1

Temat: Wyważanie kół w skuterze

mam maxi skuter (300ccm) i szukam wulkanizatora który wymieni mi opony i wyważy koło w Kartuzach lub okolicy (na tą chwilę znalazłem tylko 1 w Gdańsku co sobie słono liczy za usługę)

masz prawo do wyrażania swojej opinii - żyjemy w wolnym kraju...

2

Odp: Wyważanie kół w skuterze

Nie znałem zasad pokera. Ale kiedy się zainteresowałem, okazało się, że nie było to takie trudne. [moderowane] pomógł mi rozwiązać problem. To też ci pomoże)

3

Odp: Wyważanie kół w skuterze

Mogę polecić te gry.Naprawdę kocham grać w gry online, zwłaszcza w [moderowane] ponieważ jest to tak proste i łatwe, że niemożliwe jest nie grać w to!  Jest wiele dobrych ofert. Bardzo polecam, tylko dobre recenzje. Odwróć uwagę od codziennej rutyny, możesz odpocząć od codzienności podczas zabawy.

4

Odp: Wyważanie kół w skuterze

A podpowiecie mi gdzie kupić sprawdzone, dobrej jakości i niedrogie części do maxiskutera? Bo nie bardzo wiem... W sieci co prawda znalazłam firmę http://sklep.mieloch.pl/czesci-do-maxis … WIKI_50_4T , ale chciałabym poznać wasze zdanie - opinie na ich temat, bo może ktoś z was ich kojarzy...

5

Odp: Wyważanie kół w skuterze

spróbuj u lidera, www.lider.cba.pl

http://ii.forum.mojeosiedle.pl/b9/1e/image46_527.jpg

6

Odp: Wyważanie kół w skuterze

Niestety ja póki co takich rzeczy nigdy nie miałem okazji robić i jestem zdania, że jak najbardziej istotnym jest również to aby właśnie wiedzieć jotkę to są najpopularniszje marki zamienników części do aut. W każdym razie doskonale o tym napisano w https://lowiczanin.info/pl/651_material … owych.html i zachęcam każdego do zapoznana się z tym materiałem.