1

Temat: Wakacje

Czy wiecie, gdzie są najlepsze noclegi we Wleniu? Słyszałem, że to piękna miejscowość, nad jeziorem Pilchowickim. Chciałbym spędzić tam kilka dni i odpocząć od pracy i miasta. W końcu myślę, że każdemu czasami brakuje bliskości natury.

2

Odp: Wakacje

Zdecydowanie samo wybranie się na wakacje jest czymś niezwykle ważnym i ja również jestem zdania, że warto jest wiedzieć dlaczego zapisać dziecko na obóz wojskowy. Sam nawet o tym niedawno czytałem w https://www.vipturystyka.pl/dlaczego-wa … -wojskowy/ i jestem zdania, że są to bardzo interesujące tematy.

3

Odp: Wakacje

Jak już jesteśmy przy temacie wakacji/ podróżowania, to warto tutaj wspomnieć też o firmie Inter Camp, która oferuje wyposażenie do kempingów. Także czy to klimatyzacja do kampera, czy inne  rzeczy - to w  razie czego możecie się do nich zgłosić.

4

Odp: Wakacje

Moje dzieciaki co roku jeżdżą nad morze więc w tym roku chciałabym je wysłać na obóz, który odbyłby się nad jeziorem.  Widziałam że ta firma https://camport.pl/obozy-jeziora  organizuje tego typu wyjazdy w całkiem dobrej cenie, więc chyba zdecyduje się na ich ofertę. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług.

5

Odp: Wakacje

Oczywiście takie wyjazdy są bardzo ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również bardzo ważną opcją jest to aby wiedzieć jak spędzać ferie zimowe w Małopolsce. W każdym razie bardzo fajnie o tym właśnie napisano w https://www.wyznacz-trase.pl/news/ferie … robic--820 więc jak macie chwilkę to zachęcam was do czytania takich wpisów.