1

Temat: Własny biznes

Zastanawiam się, gdzie można kupić dobrej jakości ciągniki rolnicze w dolnośląskim. Planujemy rozszerzenie naszej działalności i potrzebujemy większej ilości maszyn. Macie jakieś sklepy godne polecenia, w których mają specjalistów, którzy mogą nam pomóc w wyborze?

2

Odp: Własny biznes

A czy jest tutaj ktoś, kto może otwiera swoją cukiernię? Tak pytam, ponieważ chciałabym się dowiedzieć coś o firmie https://elhandel.pl/kwiaty-cukrowe-c-2_112_113.html - czy warto tam dokonać zakupu?  Właśnie przygotowuje się do otwarcia swojego biznesu, także teraz szukam praktyczne wyposażenia, jak i różny dodatków do wypieków.

3

Odp: Własny biznes

Tak naprawdę prowadzenie własnego biznesu jest faktycznie bardzo fajną sprawą i ja jestem również zdania, że warto jest wiedzieć czy posiadać własny dział kadr. Mi udało się jakiś czas temu natrafić na fajny wpis http://www.finansinfo.pl/czym-polega-audyt-kadrowy/ gdzie właśnie wyjaśniono na czym polega audyt kadrowy.

4

Odp: Własny biznes

W sumie gdy jeszcze chodzi o same kwestie związane z prowadzeniem działalności to jak najbardziej warto jest co nieco na ten temat wiedzieć. Muszę dodać, że mi udało się niedawno natrafić na interesujący wpis https://echo24.pl/stworz-biznes-marzen/ gdzie właśnie fajnie opisano jak można stworzyć swój biznes marzeń.

5

Odp: Własny biznes

Jeżeli interesują was systemy HR w chmurze, to myślę, że wiele ciekawych rozwiązań znajdziecie u https://www.teta-air.pl/poradnik/system … a-zdalna/.  Polecam wam tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani. Myślę że można się z tamtą dowiedzieć naprawdę wielu interesujących rzeczy