1

Temat: Łzienka

Przed nami urządzanie łazienki, dlatego szukam inspiracji. Spodobały mi się panele szklane do łazienki z obrazami. Może jakiś las, lub plaża... Dodatkowo zabezpieczy to ścianę przed zachlapaniem, a przy dzieciakach to bardzo ważna rzecz.

2

Odp: Łzienka

Faktycznie ja jestem zdania, że właśnie łazienka jest niezwykle ważnym pomieszczeniem i moim zdaniem również bardzo ważnym jest to aby wiedzieć o niej jak najwięcej. Muszę przyznać, że niezwykle ciekawie w artykule https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/la … nne-wybrac zostało opisane to na jaką wannę najlepiej jest się zdecydować.

3

Odp: Łzienka

A czy wiecie już jakie grzejniki wybierzecie do swojej łazienki? Ja właśnie planuję przeczytać sobie poradnik https://internetowecentrumbiznesowe.pl/ … -lazienki/ - bo nie mam pojęcia... Może tam dowiem się co teraz się instaluje? Co jest polecane?

4

Odp: Łzienka

Myślę, że warto też zajrzeć do asortymentu na stronie https://www.swiatlazienek.com.pl/ jeśli szykujecie się do remontu łazienki. Wiem, że jest tam wiele ciekawych produktów, które idealnie nadają się do wyposażenia tego typu pomieszczeń. Dajcie znać, co sądzicie o ich ofercie.