1

Odp: Co się dzieje z Cartusią?

3 punkty i "latarnia", a przecież Słoneczko obiecywał takie cuda i cudeńka, czy mam winić za to ABW? trenera? zawodników? czuję, że miasto nie pomoże bo skoro Wodzuś ma problemy, ale może zrzuta mieszkańców, może jakieś cegiełki? szkoda zaprzepaścić takiej okazji jaką był awans 8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

2

abw zawsze można winić, tym bardziej że tak bardzo weszli Słońcu na odcisk, że położył się i nie może chyba wstać... Coś go chyba w krzyżu strzeliło. wyglada na to że zawiał wiatr słoneczny. Co do obietnic naszego Wodza, to fajnie sie gada (dla samego gadania) jak nie wieje... to znaczy on już chyba wieje... eech; sam się zakręciłem (choć nie jestem zawiany  :twisted:  )
A co do ćwiartusi, znaczy się - cartusii, to nie wydaje mi się że zajdą choć trochę dalej niż są, z pomocą sił nadprzyrodzonych, czy bez... pozdrawiam wszystkich forumowiczów i kłaniam się - jako nowy uczestnich pogaduszek   :?

Na świecie są poziomki, śnieg, morze, wino, podróże - czy nie szkoda czasu na politykę?
[img]http://i27.photobucket.com/albums/c170/crimsonoid/chicken-little21.gif[/img]

3

prawda jest taka - od dłuższego już czasu kibicuję strasznie drużynie ABW, ale Cartusię także lubię, jednak wierzę, że zwycięstwo ABW nad Słońcem pomoże i piłkarzom 8) bo to Słońce to jakoś dla mnie jest nie takie, jakby podejrzane 8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

4

święte słowa szpiegu - ja też myślę że w tym meczu abw kontra Słońce będzie 3:0 dla tych gości w ciemnych gajerkach  8)   A co do Cartusii - wiesz; ja tam też chodzę od czasu do czasu na ich mecze i że tak powiem śledzę ich drogę do sukcesu (?) ale nie wydaje mi się aby mogli nabroić w tej lidze... ale jakbym miał sie mylić, to będę szcześliwy   lol

Na świecie są poziomki, śnieg, morze, wino, podróże - czy nie szkoda czasu na politykę?
[img]http://i27.photobucket.com/albums/c170/crimsonoid/chicken-little21.gif[/img]