1

Temat: Technikum w Kartuzach na Wzgórzu Wolności

Dzieńdobry!

Chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej o kierunku technik organizacji reklamy . Tak ogólnie czy kierunek jest fajny , czy trzeba się dużo uczyć ? Czy kierunek jest trudny ? Czy jest dużo zajęć "artystycznych" itp. ? Ile trzeba mieć punktów, aby się dostać ? Ile jest miejsc ? I czy jest dużo chętnych na ten kierunek ?

BARDZO DZIĘKUJE, JEŚLI KTOŚ ODPOWIE !

2

Odp: Technikum w Kartuzach na Wzgórzu Wolności

Gdzie w ogóle można taki kierunek obrać? Ja nie wiem. Sądzę, że zainteresowani znajdą odpowiedź na pytania u źródła, czyli w danej szkole.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

3

O jaką szkołę w ogóle chodzi?

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

4

Chodzi o technikum w Kartuzach na wzgórzu wolności

5

Wiecie coś morze o szkole dokładnie technikum na wzgórzu wolności w kartuzach.

6

Niestety ja osobiście nie mogę pomóc, proponuję poszukać może jakiejś grupy na Facebooku. Z tego jednak co wiem, to szkoła jest solidną, szczególnie jeżeli chodzi właśnie o technika. Mam kilka znajomych po technikum handlowym na Wzgórzu i znają się na rzeczy.
Proszę nie powielać tematów na forum, skoro napisałaś tu, nie ma potrzeby pisania w innych działach. Powodzenia w wyborze szkoły!

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.