1

Temat: Gry planszowe

Witam.

Niedawno w Gdańsku Oliwie przy ulicy Poczty Gdańskiej 3, powstało miejsce, gdzie można pograć w gry planszowe. Od tych, które pamiętają nasi rodzice po nowoczesne pozycje. Lokal jest przyjazny rodzicom i dzieciom, gdyż nie ma tam alkoholu ani nie jest to pub/klub. Tylko miejsce stworzone do odpoczynku przy dużych, dobrze oświetlonych stołach. W zimowe wieczory można się ogrzać przy kominku, czytając dobrą książkę. Jest tam ponad 200 gier. Sami się przekonajcie:

http://www.krolm.pl
FB: @krolm.pl

2

Odp: Gry planszowe

oo fajnie zawsze chciałam pójsc do takiej knajpki smile ja z gier planszowych to lubie dixit smile

3

Odp: Gry planszowe

Dixit to dopiero początek planszówkowej przygody smile

4

Odp: Gry planszowe

Nauka gry w Veto szlachecką grę karcianą, mini turniej, upominki

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15400999_400256383698766_2634406991529986819_n.jpg?oh=f85e0789c09897870ca59cc94da14ff2&oe=58BC972E

W piątek 09.12 na miejscu od około 17. Będziemy wyjaśniać zasady tej wspaniałej gry, opowiemy kilka ciekawostek związanych z grą i jeśli byliby chętni, to poprowadzimy turniej na starterach lub taliach demonstracyjnych.

Każdy zainteresowany może liczyć na prezent w postaci kilku kart z kolekcji, a jeśli uda się rozegrać jakiś mini-turniej, to znajdą się być może również konkretniejsze nagrody dla uczestników

Nawiasem mówiąc, w przyszłym tygodniu będzie miała miejsce premiera nowego dodatku do Veto - Polonia Invicta, tak więc moment żeby zacząć przygodę z grą jest sprzyjający. Od nowego roku startuje też w Trójmieście Liga Veto wspierana przez wydawnictwo i lokalna scena z chęcią przygarnie nowych graczy.

W ten dzień granie w Veto na miejscu nie wiąże się z żadnymi kosztami.
Warto przyjść i zacząć ligę.
Hej!

Polecam i zapraszam!
Krolm
Gdańsk Oliwa
Poczty Gdańskiej 3

5

Odp: Gry planszowe

Czy podobne miejsce jest teraz na rynku w Kartuzach? Pod namiotem rozstawione stoliczki i tam leża książki, planszówki. Można samemu dołożyć coś gdy się ma na zbyciu. Każdy może miło spędzić czas... małe dzieci przy fontannie, starsze przy grach, a dorośli przy książce wink  i niedziela zleci big_smile .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

6

Odp: Gry planszowe

Takie miejsca są fajne,ale jednak wolę miejsce gdzie mogę cos też zjeść i się napić smile Chociaż rodzinom to na pewno odpowiada

Nie słyszałeś jeszcze o Vectusie? Wejdź na https://www.medme.pl/artykuly/depilacja … 69540.html

7

Odp: Gry planszowe

Akurat jedzenie i picie zawsze można przynieść ze sobą, a w pobliżu można znaleźć też jakieś knajpki, więc nie ma to żadnego problemu.
A Krolm to naprawdę fajne miejsce, w którym ciekawie można spędzić czas.

Cellulit już nie jest taki straszny. Warto z nim walczyć! https://kobietamag.pl/koncentrat-wycisn … e-vialise/

8

Odp: Gry planszowe

Widzę, że szukacie gry planszowe.... A tak z ciekawości, czy sprawdzaliście również tutaj https://www.3kropki.pl/sklep/gry-bez-pr … planszowe/      oferty? Pytam, bo tam spotkacie się z naprawdę oryginalnymi  propozycjami.  Moim zdaniem warto tam się rozglądnąć, niektóre z tych gier wyglądają naprawdę intrygująco.

9

Odp: Gry planszowe

Potrzeba nam więcej takich miejsc. Ciężko jest samemu zagrać czy z wybranką w typowe gry planszowe. Taka inicjatywa jest super. Mam nadzieję, że to nie będzie ostatnia!