1

Temat: Rower

Polecam damskie rowery górskie MTB. Od kilku miesięcy moja żona testuje taki rower po różnych terenach i jest bardzo zadowolona. W końcu ma wytrzymały rower, gotowy na każde wyzwanie.

2

Odp: Rower

rower jest spoko, ale wiadomo, albo jesteś hardkorem albo nie jesteś, hardkorem,
bywają dni chłodne i deszczowe, mroźne i suche, a złośliwi spaliniarze nazywają pedalarzem,
tych co jednośladem dymają i się nie, zastanawiają ... mimo to, wybór pozostawiam tobie,
tymczasem w mieście ... www.lider.cba.pl

http://ii.forum.mojeosiedle.pl/8b/ee/s_327.jpg

3

Odp: Rower

Jak najbardziej samo posiadanie roweru jest bardzo fajną kwestią i ja również jestem zdania, że przede wszystkim dobrze jest wiedzieć w jakich rajdach rowerowych warto brać udział. Moim zdaniem świetnym wydarzeniem jest https://www.rajd.vajra.org.pl/ i jak najbardziej fajnie jest właśnie zgłosić się do takich wyścigów.

4

Odp: Rower

W sumie gdy jeszcze chodzi o samą kwestię rowerów to ja chcę powiedzieć, że bardzo fajną sprawą jest to aby na dzień dzisiejszy również posiadać rower elektryczny. Na pewno spory ich wybór każdy z nas znajdzie w https://awbike24.pl/pl/c/Rowery-Elektryczne-e-bike/231 i jak dla mnie takie sprawy są bardzo ważne.

5

Odp: Rower

Rowery enduro to rowery górskie https://goodsport.pl/rowery/gorskie/, które łączą w sobie cechy rowerów zjazdowych i cross-country; charakteryzują się one mocną, wytrzymałą konstrukcją, dużą skocznością i zdolnością do pokonywania wymagających, technicznych tras zjazdowych, a także do jazdy w terenie, w tym podjazdów i zjazdów. Rowery enduro https://goodsport.pl/rowery/gorskie/enduro-dh/ są popularne wśród rowerzystów, którzy cenią sobie wyzwania i ekstremalne jazdy w trudnym terenie.