1

Temat: Regeneracja/naprawa katalizatora

Hej, gdzie zregeneruję w Kartuzach katalizator?

2

Odp: Regeneracja/naprawa katalizatora

Jeśli potrzebujecie części których nie można już kupić to polecam skorzystać z oprogramowania cad cam, ponieważ jest to nowoczesna metoda, która jest bardzo precyzyjna. Co więcej, odnajduje swoje zastosowanie nie tylko w przemyśle motoryzacyjnym, ale również w lotniczym oraz w energetyce. Polecam bardzo serdecznie i pozdrawiam

3

Odp: Regeneracja/naprawa katalizatora

Ja jakiś czas temu kupowałem części SaMASZ do mojego ciągnika. Także wiem co to znaczy utknąć bez sprzętu, a w przypadku ciągników, to jest kwestia pracy, bo obecnie w gospodarstwie bardzo dużo rzeczy opiera się na maszynach, dlatego warto wybierać takie, do których są łatwo dostępne części.

4

Odp: Regeneracja/naprawa katalizatora

Ja jeszcze takimi rzeczami raczej się nie zajmowałem, ale muszę dodać, że również zaczynam interesować się motoryzacją jak i samą mechaniką. Bardzo spodobało mi się to co przeczytałem na stronie https://auto-blog.pl/poduszka-skrzyni-b … -wymienic/ i myślę, że warto wiedzieć kiedy wymienić poduszkę skrzyni biegów.

5

Odp: Regeneracja/naprawa katalizatora

W sumie gdy jeszcze chodzi o same części zamienne to ja chcę powiedzieć, że również bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć gdzie znajdziemy oryginalne części do VW Karmann. Od razu zachęcam was do przeczytania materiału z https://www.magazyn-motoryzacyjny.pl/vw … lne-czesci gdyż moim zdaniem to właśnie tam ta kwestia została świetnie opisana.