51

Odp: Portal KARTUZY.INFO-Dlaczego osoba pełniaca f. moderatora...

I tak to nie ma sensu moim zdaniem. Każdy ma swoje zdanie.

52

a niech sobie mają swoje zdanie, mi się poprostu nie podoba, że całe zło na forum zwalają na Ja :?

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

53

Aga, moim zdaniem KKKlan celowo chciał wyelminować Ja. I tak się zastanawiam czy KKKlan to nie przypadkiem jakiś użytkownik tego forum.

54

ja o gruszcze a Ty o pietruszce... roll

55

Ale może jakiś procent prawdy w tym jest  :?

56

BuBu nie zaczynaj znowu, ta pani miała na pieńku z wieloma, nie tylko ze mną, ale dla uszanowania tych osób i uspokojenia sytuacji milczę, możesz mi wierzyć - wojowała z wieloma dla swoich niebiańskich idei 8) a ,że jestem największy oszołom to się nacięła 8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

57

Aga, moim zdaniem KKKlan celowo chciał wyelminować Ja. I tak się zastanawiam czy KKKlan to nie przypadkiem jakiś użytkownik tego forum.

KKK jest mi postacią znaną i stawił się za mną?dla mnie?nie wiem, ale na pewno z nią "pojechał" najbezczelniej jak mógł, ale ja się nie wtrącam jak dwóch (dwoje) się bije 8) a na to forum trafił przypadkiem i nie powiem kto mu zasugerował to...:P  8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 

58

jak mi wiadomo  a motorów napędzających
to tu jest więcej, chociaż ta pani była tym przodującym-to fakt

podobne jest i moje zdanie, każda osoba która chociaż raz sie tutaj odezwała, jest trybikiem tego motorku napędzającego,  powodującego że to forum żyje własnym życiem.... wink

wkurzała tylko tych którym przeszkadzała prawda mówiona im wprost...

nie każdy przyjmuje inne zdanie od swojego, spokojnie.....niektórzy tych z innym zdaniem z góry określają.... wrogami... wink

jak wieloma? dla mnie jedyną osobą z którą mogła ewentualnie "wojować" to byl szpieg

może sie mylę, jednak ostra polemika nie musi być wojowaniem..... wink
my ludzie  w  odróżnieniu od zwierzątek powinniśmy mieć swoje zdanie,  swoje indywidualne podejście do tematu..... wink
jakie to nudne było by gdyby wszyscy stali po jednej albo i drugiej stronie... klakier  ?....  wink

moim zdaniem to, że ktoś jest starszy, nie zawsze znaczy, że mądrzejszy...

z tym się zgadzam  110%,  sam nauczyłem sie sporo od Ciebie i nie tylko.... wink

myślę, że jeśli są niejasności to powinno się je rozwiązać

chociażby po to aby nikogo nastepnego z innym zdaniem, to nie spotkało....w przyszłości  :oops:

a niech sobie mają swoje zdanie, mi się poprostu nie podoba, że całe zło na forum zwalają na Ja

to prawda....mało tego, tak perfidnie przeciwko miejscu pracy w którym pracuje, to już jest chamskie podejście i złośliwość :cry:
nasz społeczność miasteczkowa jest niewielka, takie sprawy idą bardzo szybko tzw pocztą pantoflową, pomijając fakt że sporo osób tutaj zagląda,  w pewnym momencie nawet pomyślałem że może rozgrywki konkurencji.... albo jakaś reklama.... :?:   

moim zdaniem KKKlan celowo chciał wyelminować Ja. I tak się zastanawiam czy KKKlan to nie przypadkiem jakiś użytkownik tego forum.

realnie myślących  jest wiecej na tym forum..... brawo, słuszne wnioski.... lol  lol  lol

Pogodnego dzionka big_smile

59

szpiegu, no to mamy jakąś różnice poglądów w tej sprawie, pewnie bez browarku na ubitej ziemi, sie nie obejdzie.......  :?:  lol  lol lol

60

to prawda....mało tego, tak perfidnie przeciwko miejscu pracy w którym pracuje, to już jest chamskie podejście i złośliwość :cry:
nasz społeczność miasteczkowa jest niewielka, takie sprawy idą bardzo szybko tzw pocztą pantoflową, pomijając fakt że sporo osób tutaj zagląda,  w pewnym momencie nawet pomyślałem że może rozgrywki konkurencji.... albo jakaś reklama.... :?:   
:

bądźmy jednak obiektywni, ona sama zaczęła grzebać w takich sprawach, wydzwaniała do firm, robiła wywiady wręcz osobowe, a to ładne jest? powtarzam raz jeszcze: gdyby kózka nie skakała....., albo inaczej : kto z Mieciem wojuje od Miecia ginie, i nie mam aż takiego kaca moral za to co jej się stało, a to publikowanie prywatnych listów, to było fair? znalazła oszołoma gorszego od Szpiega i z nią "pojechał", ale to poniekąd ona narzuciła nieczyste warunki gry i zakończmy temat bo mi znów gul staje jak słyszę, że dziecku zrobiono krzywdę, a co do nazwy firmy ? wszyscy byli ślepi jak podawała innych nazwy zakładów...? innych, to znaczy także forumowiczów bo UG i MGG to zupełnie co innego - urząd i osoby publiczne (nie mylić z domami tongue) 8) o nich można skolko godno

61

bądźmy jednak obiektywni

Jakoś mi nie trafia, fakt grzebania i wydzwaniania czy wywiady.... skąd ta pewność że to właściwy adres..... jezeli są wątpliwości to zawsze na korzyść podejrzanego.... wink
Raczej widziałbym ofiarę jakiejś gierki o której wiadomo że występując na forum w pozycji do skoku wobec takich czy innych 'prawdziwości', zostaje podłożona na stosie i podpalona..... wink
Nie jestem w temacie tak głęboko,  tylko na podstawie tego co tutaj napisano,  zaszokował mnie atak na firmę, nieważne że tej osoby bezpośrednio - także innych osób tam pracujących.  Obojetne co i kto oraz kiedy, to nie powinno mieć miejsca.... :!:

KKK jest mi postacią znaną i stawił się za mną?dla mnie?nie wiem, ale na pewno z nią "pojechał" najbezczelniej jak mógł

'szpieg' jest postacią pozytywnie odbieraną na forum, przynajmniej w moim odczuciu i przez moją osobe,  żadnego wstawiennictwa  nie potrzebuje....cieszy mnie fakt że klakier został przez szpiega na forum potępiony.....  lol

zakończmy temat bo znów gul staje

masz racje bo skrzynka będzie za mało aby gula uspokoić...... lol  lol  lol
I to by było na tyle.... wink

62

Ale może jakiś procent prawdy w tym jest

Damian, ale mi o coś innego chodziło... roll

BuBu nie zaczynaj znowu

znowu? a gdzie ja wcześniej zaczełam? :shock:

ta pani miała na pieńku z wieloma

i do tego mam komentarz... roll ale sobie daruję, bo nie chce nic wzniecać wink tongue

może sie mylę, jednak ostra polemika nie musi być wojowaniem.....

dlatego "wojować" mam w cudzysłowie wink

wydzwaniała do firm, robiła wywiady wręcz osobowe

a dla mnie to inaczej wyglądało wink ale tu też pozostawię bez komentarza tongue sympatyczna osoba jestem i nie chcę tego zatracić 8) lol lol wink

63

brawo, słuszne wnioski

Dzięki  8)

64

Dzięki

i co? urosłeś 5 cm? tongue

65

Nie urosłem 5 cm, tylko włosy na żel wzięłem  8) Patrz dokładnie  wink

66

no nic, nie ważne, nie zrozumiałeś o co mi chodzi, tak równiez bywa wink

ale jak sie spotkamy to ja Cie prosze nie sklejaj włosów żelem tongue

67

nie sklejaj włosów żelem

tylko.....cukrem  lol

68

tylko.....cukrem

:shock: myślałam, że tylko mój dwunastoletni kuzyn stosuje takie praktyki lol

69

Ja i tak zawsze mam włosy na żelu  8)

70

Bacz więc, żeby nie zaczęły wypadać. 8)  tongue

"Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której pewne praktyki uważane przez lewicę za szkodliwe staną się niedopuszczalne"- Sławomir Sierakowski

71

Nie zaczną wypadać  smile A jak nawet to będę łysy  lol

72

To wtedy daj cynk MW, będziesz tam mile widziany. 8)  tongue

"Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której pewne praktyki uważane przez lewicę za szkodliwe staną się niedopuszczalne"- Sławomir Sierakowski

73

To wolę mieć chyba jednak włosy  lol

74

Nie zaczną wypadać

a chcesz się założyć?? tongue

75

o ile  wink