26

Odp: Zakupy przez internet

Ja nawet spożywcze produkty kupuje przez internet. Owszem... chleba i bułek nie kupie, ale jest sporo produktów, które kupuję w sklepach internetowych. Sa tańsze niż w stacjonarnym, który podejrzewam, że sam tam kupuje i dolicza swoją marżę wink .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

27

Ja ostatnio przez internet kupiłem bardzo dobre kosmetyki w sklepie internetowym [moderowane] . Z każdych zakupów jestem bardzo zadowolony.

28

A może wiecie gdzie można kupić adapter do samochodu dla dzieci?

hejka

29

Pytasz o ten alternatywny pas zamiast fotelika? Mąż kupił ten pas na stacji Orlen smile

Ciao

30

Teraz bardzo dużo osób kupuję przez internet.Sam ostatnio przez internet kupiłem sobie kosmetyki wprost z sklepu internetowego [moderowane] .

31

violka1 napisał/a:

To prawda, tylko  akurat Zalando i Answer to drogie sklepy. Ja jednak bazuję na allegro, w ciągu 14 dni można zwrócić... stracę jedynie kilka zł na wysyłce, a to jeszcze zależy od allegrowicza. Niektórzy zwracają koszty wysyłki.
Właśnie zamierzam w ten sposób kupić 3 sukienki wieczorowe, zwrócę dwie po przymiarce, noooo chyba, że żadna nie będzie pasować wink ... to wszystkie odeślę.

Na wyprzedażach w zalando można kupić coś w dobrej cenie

hejka

32

violka1 napisał/a:

To prawda, tylko  akurat Zalando i Answer to drogie sklepy. Ja jednak bazuję na allegro, w ciągu 14 dni można zwrócić... stracę jedynie kilka zł na wysyłce, a to jeszcze zależy od allegrowicza. Niektórzy zwracają koszty wysyłki.
Właśnie zamierzam w ten sposób kupić 3 sukienki wieczorowe, zwrócę dwie po przymiarce, noooo chyba, że żadna nie będzie pasować wink ... to wszystkie odeślę.

hejka

33

Majeczka24 napisał/a:
violka1 napisał/a:

Jakoś nie trafiłam, naprawdę. Chociaż przyznaję, że nie siedzę tam każdego dnia, a zaglądam jedynie wtedy gdy czegoś potrzebuję i widocznie akurat wtedy nie ma wyprzedaży tongue .
Teraz na allegro mają fajną usługę smart więc odesłać za darmo tez nie jest problemem.

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

34

Kupowanie przez internet to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. Dlatego, gdy szukasz jakiś fajnych dodatków w postaci plecaka czy torby, polecam zajrzeć na [moderowane] gdzie mają naprawdę fajne i przyjemne promocje! smile

Moje akcesoria handmade https://united4.pl/

35

Ja to zawsze przed zakupem czegoś sprawdzam ceny w 3-4 innych sklepach internetowych. Przeważnie najtaniej wychodzi na allegro chyba, że akurat oryginalny sklep robi jakąś super promocję big_smile

Zobacz skuteczny krem na zmarszczki:
https://mialenia.pl/blog/bruzdy-nosowo- … ch-pozbyc/

36

Uwielbiam robić zakupy przez internet. Zawsze wychodzi mi to szybciej i taniej niż jakbym musiała chodzić po sklepach. Ostatnio znalazłam fajną stronę z butami: [moderowane] Mają bardzo duży wybór, a do tego ceny są naprawdę dobre. Można sobie pooglądać ich ofertę.