1

Odp: Co zrobić by Kartuzy.info szybciej sie ładowało...

wystarczy wyłączyć w ustawieniach przeglądarki - opcje internetowe - zabezpieczenia - wybrać poziom niestandardowy i wyłączyć uruchamianie formatów ActiveX i dodatków plugin

Przestaną ładować się wszystkie raklamki a stronka chodzi szybko smile

pozdrawiam
xxx

2

równie dobrze kartuzy.info moze sie przenisc na jakis szybszy server ;]

no tak ale IE sam z siebie chodzi wolno i jest jedna wielka dziura ;d, FF i inne znośnie radzą sobie z forum itd smile :idea:

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

3

... porada (jestem w temacie  8) ): olejcie IE - zainstalujcie sobie FIREFOX'a. Żadnych problemów nie ma z ładowaniem tego portalu, a także zarówno z trojanami i innym badziewiem...  :twisted:

Na świecie są poziomki, śnieg, morze, wino, podróże - czy nie szkoda czasu na politykę?
[img]http://i27.photobucket.com/albums/c170/crimsonoid/chicken-little21.gif[/img]

4

ja używam netszkejpa. i śmiga. i nie narzekam zeby cos się wolno ładowało.
najlepiej, to skasowac wszystko i wszystkich <:

5

Podzielam zdanie, crimsonoid. Firefox jest naprawdę dobry.

Wisła, Bałtyk, Tatry, Kresy
/ź, dź, ś, ć, ą/
Wierzba, Bursztyn, Powstanie warszawskie, Targowica.
Jestem Słowianinem z Lecha, z Piasta.

6

Firefox na prawdę szybciej ładuje! Wziełem zwykłą przeglądarkę i firefox'a i różnicę widać gołym okiem!
Eksperyment robiłem na portalu kartuzy.info smile

7

a ja latam na Operze i też gucio, syfów nie zbiera itd. 8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

8

Dla userów FF polecam  http://podkret.com/?gl=recenzje&show=art&kt=30

przy dobrym konfigu protokołow czuć różnicę w predkości przy pustym łaczu. jesli nie odczujecie to zacznijcie cos sciagac albo zapchajcie p2p wtedy poczujecie smile

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

9

Dla userów FF polecam  http://podkret.com/?gl=recenzje&show=art&kt=30

Dobre, dzięki.

10

jak ktoś nie wie jak i co, proszę dzwonić do posłanki Doroty, ona jak przyjaciółka, pomoże tongue  tongue  8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com