1

Temat: szybka gotówka

Cześć, niedawno założyłam firmę kosmetyczną. Chciałabym ją rozwinąć, lecz do tego potrzebuję szybko pieniążków. Czy polecacie jakieś sprawdzone firmy. Ja jestem prawie zdecydowana na ofertę firmy pożyczka przez internet*, znajomych przekonało mnie własnie do tej firmy z tej racji, że w krótkim czasie i z minimum formalności są w stanie załatwić kredyt. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tej firmy i chciałabym znać Wasze zdanie. Któś również jest zachwycony ?

* - moderowany

KREDYT SAMOCHODOWY 50 NA 50. NA CZYM TO POLEGA?

2

Odp: szybka gotówka

Witam. Mając firmę niestety jestem zmuszona wziąć kredyt. Rodzina opowiadała mi o genialnej ofercie [moderowane]  mnie bardzo zaciekawiła. Czy ktoś z Was korzystał może z tej oferty. Bardzo jestem ciekawa, ponieważ nie mogłam uwierzyć, że tak łatwo i przyjemnie wziąć kredyt na firmę, bo oczywiście czasami zdarzają się nieciekawe przypadki. Co o tym myślicie ?

KREDYT SAMOCHODOWY 50 NA 50. NA CZYM TO POLEGA?

3

Odp: szybka gotówka

Myślę, że użytkownik nie przeczytał regulaminu.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

4

Odp: szybka gotówka

nie przeczytał regulaminu

nie przeczytala tongue

Pogodnego dzionka big_smile

5

Odp: szybka gotówka

to jest taki chwyt marketingowy wink

-- // --

6

Odp: szybka gotówka

Załóżmy teoretycznie że autor tematu faktycznie jest w sytuacji która opisał. I co, pozabankowa pożyczkę na rozwój firmy poleca? Taką na "minimum formalności, "bez sprawdzania BIK / dochodów / zadłużenia w ZUS i US" ? Przecież oprocentowanie rzeczywiste takich pożyczek jest kilka razy wyższe od oprocentowania bankowych kredytów. Odsetki od takiej szybkiej pożyczki z pewnością będą wyższe od zysków...

7

Odp: szybka gotówka

Wcześniej lepiej policzyć ile trzeba oddać. nie wiem ile potrzebujesz ale jeśli chcesz 4 tys nieoprocentowanej pożyczki to zgłoś się do banku raiffeisen. Spłata jest rozłożona na 24 raty. Żeby nie było tak kolorowo musisz zapłacić nie całe 3 procent prowizji.

8

Odp: szybka gotówka

Nie daj się wrobić w szybką pożyczkę, będziesz później cierpiał!