1

Odp: Gratulacje dla twórców portalu za uruchomienie

Bardzo dobrze że powstało to forum, może teraz wszelcy 'obserwatorzy' i 'społeczniki' przestaną sobie anonimowo docinać. 
Proponuje temat   :oops:  Co mnie wkurza     tongue  - troche z III pr TV ale chyba bardzo aktualny.   Mam też nastepną propozycje tematu dla administratorów  -  Dlaczego  w powiecie  jest  bezrobocie ?  
Na terenie miasta  mamy gimnazja, licea - może zaprosić  do pomocy Pani Ewelinie  młodzież  z  tych  szkół.    lol

Pogodnego dzionka big_smile

2

jestem za smile

3

No to można by było jeszcze na bieżąco tworzyc takie tematy, dotyczące np. artkulow na kartuzy.info, lub spraw o ktorych dowiadujemy sie z lokalnej prasy czy telewizji.

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. tongue

4

z tym bezrobociem to bardzo dobry pomysł!!! dlaczego tak jest i kto tym wszystkim kręci???bo jak to możliwe że nawet w najbardziej zapadłych dziurach są staże w UG... a u nas?jak się ma plecy to i bezmózgiego pacana zatrudnią... a jak się nie ma, to się siedzi w domu tak jak ja sad   i po co mi te studia, kursy, szkolenia i zarwane nocki z nosem w książkach???

5

jeno i racja, zgadzam sie w 100%  moje grono w 90% ma prace ale tylko mteu ze pracuje u rodziny, albo u jakis znajomych. niedawno spotkalem kolegow z LO no i niestety pupa...... zawsze mowilem ze nie polaca sie uczyc tongue

6

- w oryginale to brzmiało 'byle co jesz, byle co mówisz' - tak mówili kiedyś starsi przemądrzałym młodzieńcom którzy paplali aby paplać bez ładu i składu... .  Prawda, teraz takie czasy że paplanie aby paplać jest w modzie co niektórej młodzieży.  Mają przykład z radia i telewizji.  No i przenosi się to na posty forum.  Moze jest jakiś konkurs - kto najwiecej postów wyśle - może o czymś do końca niewiem.  Na 'czatach' jest lista 'aktywnych', no ale forum to chyba nie ma......  może jestem do tyłu..
- nastepne, to przecież podczas pisania treści 'nikt nie goni' można nawet przekopiować z innego edytora.  Dlatego jakoś do końca nierozumiem jak można wysyłać posta z brakującymi literami, bez ładu i składu.
Zaznaczam że nikogo nie mam zamiaru urazić treścią  tego posta. Tylko, zamiast wysyłać dzieści takich jak w nagłówku, może lepiej posiedzieć i wysłać 10 ale z treścią........
Może jednak należę do tego starszego pokolenia, co niby nic nie rozumie..... lol

Pogodnego dzionka big_smile