1

Temat: U.W.A.G.A! Ceny Mieszkań i Samochodów baaardzooo Spadną!

Nie wiem ile Korona zabije staruszków, wiem jednak że nadciągający powszechny brak pracy pozbawi ludzi możliwości spłaty kredytów mieszkaniowych, inni zamieszkają z rodzicami, by się nimi opiekować a jeszcze inni powrócą na prowincję z takich miast jak Gdańsk czy Warszawa. Nikt rozsądny także nie będzie brał kredytu na mieszkanie w dobie epidemii i niewiadomych z nią związanych. Podobnie będzie z samochodami - ich cena wg mnie spadnie i to bardzo dużo . Chcesz kupić mieszkanie czy auto? WSTRZYMAJ SIĘ!

I rzecz może najważniejsza - w ostatnich kilku latach nastąpił niesłychany Boom na mieszkania, TYLKO od Stycznia do Września 2019 roku Polacy wzięli 60 miliardów kredytów mieszkaniowych i około 50 miliardów kredytów konsumpcyjnych, jak łatwo się domyśleć ci ludzie nie tylko długo długo nie wezmą już kredytów, ale wręcz będą musieli spłacać kredyty zaciągnięte a to jest wielki odpływ pieniędzy z rynku i tym samym ogromny zastój w kredytach - podaży pieniądza co i bez Korony spowodowałoby wielkie kłopoty w kraju, inna sprawa, że w/w kredyty, które Polacy zaciągnęli w ostatnich latach to był prawdziwy motor sukcesu Polski / PIS , te pieniądze z kredytów w większej części trafiały do budżetu i go nakręcały.

Lepiej już było.

Zresztą, i tak niebawem kłopoty nie tylko mieszkaniowe czy z zarazami  skończą się, i to na całej ziemi. Na zawsze.

Myślisz, że posiadasz WAŻNY / KONIECZNY do Zbawienia!/ Chrzest? =  https://www.salon24.pl/u/salamon/851196 … -w-mediach