. Rozwiązaniem byłoby udostępnienie pasa ruchu za wjazdem na teren hotelu dla chcących skręcić w prawo.

4

Faktycznie, kierowcy którzy chcą skręcić w lewo blokują skrzyżowanie. Chodzi mi o zachowanie ostrożności. Kierowcy którzy jeżdżą zgodnie z przepisami są narażeni na stłuczkę  i to wszystko dzięki tym którzy "skracają" sobie drogę.

5

tylko, że tam od pewnego czasu nie ma już chyba znaku nakaz jazdy a prawo...?

6

rosomak napisał/a:

tylko, że tam od pewnego czasu nie ma już chyba znaku nakaz jazdy a prawo...?

... i to, razem z wyłączeniem z ruchu prawej strony jezdni, powoduje sytuację o której pisałem wcześniej.

7

Czy ktoś wie ile może zarobić elektronik samochodowy w trójmieście ?

8

Taki głąb jak ty może zarobić co najwyżej w kły wink

9

RobinHut napisał/a:

Taki głąb jak ty może zarobić co najwyżej w kły wink

jesteś nie dorobiony na każdym punkcie szkoda słów na ciebie nawet...

10

Typowy lalus  w ciasnych spodniach i cała ta ekipa domokrążców

11

Smerf, "niedorobiony" piszemy łącznie, widać nawet z gramatyki jesteś niedorobiony, oj żal twojego ojca, że tak niedorobionego synka spłodził wink
Niedorobione to ja mam jeszcze klucze do mieszkania, muszę dzisiaj podskoczyć to tego pana z Kościuszki, miłego dnia !

12

łącznie czy razem i tak jesteś tępakiem z którym się nie dyskutuje

13

Pierwszym znakiem rozpoznawczym tępaków jest pisanie z błędami, teraz tępaków jest w bród, nawet z tytułem mgr czasami sie trafiają . Ty smerf nie musisz ze mną dyskutować bo po co ? Podyskutuj na pudelek.pl, tępaku wink