26

Odp: Tajemniczy PORTAL

wypowiadaj sie przynajmniej po godzinie zastanowienia sie nad tym co chcesz tutaj napisac

Jesteś pewny że godzina wystarczy......takich tutaj bedzie wiecej, także zaliczę się  do tej grupy..... lol  lol  lol

Pogodnego dzionka big_smile

27

A moza zamaist czatwo kto swezmie sie za promocje regionu:)

http://alisonhmade.blogspot.com/

28

A moza zamaist czatwo kto swezmie sie za promocje regionu:)

masz Biesiadę, były Truskawki - czego jeszcze wymagać? kasa wydana, na promocję właśnie tongue  8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

29

Patronat medialny

Czy patronat medialny to informowanie na biezaco i imprezie badz wydarzeniu???

Dostalem ostatnio reklmae portalu Kartuzy. info czytam: Najswiezsze informacje o regionie, przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobe. Ale na ile to jest prawdziwe??? skoro owe informacje kiedy ukazuja sie na  stronie www, sa umieszczane z opoznieniem , skad wynikaja te opoznienia Adminie???

30

Yuriya

A moze tobie zalatwic czat na zywo

31

Jak chcesz to mogę wcale nie pisać. Wkurzyłeś mnie tym! Sorki że się uniosłem, ale to prawda, nie będę się godzinę nad tym zastanawiać co piszę, bo to nie ma sensu, piszę to co myślę i koniec.

Ten tekst jest skierowany w szczególności do społecznika, ponieważ on mi co chwilę zwraca uwagę, a to zaczyna dla mnie być nudne i wkurzające.

32

Szdma-złośC urodzie szkodzi wink
Bądź sobą-wybierz...forum :!:
tongue

33

Szdma, Królu offtopicowy, nie obraze się jak odpiszesz po tym jak sie zastanowic co poeta mial na mysli, tak by to mialo sens a zwracam ci uwage bo Stefanowi pomagam społecznie......

34

szdma spokojnie, każdy tutaj musi byc chociaz raz 'objechany' wink  Społecznik jak każdy poprostu wyraża swoje zdanie... Wiec nie denerwuj sie wink

By być kimś, najpierw trzeba być sobą.

35

hehe
to za kogo ja nadrabiam statystyki :?:  lol  lol  lol

36

to za kogo ja nadrabiam statystyki

hihi... jesteś tą szczególną osobą która ma zaszczyt być wybierana 'nie raz'...  wink

By być kimś, najpierw trzeba być sobą.

37

Jak chcesz to mogę wcale nie pisać. (...)Ten tekst jest skierowany w szczególności do społecznika, ponieważ on mi co chwilę zwraca uwagę, a to zaczyna dla mnie być nudne i wkurzające.

nie łam się , jest tu kilku takich co to lubią dokopać (patrz piszący ten tekst także), ale to nie powód do ucieczki, tak myślę  8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 

38

Szpieguś od ucieczki to ty jesteś na pierwszym miejscu, a ja Ciebie tak szybko nie opuszczę  wink

39

no widzisz ja odchodziłem z 10 razy i zawsze wracam, jako ten syn marnotrawny 8)

40

Szpieg, jakbym odszedł to i tak bym wpadł po tygodniu  :?

41

informacje kiedy ukazuja sie na stronie www, sa umieszczane z opoznieniem , skad wynikaja te opoznienia Adminie???

Opóźnienia wynikają z tego, że ktoś musi uczestniczyć w danym wydarzeniu - nieraz musi zostać do końca, musi napisać tekst, przygotować tekst do publikacji, przygotować zdjęcia, zatwierdzić, opublikować. Staramy się, żeby informacja o wydarzeniu była umieszczona w Portalu najpóźniej 24h po wydarzeniu.

W sprawach forum proszę o kontakt e-mail.

42

Adminie

W nestepny weekend to jest 22-24. 07.2005 odbedzie sie Jarmark Kaszubski, gdzie patronat medialny znowu objeło Kartuzy info. Czy zatem jjako zwykły czytelnik waszego portalu, tudziez forum, moge przez to byc poinformowany o tym że owy Jarmark miał miejsce??? Czy jak?? Bo zastanawiam sie dlaczego np Nie macie patronatu nad Urzedem Gimy Kartuzy? Albo nad Komenda Policji w Kartuzach, bo macie od nich informacje...

Do czego zmierzam?? Otoz do tego ze patronat medialny w wydaniu Kartuzy info to wielka reklama portalu zawieszona nad scena imprezy... i tylko tyle poza tym ze o informacji dowiem sie po kilkunastu godzinach...

Pytanie zatem do Redakcji Portalu Kartuzy info... czym w rozumieniu waszej firmy jest patronat medialny...

43

Szanowny Szdma majac na uwadze dobro twojej osby na tym forum, chcialbym zebys wiedzial ze nie postrzegam ciebie jako złego uzytkowniko, chcialbym jednak abys stronil od offtopicowania czyli pisania nienatemat badz zmieniajacych dany temat, tylko o to ccialbym ciebie prosic, pozostaje w przekonani uze nie zraziles sie do mojej osoby...jesli cie to urazilo to przepraszam.

Pozdrawiam

44

Szanowna Emilio

Czy informacja o utonieciu 17 letniego chłopca nad Jeziorem Bialym, jest wiarygodna? Chodzi mi dokładnie ( wg GK chłopiec zyje*) o jej zrodlo, istnieja bowiem wszelkie powody ku temu aby to sprawdzic. Kiedy powoluje sie znajmomym na zrodlo Portalu kartuzy.info wszyscy zdumieni mówia ze chlopak jednak zyje.... Nie jest tego pewien, chce jednak aby potwierdzila mi pani badz inna kompetentna osoba skad pochodzi informacja? Czy aby nie zostala ona oparta przypadkiem na plotce?

Pozdrawiam vallhalla

*vallhalla (Woda-grożny żywioł)

45

Jak chcesz to mogę wcale nie pisać. (...)Ten tekst jest skierowany w szczególności do społecznika, ponieważ on mi co chwilę zwraca uwagę, a to zaczyna dla mnie być nudne i wkurzające.

nie łam się , jest tu kilku takich co to lubią dokopać (patrz piszący ten tekst także), ale to nie powód do ucieczki, tak myślę  8)

O tak-Szdma-jest tutaj kilka takich osób wink  wink  wink  8)
Zostań z nami-do momentu w którym nie podskoczysz pewnym osobom-bo wtedy sami będa probowali się Ciebie pozbyc-i nie mam tutaj na mysli siebie-ja takich praktyk nie stosuje yikes)

Co do problemu poruszonego przez Społecznika-chyba Regionalny Portal INTERNETOWY bardziej niz na internecie-bazuje na kartce i długopisie w momencie przesyłania artykułów``` :idea: -stad wydłużenie czasu między samym wydarzeniem a zamieszczeniem artykułu na stronie głównej portalu.........

46

Szdma- wybacz, popieram Społecznika...

co do Kartuzy.info... postarajcie się!!

ciao people wink

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

47

Co do problemu poruszonego przez Społecznika-chyba Regionalny Portal INTERNETOWY bardziej niz na internecie-bazuje na kartce i długopisie w momencie przesyłania artykułów :idea: -stad wydłużenie czasu między samym wydarzeniem a zamieszczeniem artykułu na stronie głównej portalu.........

rozumiem, że Pani tam pracuje lub też ma wgląd na pracę Portalu? no jeżeli to prawda co Pani pisze, to zadbam , aby dostarczono im nowocześniejszy sprzęt niżli długopis i kartka - jak się bywało modem było lepiej co? a teraz żal 4 litery ściska? 8) a mówią, że to Szpieg jest złośliwy tylko i wyłacznie, pewnie tak, ale nie aż tak wredny 8)

48

Społecznik, nie jestem i nie byłem na Ciebie nigdy zły, ani nic w tym stylu, kocham żyć w zgodzie z ludźmi, mało kiedy się kłucę itd. Poprostu tego nie lubię. Wogóle mam czułe serce, często się wzruszam itd. Sorry że czasem tematy offtopicuję, ale przeważnie te związane z polityką, postaram się tego nie robić, ale czy się uda nie obiecuję.

49

Pytanie zatem do Redakcji Portalu Kartuzy info... czym w rozumieniu waszej firmy jest patronat medialny...

Patronat medialny jest to umowa pomiędzy organizatorem jakiegoś wydarzenia, a wydawcą, której przedmiotem jest przekazywanie informacji. Patronat medialny polega na tym, że redakcja w zamian za określoną w umowie korzyść (zwykle eksponowanie logo medium) zobowiązuje się do przekazywania informacji o wydarzeniu w miejscu nie oznaczonym jako reklamowe (lub dodatkowo - jako reklamowe).

Normalnym jest chyba, że organizatorom zależy na promocji imprezy (wydarzenia) a prasie na promocji swojej gazety, czy nam na promocji portalu - baner też wisi tam w takim celu, aby uczestników danej imprezy (wydarzenia) poinformować gdzie mogą zobaczyć relację z danej imprezy.

Szanowny Panie społeczniku - nie wiem, dlaczego rzeczy dla wielu osób oczywiste dla Pana urastają do rangi dużego problemu. Większość społeczeństwa zdaje sobie sprawę, jakimi narzędziami marketingowymi posługują się przedsiębiorstwa, organizatorzy imprez, media itp. Jeżeli nie zna Pan definicji terminów marketingowych odsyłam do internetu lub fachowej literatury.

50

Bo zastanawiam sie dlaczego np Nie macie patronatu nad Urzedem Gimy Kartuzy? Albo nad Komenda Policji w Kartuzach, bo macie od nich informacje...

Informacje otrzymujemy na podstawie umów o współpracy.