1

Temat: Śladami pedofili i zabójców Prezydenta czyli Polityka, semeko mordują.

Śladami pedofili i zabójców Prezydenta czyli Polityka, semeko i inne grupy przestępcze. Zapraszam na nagranie z Robertem Jaworskim ul. KOTARBIŃSKIEGO 7B /42 SŁUPSK. Mam nadzieję że dowiemy się czy jest pionkiem czy gwalciciele fałszującym dokomenty i przygotowuje kradzieże i zabójstwa. Z Ryszardem Pryzmontem ul. Młyńska 13/ 46? Reda również przeprowadzę wywiad jeżeli nie **cenzura** ale w tym przypadku mam dowody że brał udział w działaniach przeciwko zdrowiu i życiu całych rodzin, usiłowaniach zabójstw, preparowaniu dokumentów, pomawianiu nauczyciela, korupcja a oprócz tego pedofilia, zlecenie zabójstwa, narkotyki, handel dzieci, korumpowanie prokuratorów, policjantów, sedziow i budżetowke pobicia dzieci, molestowanie, zlecanie zabójstw, zabójstwa, gwalcenie dzieci, miliardowe kradzieże i miliardowe zyski z przestępstw na dzieciach oraz eliminowaniu ofiar i świadków a także narkotykach, truciznach, psychotropach, tabletkach gwaltu, dopalaczach i pawulonach. Na tym zarabia semeko, redpol i przyjaciele w budzetowce.
Mirosław Dunst
Spartan Warriors Complete Competence
Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
Śladami pedofili
Polska Polityka. Czas na normalność
Kiedy ru*hasz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce.
PS
Spotkamy się również z prokuratorami, sędziami, policjantami, lekarzami itd umoczony i w gwałty, zabójstwa, kradzieże, ustawianie procesów mafii oraz pedofilie i znęcanie się nad dziećmi. Będzie się działo.