1

Temat: Jak instalacja LPG- BRC, Stag- gdzie najlepiej założyć w Trójmieście?

Jaką instalację lpg najlepiej założyć do Forda Focusa 1.6. I gdzie w Trójmieście jest gazownik z prawdziwego zdarzenia? Przerabiałem już dwóch i z żadnego nie byłem zadowolony.

2

Odp: Jak instalacja LPG- BRC, Stag- gdzie najlepiej założyć w Trójmieście?

Dobra jednostka pod instalację gazową. Praktycznie każda Ci się tu sprawdzi. Możesz rozejrzeć się np. za instalacją BRC obecnie często montowany model Sq32. W Trójmieście masz pełno fachowców. Zerknij w link [moderowane]

3

Instalację znam, bo ojciec miał kiedyś BRC sq56. Przejeździł na tym sporo km, zanim sprzedał auto. Ja miałem ostatnio nasze rodzime instalacje, ale albo coś było z nimi nie tak, albo trafiałem na złych fachowców. Stąd moje pytanie, niestety link nieaktywny jest. Jak masz kogoś wartego sprawdzenia napisz chociaż nazwę i ulicę. Zadzwonię albo podjadę. O ile nie będzie to jeden z tych "dwóch";)

4

Polskie instalacje do najgorszych nie należą być może kiepski fachowiec. W BRC fajne jest to że każdy zakład montujący ma autoryzację producenta więc ciężko trafić na "partacza". Na pewno można taka instalacja bardzo długo Ci posłuży bo ma mocne podzespoły. Możesz zapytać u S-M. Autogaz. Barabasz S. godny polecenia.

5

OK, dzięki za namiar. U tego jeszcze nie miałem przyjemności:) Rozmawiałem z nimi na razie telefonicznie i gość w miarę rozgarnięty. Nie namawiał mnie na nic, dopóki nie zobaczy auta. Jestem umówiony na środę na oględziny:) zobaczymy co powie. Tak na marginesie korzystałeś z jego usług?