1

Temat: Paring przed lotniskiem w Gdańsku

Czy przed lotniskiem w Gdańsku istniałaby możliwość pozostawienia samochodu na kilka dni? Najlepiej byłoby dojechać z Kartuz do Gdańska, tam zostawić samochód na 5 dni. A po powrocie wrócić do domu. Pytanie gdzie i ile taka usługa może kosztować?

2

Odp: Paring przed lotniskiem w Gdańsku

Przed samym lotniskiem będzie kiepsko, chyba że masz nadmiar gotówki do wydania. Im dalej od lotniska tym taniej. Na twoim miejscu poważnie rozważyłbym przejazd na lotnisko PKM która podjeżdża pod same drzwi. Samochód możesz zostawić w Kartuzach za darmo.

3

Odp: Paring przed lotniskiem w Gdańsku

Na stronie National Geographic jest o tym artykuł;
http://www.national-geographic.pl/kieru … -najlepszy

Najlepiej jest zawsze zostawić auto na parkingu prywatnym. Takie są zwykle oddalone  te kilka kilometrów ale parkingi te oferują wygodne dojazdy busem do lotniska.Wsiadasz, transfer trwa kilka minut. Po powrocie dzwonisz i do Ciebie przyjeżdżają. Mozna na tym zaoszczędzić nawet stówkę albo i więcej ( dużo zależy od tego jakie ceny ma w danym dniu parking). Możesz się zorientować w parkingach z grupy start. Mają zwykle dobre położenie.

4

Odp: Paring przed lotniskiem w Gdańsku

Nie ma sensu, zapłacisz kilkadziesiąt złotych za dobę. Wsiadasz w PKM i jesteś podwożony pod same drzwi lotniska. Chyba nigdzie w Polsce nie ma takiego wygodnego połączenia z lotniskiem jak w Gdańsku.