1

Temat: U.W.A.G.A ! - WAŻNE! Jezus wspomniał o Prawdziwych czcicielach a więc

Jezus w rozmowie z Samarytanką przy studni powiedział:
"Wierz mi niewiasto, ze nadchodzi godzina i teraz jest, kiedy prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Bogu w duchu i w prawdzie..."  - Ewangelia Jana 4 rozdział.

Ważne słowa bo tym samym Jezus wyraźnie mówi o tym, że będą fałszywi czciciele bo skoro są prawdziwi to i muszą być fałszywi i nie ma tu On n na myśli tylko fałszywych - zwodniczych czy też "tylko" pozostających w ciemności przeróżnych przewodników religijnych, ale i  ich wiernych, tutaj dołożę kolejne słowa Jezusa o:  Ślepych przewodnikach i ślepcach za nimi podążającymi.

Jak widać prawdziwi naśladowcy nie mieli oddawać czci Bogu poprzez jakieś figurki, obrazy, paciorki "klepane w kółko" modlitwy, zwłaszcza do stworzeń, itp rzeczy, ale poprzez poprawną/!/ modlitwę I Prawdę, życiu z godnym z Prawdą.

A TY sprawdziłeś już do której grupy się zaliczasz? - To zadecyduje czy będziesz żył w odtworzonym Raju na ziemi czy też odejdziesz w wieczną śmierć.

Wybór / jeszcze / należy do ciebie..

Bóg warunkowo, przez pewien czas, będzie przyjmował twoją modlitwę o ile będziesz ją zanosił za pośrednictwem Jezusa Pomazańca - jedynego pośrednika między Bogiem a ludźmi - będziesz  zdążał we właściwym kierunku czyli do oddania Mu się co musisz poświadczyć WAŻNYM Chrztem, do tego czasu jesteś niejako martwym w Jego oczach, chrzest jest właśnie taką granicą po przekroczeniu  której będziesz Dzieckiem Boga a nie martwym człowiekiem z zagrody diabła.

Wówczas słowa mówiące o tym kto jest Dzieckiem Boga spełnią się na tobie, dzisiaj przeróżni religianci twierdzą, że wszyscy ludzie są Dziećmi Boga - jaka jest prawda sam możesz sprawdzić w swojej Biblii w Ewangelii Jana 1:11-13 !

Zostań Prawdziwym Czcicielem Jedynego Prawdziwego Boga, tego samego Boga, którego miał i nadal ma Jezus Chrystus - Jahwe.

Po co masz umierać?

A Teraz - Tutaj znajdziesz ten tekst na moim blogu i dwa WAŻNE zdjęcia z Tekstem! = https://www.salon24.pl/u/salamon/110385 … i-falszywi

Myślisz, że posiadasz WAŻNY / KONIECZNY do Zbawienia!/ Chrzest? =  https://www.salon24.pl/u/salamon/851196 … -w-mediach