1

Temat: Jaki abonament na telefon stacjonarny

Potrzebujemy założyć telefon stacjonarny. Chodzi o to, aby uzyskać nr stacjonarny. Sporadycznie będą wykonywane połączenia. Rozważam Orange lub Netia... no chyba, że jest coś innego? Tańszego?

2

Odp: Jaki abonament na telefon stacjonarny

Dwie firmy które wymieniłeś mają w swojej ofercie połączenia na VoIP. To jest technologia która umożliwia wykonywanie połączeń za pośrednictwem sieci internet. Trochę jak przez skype, tylko lepszej jakości. Daje też spore możliwości jeżeli chodzi o wykorzystanie centralek (gdy jest kilka połączeń w tym samym momencie), przekierowania rozmów itd. Taką ofertę znajdziesz chociażby w Datera. Patrz na stronie [moderowane].
Najlepiej zadzwoń na infolinię.

3

Myślę, że wybieraj coś z tego. Netia ma całkiem niezłą ofertę.

4

A warto jeszcze mieć telefon stacjonarny? wśród moich znajomych nikt już nie ma A i wśród starszego pokolenia coraz mnie np. mój śp. Dziadek już pare lat temu zrezygnował ze stacjonarki - komórka mu wystarczyła.

5

w dzisiejszych czasach telefon stacjonarny w domu to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

6

Jedynie w firmie stacjonarny moze mieć uzasadnienie. Choć coraz więcej firm już też nie potrzebuje takowego, ma komórki, maile, faxy przez internet. Stacjonarka staje się przeżytkiem.

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile