1

Temat: TW Bolek

Gdzie poszanowanie prawa i sądowych wyroków?
Nie o taką Polskę walczyłem - dodaje. Lech Wałęsa twierdzi, że nie pozostało mu nic innego, jak podjęcie drastycznych kroków. - Jeśli prawdą jest to, co piszą o mnie panowie Cenckiewicz i Zyzak, to nie mam tu czego szukać. Nie jestem też godny tych wszystkich nagród, które dostałem. Szykuję się do ich zwrotu. Nobla też oddam
– w wywiadzie dla TVN
+++++++++++++
Panie – tfu! Prezydencie! Jedź pan chociażby do tej Japonii jaką pan mamił naród. Zabierz pan wędki. Nagrody zabierz pan sobie na pamiątkę. Nobla nie. On jest narodu, który walczył z komuną. Wstyd mi za pana. Zachowuje się pan jak dzieciak w piaskownicy. Naród ma już dość pana bredni !!!! Pana czas minął.
++++++++++++++++++++++
PS. Skąd się wziął ps. Bolek? Po prostu tak nazywano jego ojca Bolesława który zmarł kiedy nosiciel tego pseudonimu miał 2 lata.

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

2

Odp: TW Bolek

Ciekawi mnie,ile masz lat.Jeżeli mniej jak 40,to morda w kubeł.

Podoba mi się powiedzenie "Polska jest Afryką Europy!"

3

"Bolek" był święcie przekonany, że Czeslaw Kiszczak jest w posiadaniu oryginalów teczek SB i nie ujawni tych dokumentów nigdy - bo tak go jako "człowiek honoru" zapewniał podczas rozmów "Okrągłego Stołu".  To bylo m.in. podstawą że wystąpił do sądu o certyfikat "pokrzywdzonego" i otrzyma zaświadczenie że jest czysty. Sąd bowiem dysponował tylko odpisami doniesień jakiegoś niezidentyfikowanego "Bolka" i rejestrami ktorym Wałęsa i podstawieni świadkowie zarzucali fałsz SB-ki.
Sąd dal sie  podprowadzić. SB mogla cos podfałszować ale do użytku zewnętrznego ale nie własne materiały do ich użytku służbowego. Poza tym - przecież w latach 70 tych nie bylo proroka ani jasnowidza ktory przewidywal że w latach 90-tych Wałesa bedzie liderem a później prezydentem.
Jasne?

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

4

Badacze historii i krytycy polityczni różnej maści, rugający Wałęsę za Bolka, odżegnują się od jakiejkolwiek krytyki Wałęsy jako prezydenta.
Ich pochwała Wałęsy – Prezydenta wydaje się być niezbywalnym kanonem narzuconym przez masonerię w Warszawie i ze wszystkich ust padają słowa: noblista, prezydent, ten, który obalił mur berliński, wyprowadził wojska rosyjskie z Polski, twórca wielkiego zwycięstwa, bez którego nie mielibyśmy tego, co mamy,  etc., etc.
Tak klakierzy, jak i sam Wałęsa, podkreślają niezbywalne walory bojownika Wałęsy, którzy zmienił bieg historii. A przecież to brednie.
Bo historia, wydarzenia są jak rzeka, której jednostka nie jest w stanie odwrócić, co najwyżej może być ona porwana przez silny nurt i popłynąć z jej biegiem. I tak przecież było z Wałęsą, który był małym, podłym człowiekiem o znikomym wykształceniu i niskim statusie społecznym, prostackiej pazerności  i jako taki żadnej rzeki historii nie był w stanie ani zatrzymać, ani zmienić jej biegu.

5

Zawsze się zastanawiałem jakim cudem jeden zwykły stoczniowiec, mógł obalić cały system... Przecież wypadki w stoczni bywały codziennie. Gdyby tylko był niewygodny, wpadł by do suchego doku zanim ktokolwiek by o nim usłyszał.

6

http://fotozrzut.pl/zdjecia/c65f8d2dfb.jpg

7

Ech wy tępę pizdzielce. Lech Wałęsa jest bohaterem. Fakty są takie, że Wałęsa przyczynił się do odzyskania wolności przez nasz kraj jak nikt inny. Co się stało to się nie odstanie, nie zmienicie prawdy. Możecie fałszować historię i promować wasze kacze ducze, ale nie zmienicie rzeczywistości.

Mam więcej niż 40 lat, i to co wyprawia PiS przypomina mi czasy PRL.

8

Walęsa był kapusiem TW Bolek, za kasę sprzedawał kolegów , SB wybrała jego bo był tępakiem po zawodówce.
Dzisja koleżanka TW Bolka, też tępiara po podstawówce tym razem, obrażała Kaczyńskiego nazywając go kurduplem. Mam nadzieję, że Kaczyński nie zniży się do jej poziomu i nie nazwie jest tłustą grubą tępą świnią . Pozdrawim !!!

9

Predator napisał/a:

Walęsa był kapusiem TW Bolek, za kasę sprzedawał kolegów , SB wybrała jego bo był tępakiem po zawodówce.
Dzisja koleżanka TW Bolka, też tępiara po podstawówce tym razem, obrażała Kaczyńskiego nazywając go kurduplem. Mam nadzieję, że Kaczyński nie zniży się do jej poziomu i nie nazwie jest tłustą grubą tępą świnią . Pozdrawim !!!

Kaczyński to największe nieszczęscie jakie spotkało Polskę od czasu paktu Ribbentrop-Mołotow. Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że Jarosław to ruski agent. Jak można tego nie widzieć? Przez takich idiotów jak ty Polska stoi teraz w obliczu największego kryzysu od lat. Czesem uważam, że takim jak ty powinno się odbierać prawa wyborcze. Jeśli nie jesteś w stanie ogarnąć swoim rozumem tego co się dzieje do okoła, to nie powinieneś głosować.

Ludzie którzy popierają PiS to zwykli zdrajcy lub idioci.

10

Zdrajca to był twój idol TW Bolek, który za kasę zakapowywał kolegów z pracy. Ubecja strzelała do stoczniowców a ten hooy kapował za kasę. Widac takich skoorwieli jak ty czy ten TW Bolek pełno jeszcze w tym kraju. Komuniści mordowali Popiełuszkę a hooye takie jak ty czy Bolek dogadywali się z komunistami !!!!!!
Takim jak ty powinno odbierac się nie tylko prawo wyborcze ale i prawo do życia , komunistyczna kreaturo !!!!

11

Predator napisał/a:

Zdrajca to był twój idol TW Bolek, który za kasę zakapowywał kolegów z pracy. Ubecja strzelała do stoczniowców a ten hooy kapował za kasę. Widac takich skoorwieli jak ty czy ten TW Bolek pełno jeszcze w tym kraju. Komuniści mordowali Popiełuszkę a hooye takie jak ty czy Bolek dogadywali się z komunistami !!!!!!
Takim jak ty powinno odbierac się nie tylko prawo wyborcze ale i prawo do życia , komunistyczna kreaturo !!!!

Na przykład poczytaj sobie o tym gościu:
http://www.fakt.pl/politycy/stanislaw-p … 93859.html

Dlaczego jest w PiS?

12

Póki co rozmawiamy o TW Bolku , nie zmieniaj komunisto i ubeku  tematu .  Niech najpierw tacy jak ty rozliczą się z kasy za kapowanie na kolegów ze stoczni .
Piotrowicz jest dla mnie też zakałą ale chyba nie donosił za kasę na kumpli .

13

Wałęsa - nie wierzę w ani jedno jego słowo.

14

Predator napisał/a:

Póki co rozmawiamy o TW Bolku , nie zmieniaj komunisto i ubeku  tematu .  Niech najpierw tacy jak ty rozliczą się z kasy za kapowanie na kolegów ze stoczni .
Piotrowicz jest dla mnie też zakałą ale chyba nie donosił za kasę na kumpli .

Wielebny PiS-dzielcu!
Stachu Piotrowicz jako reżymowy prokurator za pensję w ramach jawnej współpracy z SB stawiał zarzuty członkom opozycji - zresztą demokratycznej - a następnie przed sądem oskarżał żądając kar bezwzględnego więzienia.
Wychodzi na to że to po stokroć większa menda społeczna niż Bolek. On nawet nie krył się pod pseudonimem.

15

Pensję to on otrzymywał za pracę a nie za kapowanie jak twój idol TW Bolek wink
Szaweł też się nawrócił wink