1

Odp: Uwagi do konkursu - SMAKI SZWAJCARII KASZUBSKIEJ

Doskonała inicjatywa mobilizująca lokalną gastronomię i promująca najlepszych ale, no właśnie, zasady typowania wypaczają zdrową konkurencję i uniemożliwiają rzetelny wybór. Każdy głosujący jest bowiem zobowiązany wybrać najlepszy jego zdaniem lokal z pośród wszystkich zgłoszonych! By więc rzetelnie podejść do tematu powinien uprzednio wszystkie zgłoszone lokale odwiedzić! ( pokażcie mi takiego, taką! ) Jeżeli taka osoba się nawet znajdzie, to co ma zrobić jeżeli jej zdaniem są dwa, lub nawet trzy obiekty, zasługujące na równorzędne najwyższe wyróżnienie? Moim zdanie należałoby ustalić skalę ocen i wyliczać średnią dodatkowo doliczając jeszcze punkty za ilość zgłoszeń. Proponuję przyjąć te zasady w konkursie w latach następnych.

Restaurator

2

konkurs jak konkurs...

Pan Skibiński nie wygrał okolicznych konkursów na ogród ale wygrał dobry kolega MGG jak mu tam Kiedroski ?? no cóz koliczne ...... Skiba potem wygrał powiatowe i pomorksie i dostał jakieś tam wyróżnienie ... ciekwe ... ja tu chyba czegoś nie kumam

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

3

a ja chcę byc w jury, się nażrę , napiję i wtedy pogadamy kto wygrał... pewnie moja wątróbka tongue  8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com