1

Temat: Adwokat - sprawa związana z podziałem majątku

Odziedziczyliśmy spadek, niestety nie został on podzielony i rozpisany na osoby nim zainteresowane. Poza tym nie wszyscy są obecni. Chodzi o nieruchomość. Możecie polecić jakiegoś adwokata który mógłby ruszyć w końcu tą sprawę do przodu?

2

Odp: Adwokat - sprawa związana z podziałem majątku

Jest kilku dobrych adwokatów. Polecę Ci dwóch, Anna Mińsk-Orfin z Gdyni oraz Michała Mindykowskiego z Gdańska. Ten ostatni specjalizuje się właśnie w sprawach majątkowych. Jego kancelaria znajduje się w budynku Vigo we Wrzeszczu.

3

Adwokat z 3miasta cena x3. Bierz kogoś z naszego terenu, wpisz w google adwokat kartuzy i masz kilka wyników, podzwoń popytaj to nic nie kosztuje.

4

Z tymi cenami, to na pewno nie jest jak piszesz, przerabiałem to. Na pewno nie 3x drożej.

W Kartuzach ewentualnie Mariola Zielińska.

W Gdańsku Mindykowski .

Najlepiej poproś o wycenę w obu miejscach.

5

Cześć, słuchajcie mam sprawę. Otóż potrzebuję się skontaktować z naprawdę dobrą kancelarią, która działa na poludniowo-zachodniej czesci kraju i pomoże mi załatwić parę spraw związanych z odszkodowaniem. Liczę na waszą pomoc wink

6

piobe44 napisał/a:

Z tymi cenami, to na pewno nie jest jak piszesz, przerabiałem to. Na pewno nie 3x drożej.

W Kartuzach ewentualnie Mariola Zielińska.

W Gdańsku Mindykowski .

Najlepiej poproś o wycenę w obu miejscach.

Dzięki za pomoc, ostatecznie zdecydowałem się na tego drugiego. Akurat przerabiał bardzo podobny przypadek.

7

okow napisał/a:

Cześć, słuchajcie mam sprawę. Otóż potrzebuję się skontaktować z naprawdę dobrą kancelarią, która działa na poludniowo-zachodniej czesci kraju i pomoże mi załatwić parę spraw związanych z odszkodowaniem. Liczę na waszą pomoc wink

naprawdę muszę powalczyć o odszkodowanie, nikt nic?

8

A u Mindykowskiego o którym pisali tutaj koledzy wyżej? Pytałeś już może? Tutaj: [moderowane] masz do niego kontakt jak coś.

9

Tak, dzięki. Już znalazłem jak coś. Sprawę udało się pozytywnie załatwić. Ale dzięki za pamięć smile

10

ciekaowstka

11

Ewentualnie w Gdyni jest jeszcze Adwokat Zbigniew Wensker. Kancelaria znajduje się przy Mickiewicza 15. Na [moderowane] można znaleźć dane kontaktowe: adres i nr telefonów.
Też zajmuje się sprawami cywilnymi, rodzinnymi, majątkowymi.

12

Najlepiej to zapytac znajomych od siebie z miasta o polecanego prawnika. W internecie to nie ma co pytac, kazdy chwali swojego z innego miasta smile

13

JA polecam kancelarie Lipiński i Walczak. Panowie specjalizują się w tego typu sprawach, mi pomogli przejść przez proces w związku ze spadkiem po babci. Warto udać się do kogoś kto już prowadził tego typu sprawy.