26

Odp: Nie głosujesz w wyborach? czy wiesz ile tracisz?

Jesli Duda skróci czas pracy do emerytury o te kilka lat co dodali to chetnie na niego zagłosuje z rodzina

27

A co zrobił Komoruski przez 5 lat ? Co ? Mielenie głosów, olanie pracowników, służenie tylko bogatym i swoim kacykom - jednym słowem cieciowanie przy żyrandolach , nawet na debatę nie chciało mu się przyjść tak olewał społeczeństwo a teraz sie poci , poci....

28

Nie wiem czy skróci ale na pewno będzie chciał to zrobić - po to poparły go m in związki zawodowe i OPZZ, Komoruski na pewno wieku emerytalnego nie obniży - a dlaczego ? Bo robole mają zasuwać aż do śmierci na premie dla jego kolesiów i na ich przekręty, Komoruski co najwyżej wydłuży wiek emerytalny do 75 roku bo wiem, że takie plany już są.

29

Komuniści apeluja o głosowanie na Brąka prezydęta Komoruskiego bo on podpisze ustawę o pedalskich małżeństwach a za chwilę pewnie i o możliwości adoptowania przez tych zboczeńców dzieci....MASAKRA
Komuniści odradzają aby głosować na Dudę bo...bo ten nie zmienia poglądów i takiej ustawy nie podpisze.

KOMUNISTOM DZIĘKUJEMY ZA TO ŻE WSPIERAJĄ KOMORUSKIEGO, PRZYNAJMNIEJ WIEMY Z KIM TAK NAPRAWDĘ KOMORUSKIEMU PO DRODZE ZRESZTĄ WSI TEŻ ROBI WSZYSTKO ŻEBY KOMORUSKI WYGRAŁ
dla młodszych czytelników wyjaśnienie - WSI to Wojskowe Służby Informacyjne

30

No i ok ,ale dlaczego Duda nie godzi sie na zapłodnienie in vitro a przeciwstawia sie temu kto bedzie wychowywał dzieci ,mnie to obojetne czy dziecko ma dwóch tatusiów czy dwie mamusie ,niech ma

31

Skoro tobie to obojętne to głosuj na Komoruskiego wink On jest chyba jedynym katolikiem , który wspiera ślubu pedałów czy adoptowanie przez nich dzieci. Rozumiem, że tobie byłoby obojętne, że np twoje dziecko wychowują pedałki ? wink
Andrzej Duda jest wierzącym katolikiem i wartości chrześcijańskie są dla niego ważne nie po to aby wygrać wybory ale po to żeby w/g nich żyć. Komoruskiemu są potrzebne tylko po to żeby oszukac naród że jest tzw wierzący ale jednocześnie wspiera np pedałów czy in vitro wink

32

Każdy katolik powinien być przeciw, chyba do kościoła chodzi dla picu. Proste, konstytucja też definiuje rodzinę to jest MAMA + TATA.

Brakuje pieniędzy na refundacje leków oraz inne elementy RATUJĄCE ŻYCIE a państwo finansuje drogie zabiegi CHCIEJSTWA. W dudko ustawa nie chroni ani "matki" ani "dziecka", materiału biologicznego etc za to idealnie chroni i biznesy i prywatne interesy.

Każdy zainteresowany zapłodnieniem powinien być tym zainteresowany i być ANTY obecnej ustawie.

33

Niestety Info ale nawet tzw katolicy są za in vitro....teraz jest modne być katolikiem ale popierać to co jest dla nich wygodniejsze a nie to co nakazuje im ich kościół.
Andrzej Duda niestety przez to , że jest bardziej uczciwy i wiarygodny od Komoruskiego może te wybory przegrać. wink

34

Po wczorajszej debacie jest wielce prawdopodobne, że Duda przegra.

35

Masz rację Arterial, ty na pewno zagłosujesz na swojego idola czy prezydęta Komoruskiego;)
Publicyści typowali wygraną Komoruskiego ale bez przesady. ja tam widziałem Komoruskiego obudzonego po 5 latach snu i wściekle atakującego spokojnego acz zdenerwowanego trochę Andrzeja Dudę. Tyle, że Duda to młody polityk a Komoruski no cóż - stary wyżeracz ale nie mający już nic do zaproponowania oprócz atakowania czyiś poglądów czy straszenia PiSem.
Tak więc jak ktoś boi się PiSu - tak jak ty - to głosuj za sitwą i kolesiami w dalszym ciągu w tym kraju.
W debacie 11 kandydatów przypomnę ci, że Duda i Kukiz byli tymi, którzy wypadli najgorzej , najlepiej wypadł jakiś Kowalski....więc pomyśl czasami zamiast słuchać mediów.
Ja zaglosuję oczywiście na Andrzeja Dudę wink
Na co stać Komoruskiego wiem i takiemu prezydętowi mówię stanowcze NIE. Szkoda że Duda nie dał w prezencie Brąkowi nowej niszczarki wink

36

Ja tylko przypomnę że PO rządzi parę lat, Bronek również. Fajnie że wie co trzeba zrobić tylko szkoda że nic z tego nie robi.

Zgoda i spokój czy jak to tam szło a była tylko agresja, buta i pranie brudów a swoją drogą jeśli to mają być największe grzechy Dudy no to trochę słabo.  Śmiech na sali wymachiwanie jakimiś kartkami i powoływanie się na plotkarki portal, co to ma być ? dzieci w gimnazjum tak nie robią !

Ja się na Dudzie zawiodłem bo miał możliwość pozamiatania, nie zrobił tego, nie zadał najtrudniejszych pytań. Zakładam że ktoś mu tak doradził.

Sama debata była tragiczna, nie było żadnych konkretnych pytań, praktycznie wszystkie ograniczały się "a co pan o tym myśli". Po za tym oboje powinni mieć możliwość odpowiedzi na zarzuty jak to było kiedyś.

37

Sama debata to dno....aż dziwne, że Komoruski nie zasnął ale pewnie wypił parę RedBulli przez występem wink
Andrzej Duda pewnie dostał od sztabowców zalecie - nie atakuj, nie atakuj...i nie atakował wink
Mam nadzieję, że do TVN Duda nie pójdzie - będzie to jego duuuży błąd w tej kampanii.

38

Oj Robinie jak Ty lubisz dodawać komuś etykiety. Skąd Ci przyszło do głowy, że ja lubię PO czy też boję się PiS?

39

Intuicja i twoje posty tak mi podpowiadają wink

40

Może gdybyś był kobietą to intuicja lepiej by działała smile  co do interpretacji postów to każdy wie, żeś człowiek brawurowy pod tym względem smile  Tak zapytam jeszcze - gdzie Twoje "hihihi" ?

41

Brawurowa interpretacja postów, SUPER !!!!!!! A co to oznacza wink
Zagłosuj jednak zgodnie ze swoim sumieniem czyli na prezydęta wink

42

http://niezalezna.pl/67157-reklamowal-m … internauci

http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2015/67157962741431936215.jpg
http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2015/67157962771431936935.jpg

43

Drogi Rabinie, już głosowałem zgodnie ze swoim sumieniem smile

44

http://fotozrzut.pl/zdjecia/45e9629534.jpg

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

45

Arterial, nie jestem rabinem, śmieszny katoliku , jak mniemam wink
Onucko, wreszcie !!! Zmierzch jest uwielbianym filmem przez młodych podobnie jak i Andrzej Duda wink
A prawdziwy zmierzch to nadchodzi - mam nadzieję - na żyrandolowego ciecia, z bulem o tym myślę wink

46

Kto to jest ten "bul"?

47

Red Bull, nie jarzysz ? wink

48

ANDRZEJU MUSISZ WYGRAĆ JESTEŚMY Z TOBĄ!!    NADCHODZI KRES RZĄDOM KŁAMSTWA I ZŁODZIEJSTWA!!!      ludzie opamiętajcie się drugiej takiej szaansy nie będzie, no chyba za 5lat gdzie polska będzie juz ruiną a startowac będzie KLOPACZOWA!!   RobinHut:  dobrze piszesz, dobrze myślisz fajnie że są w Polsce jeszcze takie osoby jak Ty!  smile   ANDRZEJ DUDA PREZYDENTEM. komor jest tylko dla bogatych i złodziei tylko oni go wspierają, ani razu nie widziałam przy nim szarego zwykłego człowieka tylko sama elitka którym na konto zerka lecą... a reszta luudzi czyli my zwykli uczciwi obywatele to dla komora ludzie myślący inaczej, tak powiedział w tv, wstyd mieć takiego przedstawiciela naszego kraju hańba i wstyd!!! A jego żoncia niech odchudzanie zacznie bo wszystkie kraje się z nas śmieją ot co!!!

49

DERATYZATOR123 to co napisałeś to straszne:                                                                                                                         ,,mnie to obojetne czy dziecko ma dwóch tatusiów czy dwie mamusie ,niech ma,,     ........ bez komentarza normalnie.......

50

Może deratyzator też ma dwóch tatusiów wink