1

Temat: zaufany mechanik w Pruszczu Gdańskim

Mechanika pojazdowa. Obsługa silników, rozrządów, sprzęgieł, zawieszeń, układów hamulcowych. Wymiana płynów, olejów, uszczelek, głowic, świec, amortyzatorów, sprężyn. Kontrola i wymiana układów wydechowych.

Skrzynie biegów. W ramach oferty, przeglądy oraz wymiana oleju w manualnych skrzyniach biegów.

Elektromechanika. Wymiana, naprawa oraz regeneracja alternatorów i rozruszników. Montaż odcięć zapłonu, centralnych zamków. Naprawa instalacji elektrycznych, obsługa oświetlenia. Diagnostyka komputerowa silnika, naprawa systemów ABS, ESP.

Filtry cząstek stałych. Obsługa filtrów DPF/FAP. Weryfikacja, regeneracja. Sprzedaż, montaż.

Obsługa ogumienia. Wulkanizacja, wyważanie. Alu felgi i opony. Wentyle, zawory, pompowanie.

Samochód zastępczy. W czasie trwania naprawy oferujemy możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego. Auto zastępcze jest bezpłatne na czas naprawy, lecz wydawane tylko dla klientów, gdzie zakres zleconych prac jest na tyle duży, że nie jesteśmy w stanie oddać auta tego samego dnia.

Obsługa klimatyzacji. Diagnostyka układu i komponentów. Wymiana przewodów, skraplaczy, parowników, filtrów, osuszaczy. Weryfikacja jakości, kontrola ilościowa oraz uzupełnienie czynnika w przypadku niedoboru.

W warsztacie, nowy sprzęt. W 2018 roku, wymienione zostało urządzenie do obsługi klimatyzacji. Jest to stacja KONFORT 715R, marki TEXA.

Pomoc drogowa. Możliwość skorzystania z auto lawety. Nie ryzykuj! Nie holuj uszkodzonego auta na linie. Ogranicz ryzyko wypadku. Koszt dowozu pojazdu do naszego warsztatu to 100,00 PLN na terenie miasta Pruszcz Gdański. Pozostałe trasy są wyceniane indywidualnie.


Więcej o tym na stronie internetowej pod adresem [moderowane]

2

Odp: zaufany mechanik w Pruszczu Gdańskim

Za nagminne i uporczywe publikowanie treści zawierających przekaz reklamowy, zgodnie z pkt-em 11 Regulaminu Forum udzielam upomnienia użytkownikowi thc_303.
Temat zamykam, gdyż jest powielany.

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile