1

Temat: Kredyt gotówkowy

W jakim banku najlepiej wziąć kredyt gotówkowy? Chodzi mi o najbardziej korzystne warunki?

2

Odp: Kredyt gotówkowy

Zależy o jaką kwotę chodzi.

3

Powiedzmy 20 tyś

4

Ja polecam BGŻ BNP PARIBAS z oprocentowaniem 9,99%.

5

Moim zdaniem lepiej zaciśnij pasa i w ogóle nie bierz kredytu ;/

6

Według mnie BGŻ BNP Paribas ma całkiem dobre warunki jeśli chodzi o udzielenie kredytu.

7

Jest jeszcze kwestia zdolności kredytowej. Najlepsza oferta kredytu może być dla osób z najwyższa zdolnością kredytową. A dla tych z niższą zdolnością nieco gorsza a dla tych bez zdolności kredytowej - pozabankowe pożyczki drogie jak diabli. ;-)

8

androg napisał/a:

Moim zdaniem lepiej zaciśnij pasa i w ogóle nie bierz kredytu ;/

Tak najlepiej, tylko nie zawsze się da sad

9

Wbrew pozorom kredyt czasem jest opłacalny. Trzeba mieć tylko obmyślaną strategię działania i nie podejmować decyzji pod wpływem impulsu.

10

Dokładnie, kredyt gotówkowy może być korzystny, ale nie brany pod wplywem impulsu. Ale coraz więcej jest możliwości wzięcia szybkich kredytów, np w takim raiffeisen polbank jest dany kesz, czyli 5k zł na dowód. Ludzie pewnie biorą.

11

no ale z drugiej strony nie każdy dostanie w banku kredyt - są takie osoby, które nie spełniają warunków i koniec. ja ostatnio chciałam pożyczyć 2 tysiące i bank mi nie dał. na szczęście znalazłam fajną ofertę i jakoś uratowałam sytuację. To jest chwilówka, ale na bardzo jasnych i klarownych zasadach smile

12

Zawsze mówiłem że kredyt, pożyczki czy chwilówki to ostateczność, dlatego decyzja musi być przemyślana.
Najważniejsze to mieć źródło dochodu, z którego da się spłacić zadłużenie.

13

Ja dość długo nie łapałam się na kredyty bankowe, ponieważ miałam zbyt małe dochody (zaskoczyło mnie, że do dochodów nie są wliczane na przykład alimenty na dziecko), więc najlepiej jeszcze znam się na chwliówkach. Na stronie można się dowiedzieć, na jakich warunkach są przyznawane i jak wygląda później spłata zadłużenia.

14

A jeżeli chodzi o kwestie związane z długimi terminami płatności dla firmy i koniecznością zachowania płynności finansowej. Jak forma finansowania będzie najkorzystniejsza?

15

kpsp napisał/a:

A jeżeli chodzi o kwestie związane z długimi terminami płatności dla firmy i koniecznością zachowania płynności finansowej. Jak forma finansowania będzie najkorzystniejsza?

Wydaje się że wykup faktur bądź faktoring. Musiałbyś popytać w kilku firmach zajmujących się finansowaniem. Moim zdaniem warto dopytać w Monevia. Oni właśnie zajmują się tego typu usługami.
Działa to tak jak na poniższej infografice
https://www.monevia.pl/wp-content/uploads/2016/03/jak-to-dziala-4.png

Źródło.

16

Bardzo ciekawy schemat musze przyznać.

see

17

Jeśli o kredycie mowa to najlepiej spróbować tam, gdzie mamy konto na które otrzymujemy wynagrodzenie, nasz bank powinien nam udzielić najbardziej korzystnej oferty a do tego formalności powinien ograniczyć do minimum. Gorzej jeśli nasza historia kredytowa nie jest najlepsza wtedy trzeba szukać innych rozwiązań, ale też nie jest to jakaś sytuacja bez wyjścia bo w dzisiejszych czasach mamy szereg alternatywnych rozwiązań. Jeszcze z kilka dobrych lat temu jak odrzucono wniosek o kredyt w jednym z czy kolejnym banku to do dyspozycji był praktycznie provident czy bocian, a dzisiaj jednak tych alternatywnych opcji mamy do wyboru znacznie więcej a do tego nawet z możliwością dopełnienia wszystkich formalności drogą internetową.

Fajną opcją są też pożyczki przez Kokos, tylko że tu również badana jest historia kredytowa w BIK, za to jeśli już uda nam się pożyczyć jedną pożyczkę, to później sięgając po kolejne możemy je mieć po niższym koszcie aniżeli w banku.

NaszaKoscierzyna.pl - www.naszakoscierzyna.pl

18

Po ostatnich zmianach i wpięciu firm pożyczkowych do BIK (a przynajmniej jakiejś próbie) praktycznie wszędzie sprawdzany jest BIK i negatywne wpisy w BIG - o czym bardzo rzadko się mówi. Inne jest podejście do wyniku, który się w BIK wykorzystuje wink Najważniejsze to patrzeć na całkowite koszty.

Profesjonalny serwis szybki kredyt online.
Zastanawiasz się jaki rodzaj finansowania wybrać? Napisz, chętnie pomożemy!

19

Dobrą ofertę jeśli chodzi o kredyty gotówkowe ma firma Kredyt 123. Można u nich otrzymać aż 120 tysięcy złotych. Natomiast w przypadku gdy mamy już kredyty warto skorzystać moim zdaniem z kredytu konsolidacyjnego, który ułatwi nam spłatę wcześniejszych zobowiązań wink

20

firma Kretyd 123? to chyba jakaś firma "krzak" smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

21

Nadal szukasz kredytu ? To tak jak ja ale banki mi odmawiają bo za słaba zdolność kredytowa hmm więc szukałam w sieci korzystnej pożyczki i jedna oferta jest ciekawa firma oferuję pożyczkę pod zastaw samochodu z którego będziesz nadal korzystać. Mają ciekawe warunki które mi odpowiadają. Nie potrzeba żadnych zaświadczeń bo to samochód jest zabezpieczeniem. Okres spłaty mają długi do do 71 miesięcy a kwoty pożyczki już od 3 tyś do 35 tyś. Firma obsługuje klientów w całej Polsce. Formalności już w kilka godzin co bardzo mi odpowiada.

22

elabarbara napisał/a:

Nadal szukasz kredytu ? To tak jak ja ale banki mi odmawiają bo za słaba zdolność kredytowa hmm więc szukałam w sieci korzystnej pożyczki i jedna oferta jest ciekawa firma oferuję Pożyczkę pod zastaw samochodu z którego będziesz nadal korzystać. Mają ciekawe warunki które mi odpowiadają. Nie potrzeba żadnych zaświadczeń bo to samochód jest zabezpieczeniem. Okres spłaty mają długi do do 71 miesięcy a kwoty pożyczki już od 3 tyś do 35 tyś. Firma obsługuje klientów w całej Polsce. Formalności już w kilka godzin co bardzo mi odpowiada.

23

Jak myślicie jaka firma kredytowa jest najlepsza w dzisiejszych czasach ? Tylko nie myślę o chwilówkach bo za duże oprocentowanie a pożyczkach pozabankowych. Znalazłam ofertę Aasa ? Co myślicie o tej firmie; aasapolska, szybka pożyczka przez internet bez zaświadczeń,  z decyzją w 15 min i pieniędzmi do 24h skorzystać ? Korzystał ktoś kiedyś i się wypowie ?

24

Zdecydowanie odradzam tą firmę koszty u nich są o wiele większe niż w banku, ale najgorsze jest to, że przy spisywaniu umowy rata jest taka a później wysyłają podpisaną umowę i rata jest większa bo sobie doliczają jakieś ubezpieczenie.
Wiem bo korzystałem.

Darmowy serwis ogłoszeniowy - http://wszystkotujest.pl

25

Nie interesuje mnie kredyt gotówkowy długoterminowy, myślę raczej o jakiejś korzystnej chwilówce, ktoś z Was korzystał ?Mam lekkie obawy co do takich firm, ale to chyba tylko stereotyp. Kilku moich przyjaciół korzystało z usług moneyman i wszyscy dobrze się wypowiadaj,a o nich, myślę że spróbuje, potrzebne mi się na szybko pieniądze.