1

Odp: Cartusia w III, Lechia w II, Arka w I lidze

przecież to fantastycznie dla kiboli kopanej, Cartusię poważam, Lechii nie cierpię, Arkę kocham, ale taki wynik to poezja 8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

2

Cartusię poważam, Lechii nie cierpię, Arkę kocham

Jaka to różnica.  Zawodnicy to jak biznesmenii, dzisiaj grają tu jutro tam gdzie wiecej dadzą.. lol
Co będzie jak kontrakty się skończą..... wink
Pozostaje nazwa klubu..... wink

Pogodnego dzionka big_smile

3

Co będzie jak kontrakty się skończą.....

Będą nowe i zapewnie droższe  :twisted:

4

Obawiam się jednej rzeczy, że Cartusia skończy tak samo jak Gedania. Wystarczy, że straci swój impet w III lidze a sponsor odfrunie a drużyna spadnie z powrotem.

"Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której pewne praktyki uważane przez lewicę za szkodliwe staną się niedopuszczalne"- Sławomir Sierakowski

5

zapewnie droższe

Nigdy się tym nie interesowałem pomijając czasy gdy się dla przyjemności piłkę kopało albo w '**cenzura**' grało też dla zabawy... wink
Czyli kupując zawodnika można z 3-ligi do 2-przejść jak się ich kupi kilku... :?:
Może swoich wychodować, jak roślinki..... wink

6

napisałem tylko 'd.u.p.n.i.a.k.a'  to taka gra.... siedzi sie na 'd.u.p.c.e' i nogami broni przed piłką, kogo trafi ten zostaje 'd.u.p.n.i.a.k.i.e.m' - tego już też w uni nie wolno.. :?:
Ciekawe czy mnie teraz skasuje..... :?:  lol  lol  lol

7

Cartusia to klub kartuski, ale awans przyszedł z zewnątrz - kasa z Nordcoopu, piłkarze z całego województwa, jeżeli kasa pójdzie to .... a szkoda byłoby, najlepsze jest to, że zasługi w awansie przypisuje sobie MGG, to już są jaja tongue  tongue  tongue  8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 

8

szpieg a ty przychodzisz na mecze ?

jezeli  bedzie duza frekfencja na meczach to sponsor sie nie wycofa ....

a zawodnicy ? coz w wiekszosci 3 ligowych druzyn graja pilkarze "przyjezdni"...

co do burmistrza to ma sie zajac remontem ew przebudowa stadionu - zobaczymy co z tego wyjdzie - daj Boze aby mu sie to udalo ...
choc  nijaki Andrzej P-ski  bedzie rzucał klody pod nogi, wiadomo biznes ...

9

ja się na stadionie urodziłem, kibol ze mnie od dawien dawna, a na Cartusię chodzę czasami, jeżdżę jednak na prawie wszystko Arki bo tak mam od dziecka - nie urodziłem się tu, lecz tam i dlatego tak jest, a Cartusii życzę szczerze dalszych awansów , lub choćby góry tabeli 8)

10

Jak to czasy sie zmieniają w oczach.  30-40 lat temu nie było takich sal, jak się piłką z nogi przyłożyło to nieraz osłona okna w starej sali leciała....
boiska też były zwykłe, piaskowe ale się grało, rozgrywki były międzyszkolne, było zainteresowanie młodzieży sportem jako sport.....
grało się na boiskach lub gdzie się dało i w co się chciało ale się grało.... wink
Teraz po południu przejedziesz się po mieście a tu chodzą takie stwory w czymś takim na łepie z ....j.a.j.a.m.i ...   zrośniętymi na poziomie kolan..... hop hip to się nazywa - ponoć, ale to co słychać to nawet nie kaszubski   :cry:
Potem problemy z młodymi bo ściany malują, bo ........narkotyki  wink
Może to problem dorosłych, sami wychowani na sporcie, młodym go zabrali.  Rok szkolny sie kończy ale ciekawe jak tam z w-f w szkołach podstawowych, bo tam trzeba by rozpocząć.  Może za kilka lat problemu z własnymi zawodnikami by nie było.  Kiedyś to byli nauczyciele z pasją.....teraz samo zaliczanie kilometrów to może trochę mało i jeszcze zniechęca, pomimo że wskazane..... lol  lol  lol
Może dla  odważnej pani Kate Sz. byłby temat, chyba nie pobiją..... lol  lol  lol

11

Ja jestem kibicem Cartusii, mam jej szalik i chodzę na mecze  big_smile

Cartusii życzę szczerze dalszych awansów

podpisuję się pod tymi słowami!

boiska też były zwykłe, piaskowe ale się grało

Ja jeszcze na takim boisku gram, na dodatek w lesie, czasem szyszka Ciebie w głowę uderzy, często w kałuży jesteś, komar Ci do buzi wleci, wpadniesz w dziurę (chodzi o murawę boiska) ale przynajmniej jest wesoło i miło spędzi się czas.

a zawodnicy

U nas są super zawodnicy (ja jedyny mam korki), wiadomo jak to na wsi, trzeba przejść kilometry żeby zawodnika znaleźć. Przeważnie gramy po 6 osób, z tego dwóch gra w kaloszach, jeden w skarpetkach. A co ciekawsze jak ktoś dostanie piłkę to wykopie ją w las, no cóż boisko ma gdzieś 20 na 45 metrów. Do tego zawodnicy mają krzywe nogi. Bramki mają 3,5 metra, budowałem je z kuzynem. Sorki że wyszłem poza temat. Chciałem opisać wam mój zespół.
Pozdrawiam!

12

W Goręczynie taka bieda z zawodnikami?? Znam tam kilku maniaków kopanej. 8) . A tak btw. do Atlasu nie chciałeś się nigdy zapisać??

"Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której pewne praktyki uważane przez lewicę za szkodliwe staną się niedopuszczalne"- Sławomir Sierakowski

13

kto Areczki nie szanuje niech się w d.pę pocałuje tongue  tongue chłopaki, ale nie od razu i wszyscy 8)

14

Ja się przyznam bez bicia, że nigdy nie przepadałem za polską ligą, za dużo w niej matactw i negatywnych emocji a za mało prawdziwego sportu.

15

a ja sie przyznam ze nie cierpie piłki noznej...i dobrze ze nie musze nawet słuchac relacji z ani jedego meczu w domu...kilku facetów goniacych bez sensu za piłką ,w pocie ,z wywalonymi ozorami turlajacych  sie po murawie-od czasu do czasu "przypadkowo" sie faulując...

16

do Atlasu nie chciałeś się nigdy zapisać??

grałem jako bramkarz  big_smile

17

a ja sie przyznam ze nie cierpie piłki noznej...i dobrze ze nie musze nawet słuchac relacji z ani jedego meczu w domu...kilku facetów goniacych bez sensu za piłką ,w pocie ,z wywalonymi ozorami turlajacych  sie po murawie-od czasu do czasu "przypadkowo" sie faulując...

Piłka nożna jest jak jazz- improwizacja, której końca nie możesz odgadnąć a ty tu z takimi feministycznymi tekstami.  8)  tongue

18

nio ej-teraz troche tolerancji dla mnie...ale dobrze ze nie mam w domu grubego fana w przykrótkim podkoszulku i z pifffkiem w łapce rozwalonego na kanapie albo w fotelu wznoszacego okrzyki bojowe...to ta mniej "jazzowa" strona piłki noznej wink

19

a feministki to raczej marzą o tym zeby grac w piłke... lol  lol  lol

20

Osobiście nie mam nic do piłki nożnej ale to co sie dzieje w tej naszej Lidze to jakias paranoja....a te awanse i spadki to jakis wielki żart i bardzo często nie maja nic wspólnego ze sportem  :?

21

W Goręczynie taka bieda z zawodnikami??

Większość z Cartusii gra w Atlasie, oczywiście Ci których trener wywalił!

grubego fana w przykrótkim podkoszulku i z pifffkiem w łapce rozwalonego na kanapie albo w fotelu wznoszacego okrzyki bojowe

Nie każdy kibic jest taki, a ja alkohol omijam jak ognia!

22

OJ
CZYZBY JAKAS OFERTA wink

23

Większość z Cartusii gra w Atlasie, oczywiście Ci których trener wywalił!

Albo ci, którzy odeszli z własnej nieprzymuszonej woli. Zna się takich, zna. 8)

Nie każdy kibic jest taki.

Racja.

24

powinno być - APP Racja - Kilgore, nie zapominaj się, Szymka uraziłeś roll  8)

25

Chciałem tak napisać, tylko obawiałem się, że Szdma jest nie w temacie i trzeba by kopiować program APP. 8)