26

Odp: Tajemniczy Portal

a co do twojej plci to nadal powstaju ku temu watpliwosci...

Skąd wiedziałeś, że to Szymon Niemiec?? tongue

"Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której pewne praktyki uważane przez lewicę za szkodliwe staną się niedopuszczalne"- Sławomir Sierakowski

27

Skąd wiedziałeś, że to Szymon Niemiec?? tongue

ale co Ty , Szymek Niemiec nie jest kobietą, to w 200% ciota 8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

28

Mówi się gej, bo inaczej podadzą Cię do sądu. tongue

"Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której pewne praktyki uważane przez lewicę za szkodliwe staną się niedopuszczalne"- Sławomir Sierakowski

29

Mówi się gej, bo inaczej podadzą Cię do sądu. tongue

kto mnie poda? cioty? tongue  8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 

30

Ci(oty) co mają Rację, nawet tą Antychomikalną i Rozstępową ,ale ważne że Partię. tongue  tongue  8)

31

a czy Stasiu to facet?

http://bi.gazeta.pl/im/0/2746/z2746120N.jpg

32

mow za siebie lol  lol  lol moze twoim lol  lol  lol

33

Kim jest i w jaki sposb zasluzyl sobie niejaki kisu ze otrzymal status admina an forum???

http://alisonhmade.blogspot.com/

34

A kim jest i w jaki sposób zasłużył sobie niejaki Społecznik, że wietrzy wszędzie spiski i uważa siebie na najwyższy autorytet, który wszystko musi wiedzieć?? tongue  tongue  8)

35

Kilgore-ale to nie jest odpowiedź na pytanko Społecznika roll  roll  wink

36

Spoleczna istota stworzony zostal i zgodnie ze swoimi pogladami i prawami do wszystkiego dojsc chce sam, a informacja ta chyba nie powinna byc tajna, a autorytetem nigdy sie nie uwazalem Kilgore, a co do spisku... czyatles kiedys moze Spikowa Teoria Dziejow??? a tak poza tym zawsz musi ktso stac na starzy praw innych, moze nie wietrze spisku co probuje go albo rozszyfrowac albo do niego nie doprowadzic, bo nikt mnie nie przekona ze wlasciciele Portalu Kartuzy.info nie maja swoich interesow...taki pogladzik na poobiedzie

37

kisu -> to pracownik portalu zajmujący się obsługą techniczną i redagowaniem tekstów.

W sprawach forum proszę o kontakt e-mail.

38

Dziekuje bardzo za odpowiedz. Wczesniej bylismy informowani o tym ktojest moderatorem kto ma nim zostac ect. Thx

39

Wszystko fajnie tylko, że robisz się trochę zbyt podejrzliwy i szukasz dziury w całym, takie przemyślenie przed grą w piłkę tongue
"Ja"- zostało mi to jeszcze z piaskownicy, odpowiedź pytaniem na pytanie tongue  8)

40

i jak dotąd podejrzenia Społecznika sa trafne tongue

41

Dziekuje bardzo za odpowiedz. Wczesniej bylismy informowani o tym ktojest moderatorem kto ma nim zostac ect. Thx

Moderator to raczej "funkcja społeczna" a adminem z ulicy się nie zostaje, chyba nie będą się pytali "czy łaskawi forumowicze wyrażają swoją świątobliwą zgodę na to, aby przyjąć do pracy pana xxx"

42

Moderator to raczej "funkcja społeczna" a adminem z ulicy się nie zostaje, chyba nie będą się pytali "czy łaskawi forumowicze wyrażają swoją świątobliwą zgodę na to, aby przyjąć do pracy pana xxx"

Dlaczego?
Było by miło...po prostu-sympatycznie-gdyby nam pana kisa przedstawiono tongue

43

i jak dotąd podejrzenia Społecznika sa trafne tongue

Trafne??Dowody proszę.... 8) Ganiłaś Szpiega za podejrzenia za to Społecznika nie, dziwne czyżby zadziałała wybiórczość....?? 8)

44

Musisz sie jednak zgodzic z tym ze mam do tego prawo, a podejrzliwy to ja nie jestem, nazwalbym, to inaczej, zapobiegawczy. A to ze chce sie dowiedzic pare rzeczy nie jest podejrzliwoscia

45

bronie-mam prawo i robię to w sposób kulturalny...

a głównie chodzi o to ze mozna nam bylo przedstawic "Wspolnika" Admina-no-odpowiedz-czy nie mam racji...

a skąd to nagłe wtrącenie gadki o szpiegu :?:

46

Jeżeli są jeszcze jakieś pytania odnośnie Portalu, to proszę śmiało je zadawać. Ze względu na to, że bardzo ciężko pracujemy nad Portalem, nie zawsze mamy możliwość na bieżąco informować o tym co aktualnie robimy. Może uda nam się wspólnie wypracować metodę przekazywania informacji o naszych działaniach.

W sprawach forum proszę o kontakt e-mail.

47

podejrzewam Kartuzy.info o sprzyjanie kartuskiej opozycji, nie jest chyba tajemnica ze ze stosunki miedzy MGG a Kartuzy.info nie sa poprawne?

Jak chcą to mogą sprzyjać komu chcą, możesz podejrzewać (i słusznie) Trybunę o sprzyjanie SLD a GW o mieszanie z błotem prawicy. Mediów obiektywnych nigdy nie było i raczej nie będzie(BBC szybko powędrowało na lewo).

48

Ilu jest pracownikow ( na stale) zatrudnionych ktorzy zajmuja sie redagowaniem wiadomosci na portalu Kartuzy,info?

49

podejrzewam Kartuzy.info o sprzyjanie kartuskiej opozycji, nie jest chyba tajemnica ze ze stosunki miedzy MGG a Kartuzy.info nie sa poprawne?

Jak chcą to mogą sprzyjać komu chcą, możesz podejrzewać (i słusznie) Trybunę o sprzyjanie SLD a GW o mieszanie z błotem prawicy. Mediów obiektywnych nigdy nie było i raczej nie będzie(BBC szybko powędrowało na lewo).

A twoim zdaniem to dobrze-taka stronniczośc?Portalowi raczej jest na reke zeby byc obiektywnym-abyśmy my "szare ludziki" ich czytali...a widzisz-portalki sa chetne do współpracy-tylko po prostu się zagapiły tongue

I kto pyta ,nie błądzi-mówią tongue

50

Kilgore Mi chodzi o to aby sprzyjac dla dobra ogołu jak chwalic to chwalic jak ganic to ganic ale wszytkich bez roznicy, a nie faworyzowac jednych, a drugich z blotem mieszac... obiektywizm bierze sie nie z pogladow tylko z liczb